جدول SWOT مولفه های شهرسازی و علوم شهری - انجمن شهرسازی ایران

گروه و خانواده شهرسازی ایران -Urbanity-  تصمیم دارد مباحث شهرسازی و علوم شهری را با کمک اعضای خانواده خود یعنی تمام متخصصان شهرسازی و سایر علوم شهری ، با استفاده از تکنیک سوات SWOT  تجزیه و تحلیل نماید. امید است در این حرکت در کنار ما باشید و موارد مورد نظر خود را از طریق فرم زیر در جدول وارد نمایید. این صفحه و جدول در اختیار سازمان ها و ارگان ها و اشخاص تصمیم گیر و تصمیم ساز قرار خواهد گرفت تا از نتیجه همفکری صدها متخصص برای پیشرفت و آبادانی ایران استفاده نمایند. جهت شرکت در جلسات همفکری با تکنیک SWOT اینجا کلیک نمایید. و یا با تلفن 09128989801 تماس حاصل فرمایید. همچنین شما میتوانید تاریخ تشکیل جلسات را در تقویم شهرسازی  مشاهده نمایید.

با اسکن این کد توسط دوربین گوشی و یا برنامه بارکدخوان تلفن و ایمیل و وبسایت ما را روی دفتر تلفن خود ذخیره کنید تا به جمع خانواده بزرگ شهرسازان و متخصصان علوم شهری فعال ایران بپیوندید.

گروه تلگرام جلسات خانواده شهرسازی و علوم شهری:  https://t.me/FUSgroup

عامل(ویژگی)قوت (قابلیت)فرصتضعفتهدیدپیشنهادات و پروژ ها
عامل(ویژگی)قوت (قابلیت)فرصتضعفتهدیدپیشنهادات و پروژ ها

شما هنوز با نام کاربری خود وارد سایت نشده اید. لطفا از بالای صفحه عضو یا وارد سایت شوید تا بتوانید موارد جدول SWOT را از طریق این فرم ارسال نمایید.

سبد خرید شما

موردی یافت نشد
جمع فرعی تومان0
حمل دریایی تومان0
مالیات تومان0
جمع تومان0
0
دریافت نوتیفیکیشن از Urbanity.ir آیا می خواهید از جدید ترین مطالب و آموزش ها و تخفیف ها بدون سر زدن به سایت باخبر شوید؟ خیر بله