لیست انجمن های علمی شهرسازی - انجمن شهرسازی ایران

با توجه به لزوم همبستگی هر چه بیستر شهرسازان و جامعه شهرسازی با یکدیگر، لازم میدانیم اطلاعات همه گروه ها و  انجمن های رسمی و غیر رسمی شهرسازی در ایران را جمع آوری و در اختیار همه شهرسازان قرار دهیم. لطفا در جمع اوری این اطلاعات به شما کمک نمایید و اطلاعات انجمن ها و گروه های فعال شهرسازی را که میشناسید را در این فرم وارد نمایید. با توجه به اینکه ممکن است به همه اطلاعات مربوطه دسترسی نداشه باشید، از شما میخواهیم حداکثر انرژی و توان و وقت خود را برای جمع آوری و تکمیل این فرم به کار بگیرید. در انتها به کسانی که به تمامی فیلد ها پاسخ دهند هدیه ای درخورد تعلق خواهد گرفت.

لینک کوتاه زیر ار در شبکه های اجتماعی خود اطلاع رسانی نمایید تا همه در تکمیل این اطلاعات شریک شوند.

فرم ثبت انجمن ها

فرم ثبت انجمن های علمی در سایت urbanity.ir

مرحله 1 از 6

لطفا نام انجمن علمی شهرسازی مورد نظر را وارد نمایید

از همه انجمن ها و گروه های علمی شهرسازی کشور میخواهیم، اطلاعات خود را در این فرم ثبت نمایند تا بتوانیم همکاری های خوبی تعریف نماییم. این لیست همیشه به روز خواهد شد. شما میتوانید جهت همکاری با ما با تلفن 09128989801 تماس حاصل فرمایید  همچنین دانشجویان و موسسات علمی و اجرایی کشور میتوانند از طریق لینک زیر با انجمن ها و گروه های علمی کشور در ارتباط باشند. لازم به ذکر است اطلاعات این فرم توسط افراد حقیقی تکمیل  می گردد و بررسی صحت و درستی یا نادرستی آن بر عهده شما و فرد تکمیل کننده فرم می باشد و سایت Urbanity  هیچگونه مسولیتی در قبال این اطلاعات ندارد و صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد.

شناسه ورودیحدف ورودینام انجمن علمیشهرتلفن انجمنایمیل انجمنآی دی اینستاوب سایت انجمننام دانشگاه
شناسه ورودیحدف ورودینام انجمن علمیشهرتلفن انجمنایمیل انجمنآی دی اینستاوب سایت انجمننام دانشگاه
دریافت نوتیفیکیشن از Urbanity.ir آیا می خواهید از جدید ترین مطالب و آموزش ها و تخفیف ها بدون سر زدن به سایت باخبر شوید؟ خیر بله