صفحه ارسال مطلب در سایت انجمن شهرسازی ایران توسط شما - انجمن شهرسازی ایران

با سلام خدمت شما همکار گرامی

از آنجایی که بسیاری از اساتید و دانشجویان و افراد علاقمند به علوم شهری و شهرسازی تمایل به ارسال اخبار و مطالب و مقالات و آگهی های خود در سایت دارند، تصمیم گرفتیم که این بخش را به صورت مستقیم در اختیار شما همکار محترم قرار دهیم تا هیچ خبر و مطلب و اطلاعیه مرتبط با شهرسازی و علوم شهری را از دست ندهیم. لطفا مطالب مرتبط با شهرسازی و علوم شهری را از این قسمت ارسال نمایید و از درج سوال و مشکل و … خودداری نمایید.

شما می توانید از طریق فرم زیر مطالب، اخبار، مقالات و هر گونه نوشته ای را برای درج در سایت انجمن شهرسازی ایران برای ما ارسال نمایید. مطالب شما پس از بررسی و صحت سنجی، به نام خودتان  در سایت منتشر خواهد شد. توجه داشته باشید که کلیت مسولیت مطالب ارسالی بر عهده فرد ارسال کننده خواهد بود و سایت انجمن شهرسازی ایران هیچگونه مسولیتی در رابطه با مطالب ارسال شده توسط کاربران این بخش ندارد.

 در صورتی که عضو سایت شوید و  با نام کاربری و پسورد وارد سایت شده باشید، مطالب شما سریع تر بررسی و تایید می گردد و بعدا نیز از همین بخش به آرشیو مطالب ارسالی و مدیریت آن دسترسی خواهید داشت.

[YT_members]همکنون شما عضو سایت هستید و با نام کاربری وارد سایت شده و در حال مشاهده سایت می باشید و نیاز به عضویت مجدد نمی باشد[/YT_members]

[tmuserb_form form_id=”2626″]

سوالات و پرسش های خود را از طریق بخش ارتباط با ما، مطرح نمایید

دریافت نوتیفیکیشن از Urbanity.ir آیا می خواهید از جدید ترین مطالب و آموزش ها و تخفیف ها بدون سر زدن به سایت باخبر شوید؟ خیر بله