کلاس آنلاین آموزش GIS کاربردی در شهرسازی و علوم شهری

این کلاس فقط به صورت آنلاین برگزار می گردد و شما میتوانید توسط رایانه و یا گوشی موبایل به کلاس دسترسی داشته باشید و فیلم کلاس هم پس از برگزاری هر جلسه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نام(Required)
لطفا به فارسی وارد نمایید
لطفا شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید

با توجه به اینکه ظرفیت کلاس محدود می باشد، شما میتوانید پس از تکمیل فرم بالا، پرداخت وجه را را هم به صورت آنلاین انجام دهید تا هم از تخفیف ویژه بهرمند شوید و به جای 5 میلیون فقط 3.5 میلیون پرداخت کنید و هم ثبت نام خود را قطعی کرده و نگران تکمیل ظرفیت کلاس نباشید

پس از تکمیل فرم بالا، جهت مشاهده و شرکت در کلاس آنلاین روی لینک زیر کلیک کنید

توجه: این کلاس به صورت  آنلاین ساعت 10 پنجشنبه ها تشکیل می گردد و فیلم آموزشی کلاس تحویل دانشجویان داده خواهد شد.

تاریخ جلسه اول : پنجشنبه 1402/12/۱۰ ساعت 10 صبح

تاریخ جلسه آخر : پنجشنبه 1403/02/06 ساعت 10 صبح

فیلم جلسه توجیهی آموزش GIS کاربردی در شهرسازی و علوم شهری را از قسمت زیر مشاهده کنید:

توضیحات:

همانطور که میدانید انجمن شهرسازی ایران که همه آن را به نام Urbanity  می شناسند، به عنوان یکی از نخستین سایت ها و گروه های تخصصی شهرسازی در ایران با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی و وقعا کاربری در شهرسازی، در چند سال گذشته بهترین کلاس های آموزش GIS  را در ایران و حتی برای دانشجویان خارج از ایران برگزار کرده است. و پس از یک وقفه طولانی، استاد ارجمند سرکار خانم پریسا بالایی مجددا به ما افتخار دادند تا دوره آموزش جی آی اس کاربردی در شهرسازی را مجددا استارت بزنیم.  دوستانی که با خانم بالایی قبلا کلاس داشتند میدانند که این چه فرصتی است. آنقدری بگویم که بسیاری از دانشجویان پس از شرکت در کلاس خانم بالایی، در سایر کلاس های ما نیز ثبت نام می کردند زیرا ایشان بسیار پروژه محور تدریس می کنند و ما در مدت 3 سالی که با ایشان همکاری نداشتیم، هیچ کلاسی تشکیل ندادیم چون با احترام به تمام اساتید، نتوانستیم استادی مانند ایشان پیدا کنیم که برند بهترین محبوب Urbanity , کلاس جی آی اس را برای ما حفظ کند. به هر حال این فرصت ممکن است دیگر تکرار نشود همانطور که چند سال است تکرار نشده .

انجمن تخصصی شهرسازی ایران به عنوان نخستین و تنها انجمن رسمی تخصصی شهرسازی در کشور با سال ها تجربه  در این زمینه شاهد برگزاری کلاس ها با کیفیت پایین در مراکز آموزشی و حتی دانشگاهی کشور بوده است و  روز به روز نیاز به متخصص gis  در مهندسان مشاور و سازمان های دولتی بیشتر احساس می شود  و متاسفانه در اکثر کلاس های آموزشی فقط به ارائه شناخت کلی از نرم افزار و ارائه چند پروژه کوچک بسنده می کنند و فقط دانشجویان را با منو های نرم افزار ها آشنا می کنند بنابراین بسیاری  از شرکت کنندگان این کلاس ها نا راضی هستند و یا فکر می کنند پس از پایان کلاس ، می توانند وارد بازار کار شوند در صورتی که وقتی به جایی برای شروع کار مراجعه می کنند با کار های واقعی و متفاوتی مواجه می شوند که آن را نمی دانند . همچنین CD  های آموزشی موجود در بازار هم فقط اشاره ای کلی به مباحث gis  دارند و از نظر زمانی و تکنولوژی محدود هستند و  بیشتر وقت و زمان را صرف  صحبت میکنند تا آموزش !  و متاسفانه فقط عناوین  فریبنده و زیبایی بر روی جلد CD  نوشته اند و به دلیل اینکه نمی دانند چه مخاطبی این CD  را تهیه کرده است ، بنابر این نمی توانند مباحث را دسته بندی و به درستی آموزش دهند . به همین خاطر انجمن شهرسازی  ایران تصمیم گرفت کلاس های gis  را به صورتی برگزار نماید که شرکت کنندگان آن بتوانند در پایان کلاس ها هر گونه پروژه شهرسازی و حتی زمین شناسی و جغرافیایی را به صورت بسیار حرفه ای و بدون مشکل انجام دهند . و از آنجایی که  مهندسان مشاور باید پروژه های خود را به صورت gis  و طبق فرمت خاصی ارائه دهند ، ما نیز در این آموزش ها سعی کرده ایم  برای اولین بار  جی آی اس را به صورت کاربردی آموزش دهیم  و برای این کار از مدیر بخش GIS شرکت های مطرح شهرسازی که تسلط بسیار زیادی بر قوانین و مقررات شهرسازی و بافت فرسوده و طرح های توسعه شهری دارد کمک گرفته ایم . که ایشان سابقه و رزومه خوبی در رابطه با کار های gis  دارند و کمتر فرصت تدریس دارند ولی افتخار همکاری با تیم انجمن شهرسازی را به ما داده اند .مژده ای که برای شما داریم این است که فیلم این کلاس ها رکورد می شود و دراختیار شما قرار میگیرد که میتوانید در صورتی که در جلسه ای غیبت کردید و یا خواستید مباحث را تکرار کنید بعدا به آن مراجعه نمایید و سالیان سال از آن اسنفاده نمایید.

جلسات آموزشی را در تقویم شهرسازی زیر مشاهده کنید 

این تقویم را از اینجا به تقویم گوشی خود اضافه نمایید

* این کلاس ها برای گروه های زیر کاربرد خواهد داشت :

– دانشجویان شهرسازی  و رشته های مرتبط : دانشجویان شهرسازی می توانند با یاد گیری حرفه ای gis  پروژه و رساله خود را با نرم افزار های gis  ارائه دهند و این کمک خوبی برای دقت و کیفیت محاسبات پروژه خواهد داشت . همچنین میتوانند در طول تحصیل با جذب پروژه از شرکت های مهندسان مشاور رزومه و موقعیت شغلی خوبی برای خود در آینده بدست آورند . همچنین با گرفتن طرح های هادی و جامع می توانند مطالعات این طرح ها را انجام داده و سپس نقشه های جی آی اس آن را خودشان کار کنند و به درستی از آن دفاع کنند و درامد خوبی بدست آورند . همچنین با شرکت در این کلاس و یا خرید DVD  های اموزشی آن و یا دانلود فیلم های آموزشی (کلاس غیر حضوری) در حدی تسلط پیدا می کنند که می تواند واحد GIS  را در دانشگاه ها و مراکز آموزشی در کل کشور به راحتی تدریس نمایند و کلاس خصوصی برگزار کنند . (بسیاری از دانشجویان سال های قبل ما همکنون به عنوان مدرس در آموزشگاه های فنی و حرفه ای کشور و آموزشگاه های آزاد و دانشگاه ها مشغول به تدریس هستند) به نظرتون چرا؟  >>> چون از چشمه اصلی آموزش ها را یاد گرفتند . در کلاس های ما شما باید یاد بگیرید، تنبلی و پشت گوش انداختن نداریم ما در این زمینه بسیار جدی هستیم

– کارمندان مهندسان مشاور و ارگان های دولتی :  کارمندان مهندسان مشاور می توانند برای به روز رسانی خود و اطلاع از روش های مختلف و به روز تجزیه و تحلیل اطلاعات در این کلاس ثبت نام نمایند و آینده شغلی خود را تضمین کنند و یا از بخشی به بخش مورد نظر خود متقل شوند و در کار خود پیشرفت نمایند . همچنین شرکت های علوم داده های مکانی و شرکت های شهرسازی و جغرافیا و زمین شناسی می توانند آموزش کارمندان خود را به یک تیم حرفه ای باسابقه 20 ساله بسپارند.

– دانشجویان و مهاجران به خارج کشور: بسیاری از متخصصان به دلایل مختلف قصد تحصیل و یا مهاجرت به خارج از کشور را دارند . اگر فقط به مدرک دانشگاهی خود اکتفا کنند نمی توانند در آن کشور کسب درآمد کنند و کار مناسب خود را پیدا کنند ولی در صورتی که در یک نرم افزار تخصصی مانند ARCMAP و سایر نرم افزار های جی آی اس تخصص داشته باشند و به صورت کاربردی یاد گرفته باشند ، می تواند علم و تجربه خود را در آن کشور استفاده نمایند و جذب شرکت های معتبر شوند . همچنین می توانند علم خود را از طریق برگزاری کلاس های آموزشی عمومی و خصوصی در آن کشور به دیگران متنقل کنند و از این طریق نیز کسب درآمد نمایند . ضمن اینکه قبل از مهاجرت می توانند در ایران چند پروژه انجام دهند و برای خود رزومه مناسب جمع کنند . و این را بدانید فقط مدرک کافی نیست. در خارج از کشور مدرک برای شما پول نمی شود بلکه تفاوت با دیگران سرمایه شماست. با ما متفاوت باشید.

* اگر بخواهیم به صورت حضوری  شرکت کنیم چه؟

ما تجربه برگزاری کلاس های حضوری زیادی را داشتیم . معمولا جلسات ابتدایی همه دنشجویان سر کلاس شرکت می کنند و چون ما فیلم های آموزشی هر جلسه را به انشجویان میدهیم تا در خانه هم تمرین کنند، و از آنجایی که بحث حضور در کلاس با وجود این ترافیک تهران بسیار دشوار است، دانشجویان ترجیه میدادند بیشتر جلسات را غیر حضوری شرکت کنند و فقط با فیلم های کلاس آموزش ببینند ولی هزینه کلاس حضوری را پرداخت کرده بودند. پس نتیجه میگیریم که دیدن فیلم های آموزشی تفاوت چندانی با شرکت در کلاس ندارد و اتفاقا تمرکز بیشتری روی آموزش ها خواهید داشت . البته کلاس ما یه صورت آنلاین می باشد یعنی شما میتوانید هر موقع سوالی داشتید از استاد بپرسید و رفع اشکال نمایید و فیلم کلاس را هم بعد از هر جلسه در اختیار داشته باشید. پس به نطر ما نیاز به شرکت در کلاس حضوری ندارید و همی کلاس آنلاین کفایت می کند.  همچنین هزینه برگزاری کلاس حضوری برای دانشجویان بسیار بالاتر خواهد رفت که نایزی به این همه هزینه نیست. به هر حال ما کلاس حضوری را هم به زودی برگزار می کنیم ولی بهتر است حتما ابتدا در یک کلاس آنلاین شرکت کنید و در کلاس حضوری فقط رفع اشکال کنید و آموخته های خود را تثبیت کنید.

فایل پاور پوینت ارائه شده در جلسه توجیهی آموزش جی آی اس کاربردی در شهرسازی و علوم شهری:


آیا میدانید کلید ورود به بازار کارشهرسازی چیست؟ ویدیو زیر را مشاهده نمایید :

نمونه قسمتی از فیلم آموزش جی آی اس کاربردی در شهرسازی را از قسمت زیر مشاهده نمایید :

آیا با مدل سازی در شهرسازی توسط نرم افزار های جی آی اس آشنایی دارید؟ یک سرو گردن از بقیه جلو باشید!

بسیارزی از شهرسازانی که فیلم های آموزشی ما را تهیه کرده اند با ما تماس میگیرند و خبر استخدام شدن و رضایت خود از فیلم ها را اعلام می کنند. یکی از این نظرات را بشنوید:

سرفصل آموزش:

* ریز محتوای سرفصل‌ها :

توجه: همه این سرفصل ها که نه ولی اکثرشون در تمام کلاس های آموزشی و حتی یوتوپ و… میشه پیدا کرد ولی چیزی که نمیشه پیدا کرد همان فوت کوزه گری ماست، تجربه استاد و قوانین شهرسازی در GIS. اگر خدای جی آی اس هم باشید ولی قوانین و دستور العمل های نهاد های قانونی در مورد زمین شهری و روند دفاع از پروژه و  … را ندانید هیچ وقت نمی توانید حتی یک پروژه شهرسازی انجام دهید. به همین خاطر است که اکثر بچه ها کلاس جی آی اس می روند ولی به آنها کار نمی دهند و در خوشبینانه ترین حالت فقط وارد فیلد آموزش می شوند نه پروژه های عملی.

دوستانی که کد تخفیف و یا همان کد معرف دارند لطفا از طریق فرم بالا ثبت نام و پرداخت نمایند

پیج اینستاگرام: @Urbanity.ir

کانال تلگرام: @UrbanityChannel

تلفن پشتیبانی : 09128989801

دیدگاهی ثبت نشده است

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.