چهاردهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و نهمین جشنواره آموزش و پژوهش در مدیریت شهری و روستایی - انجمن شهرسازی ایران

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، چهاردهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (مجمع شهری تهران) و نهمین جشنواره آموزش و پژوهش در مدیریت شهری و روستایی در ۲۸ آذرماه ۱۴۰۱ به صورت برخط برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش چهاردهمین دوره جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (مجمع شهری تهران) و نهمین جشنواره آموزش و پژوهش در مدیریت شهری و روستایی به صورت مشترک با سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و با مشارکت شورای عالی استان ها، شورای اسلامی شهر تهران و مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و همکاری دانشگاه ها و نهادهای علمی و تحقیقاتی برگزار خواهد شد. این دوره از این جشنواره در ۹ محور علمی و تخصصی؛ توسعه مدیریت و حکمروایی شهری، خدمات شهری و محیط زیست، شهرسازی و معماری، ایمنی و مدیریت بحران، اجتماعی و فرهنگی، مالی و اقتصاد شهری، مدیریت توسعه روستایی(و سکونتگاه های غیررسمی)، امور زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک و نوآوری شهری و هوشمندسازی و با دو محور ویژه ۱٫ شهرهای دانش محور و کارآفرین ۲٫ تمدن اسلامی – ایرانی و عدالت شهری برگزار می شود.

بنابر این گزارش همزمان با هفته پژوهش، تعداد ۹ نشست علمی و تخصصی نیز برگزار خواهد شد که اطلاعات و مستندات برگزاری آن ها در درگاه اینترنتی دبیرخانه جشنواره به نشانی Tuf.tehran.ir قابل مشاهده است.

ؿهاردهمین جشنواره پؿوهش و نوآوری در مدیریت شهری و نهمین جشنواره آموزش و پؿوهش در مدیریت شهری و روستای
ؿهاردهمین جشنواره پؿوهش و نوآوری در مدیریت شهری و نهمین جشنواره آموزش و پؿوهش در مدیریت شهری و روستای

فهرست مطالب

5/5

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

سبد خرید شما

موردی یافت نشد
جمع فرعی تومان۰
حمل دریایی تومان۰
مالیات تومان۰
جمع تومان۰
0
دریافت نوتیفیکیشن از Urbanity.ir آیا می خواهید از جدید ترین مطالب و آموزش ها و تخفیف ها بدون سر زدن به سایت باخبر شوید؟ خیر بله