اگر شهرساز هستید بدانید برای ورود به بازار کار و یا پیشرفت در شغل فعلی خود باید حتما در یک یا چند نرم افزار کاربردی در شهرسازی تسلط داشته باشید. به پیشنهاد ما عمل کنید تا این تسلط را بدست بیاورید.
آموزش های غیرحضوری کاربردی در شهرسازی
پیشنهاد می کنیم ویدیو زیر را مشاهده نمایید
برای ورود به بازار کار، ما به شما شرکت در 4 دوره زیر را توصیه می کنیم.
1- آموزش اتوکد کاربردی در شهرسازی   
2- آموزش جی آی اس کاربردی در شهرسازی
3- آموزش بافت فرسوده در شهرسازی
4- آموزش نرم افزار سیتی انجین کاربردی در شهرسازی
توجه داشته باشید که دوره ها نیاز به هیچ پیش نیازی ندارند و هر دوره را می توانید به صورت جدا و در هر سطحی یاد بگیرید . برای مثال اگر اصلا با جی آی اس آشنایی ندارید می توانید دوره سیتی انجین را تهیه و کامل یاد بگیرید و نیازی به تسلط بر جی آی اس نمی باشد ولی اگر بر اتوکد و جی آی اس تسلط داشته باشید، بهتر و سریع تر یاد خواهید گرفت. پس پیشنهاد می کنیم همه دوره ها را یکجا تهیه و خرید نمایید تا مطمئن باشید که دیگر از نظر فنی ونرم افزاری در سطح عالی هستید ولی اگر بودجه شما بسیار محدود است می توانید با آموزش جی آی اس شروع کنید و سپس سایر آموزش ها را تهیه نمایید .
نمونه فیلم آموزش جی آی اس را مشاهده نمایید
این فیلم ها در کلاس حضوری ضبط شده است بنابراین شما احساس می کنید با سایر دانشجویان سر کلاس هستید و فیلم ها خسته کننده نمی باشد.و اکثر سوالاتی که برای شما پیش می آید توسط دانشجویان در سر کلاس از استاد پرسیده شده است و استاد پاسخ داده است. سوالات اختصاصی شما پس از خرید آموزش از طریق تلقن 09128989801 قابل پاسخ گویی می باشد. ما کیفیت یادگیری در این آموزش ها  را تضمین می کنیم
همچنین پیشنهاد می کنیم با یادگیری نرم افزار مدل سازی سیتی انجین ، خودتان را از سایر متخصصان متمایز کنید. تعداد افرادی که در ایران  بر سیتی انجین تسلط دارند بسیار کم است و این بازار کار خوبی را در آینده برای شما فراهم خواهد نمود. و میتوانید به عنوان استاد دانشگاه یا مدرس آموزشگاه  یا یک شرکت شهرسازی ، مشغول به کار شوید. در این نرم افزار با استفاده از کد های برنامه نویسی ، شهر را سه بعدی و تجزیه و تحلیل می نمایید . 
نمونه فیلم آموزش سیتی انجین  را مشاهده نمایید
افراد زیادی از این روش آموزش غیر حضوری ما نتیجه خوب گرفته اند
برای تماس با ما از طریق واتس آپ اینجا کلیک کنید
همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:
هزینه هر دوره آموزشی بدون تخفیف 1 ملیون تومان می باشد ولی با توجه به تخفیف عید غدیر، هزینه هر دوره 400 هزار تومان می باشد یعنی برای 4 دوره مبلغ 1600 باید واریز نمایید. ولی برای اولین بار یک تخفیف بسیار ویژه و محدود برای شما که همکنون در حال مشاهده این صفحه هستید در نظر گرفته ایم . اگر هر 4 دوره را با هم خرید کنید فقط 1 ملیون تومان می توانید بپردازید. برای بهره مندی از این تخفیف روی دکمه زیر کلیک و پرداخت را انجام دهید. آموزش ها بر روی دی وی دی با لایسنس اختصاصی شما از طریق پست رایگان ارسال می شود.
خرید کل 4 دوره به ارزش 1 ملیون تومان
خرید 1 دوره به ارزش 400هزار تومان
09128989801
با تخفیف ویژه عید غدیر