شهر هوشمند: از نیازسنجی تا پیاده‏‌سازی - انجمن شهرسازی ایران
۰۳ / ۰۳ / ۱۴۰۱۰۳ / ۰۳ / ۱۴۰۱

شهر هوشمند: از نیازسنجی تا پیاده‏‌سازی

01:483.9K0

شهر هوشمند از تکه پازل‏هایی شکل گرفته که می‏بایست به درستی کنار همدیگر قرار گیرند تا ما را هدف نهایی هوشمندسازی شهری برسانند. زیرساخت، تکنولوژی، فناوری، سیاست‏گذاری‏های کلان، مشارکت شهروندان و مباحث مربوط به مسائل اجتماعی و فرهنگ‌سازی و… تکه‏هایی ازین پازل هستند که با درست کنار هم قرار گرفتن می‏توانند مارا به آن تصویر غایی برسانند.
از جمله مسائل پیش‌روی شهرهای در حال توسعه، آموزش‌های مناسب شهروندی و پرورش مردم هوشمند (Smart People) است. مردمانی که علاقمند به استفاده از فناوری‌های نوین برای بهبود کیفیت زندگی خود هستند و با تکنولوژی و شهر هوشمند «تعامل» دارند.
با جناب آقای دکتر محمدرضا میرزاامینی @mohammad.reza.mirzaamini و آقای مهندس امین قریبی amingharibi_com@ در ارتباط با اهمیت فرهنگ‌سازی در شهر هوشمند به گفت‌وگو خواهیم نشست.

📣دوره عالی «شهر هوشمند: از نیازسنجی تا پیاده‏‌سازی»
🏆این دوره در پاسخگویی به نیاز شهرها برای حل مسائل و مشکلات خود، برای پاسخگویی به نیازهای نسل حاضر و افزایش ظرفیت شهر برای میزبانی از نسل آتی، با کمک فعالان این حوزه، سیاست‏‌گذاران، برنامه‌‏ریزان، مشاوران و مدیران پروژه‌‏های هوشمندسازی در کشور و در اروپا و امریکای شمالی تدوین شده‌‏است.
🎯هدف دوره این است تا بستری را برای آشنایی، گفتگو و تبادل تجربه بین سیاست‏گذاران، مدیران و مشاوران و علاقه‏‌مندان این حوزه از بخش‌های مختلف شهرسازی، فناوری، انرژی، مخابرات، سرمایه‌‏گذاری در داخل کشور و همتایان آنها در فضای بین‌‏الملل فراهم آورد و هوشمندسازی شهر در کشور را تسهیل کند.

برای مشاهده لایو روی لینک زیر کلیک کنید:
https://instagram.com/tcapuschool?utm_medium=copy_link

لینک کوتاه
https://urbanity.ir /?p=2539

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند