درج قیمت روی بلیت هواپیما الزامی است/ برخورد با شرکت‌های هواپیمایی متخلف و سایت‌های غیرمجاز ادامه دارد - انجمن شهرسازی ایران


به نقل از وزارت راه و شهرسازی ،
< br>

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی محمد محمدی‌بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با واحد مرکزی خبر گفت: طی چند روز اخیر به دلیل افزایش درخواست و نرخ بلیت هواپیما با تخلفاتی مواجه شدیم که بخشی از تخلفات را سازمان هواپیمایی به عنوان نهاد حاکمیتی بررسی کرد.

محمدی‌بخش افزود: به تخلفات شرکت‌های هواپیمایی به عنوان متولیان اصلی،آژانس‌ها و سایت های فروش و تنوعی که در عرضه داشتند رسیدگی شد و با آنها که از تذکر، ابلاغ یا حالت تعلیق فراتر رفته بودند، ضمن اعلام جرم، برخورد شد که این برخورد با متخلفین این حوزه تا حصول نتیجه نهایی ادامه دارد.

وی با اشاره به این‌که درحال حاضر مهم‌ترین دغدغه سازمان هواپیمایی تخلفات سایت های غیرمجاز فروش بلیت هواپیما است، خاطرنشان کرد: به این سایت‌ها اعلام جرم کرده‌ایم و انتظارداریم به این تخلفات رسیدگی شود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد : بسیاری از مردم از نحوه تهیه بلیت به دلیل کمبود آن ناراضی بودند که البته این کمبودها به دلیل عرضه و تقاضا است.

وی در خصوص درج قیمت بلیت صراحتأ گفت: درج قیمت روی بلیت الزامی است زیرا ارزش افزوده و سایرپرداخت‌ها براین اساس مشخص می‌شود.



منبع

Summarize this content
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی محمد محمدی‌بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با واحد مرکزی خبر گفت: طی چند روز اخیر به دلیل افزایش درخواست و نرخ بلیت هواپیما با تخلفاتی مواجه شدیم که بخشی از تخلفات را سازمان هواپیمایی به عنوان نهاد حاکمیتی بررسی کرد.محمدی‌بخش افزود: به تخلفات شرکت‌های هواپیمایی به عنوان متولیان اصلی،آژانس‌ها و سایت های فروش و تنوعی که در عرضه داشتند رسیدگی شد و با آنها که از تذکر، ابلاغ یا حالت تعلیق فراتر رفته بودند، ضمن اعلام جرم، برخورد شد که این برخورد با متخلفین این حوزه تا حصول نتیجه نهایی ادامه دارد.وی با اشاره به این‌که درحال حاضر مهم‌ترین دغدغه سازمان هواپیمایی تخلفات سایت های غیرمجاز فروش بلیت هواپیما است، خاطرنشان کرد: به این سایت‌ها اعلام جرم کرده‌ایم و انتظارداریم به این تخلفات رسیدگی شود.رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد : بسیاری از مردم از نحوه تهیه بلیت به دلیل کمبود آن ناراضی بودند که البته این کمبودها به دلیل عرضه و تقاضا است.وی در خصوص درج قیمت بلیت صراحتأ گفت: درج قیمت روی بلیت الزامی است زیرا ارزش افزوده و سایرپرداخت‌ها براین اساس مشخص می‌شود.

فهرست مطالب

5/5

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

سبد خرید شما

موردی یافت نشد
جمع فرعی تومان۰
حمل دریایی تومان۰
مالیات تومان۰
جمع تومان۰
0
دریافت نوتیفیکیشن از Urbanity.ir آیا می خواهید از جدید ترین مطالب و آموزش ها و تخفیف ها بدون سر زدن به سایت باخبر شوید؟ خیر بله