تکمیل ۳۱ بیمارستان با بیش از ۸ هزار تخت بیمارستانی در برنامه سال‌جاری است - انجمن شهرسازی ایران


به نقل از وزارت راه و شهرسازی ،
< br>

علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی پروژه‌های در حال ساخت سازمان را در بخش بیمارستان شامل ۳۱ پروژه عنوان کرد و گفت: در مجموع احدا و تکمیل ۳۱ بیمارستان و مرکز درمانی در برنامه اسال جاری سازمان است که برخی از آنها در مرحله تکمیل و برخی نیز در مراحل تهیه زمین و انجام آزمایش‌های فنی خاک قرار دارند.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی مجموع تخت‌های بیمارستانی را برای ۳۱ پروژه در حال اجرا در مجموع ۸ هزار و ۳۲۹ تخت عنوان کرد و افزود: بیمارستان آموزشی تربت‌حیدریه در خراسان رضوی با ۲۷۲ تخت، بیمارستان آموزشی جایگزین بهارلو در استان تهران با ۳۳۰ تخت، بیمارستان جایگزین زابل در سیستان و بلوچستان با ۲۰۴ تخت، بیمارستان آموزشی جایگزین شهدای یافت آباد در استان تهران با ۲۰۰ تخت، بیمارستان جایگزین فاطمه زهرای بوشهر با ۱۶۰ تخت از جمله بیمارستان های در حال احداث است.

به گفته نبیان، بیمارستان آموزشی جایگزین فاطمی اردبیل با ۵۰۰ تخت، بیمارستان آموزشی جایگزین کرج با ۲۶۰ تخت، بیمارستان آموزشی جایگزین معتضدی و امام‌خمینی(ره) کرمانشاه با ۵۴۰ تخت، بیمارستان آموزشی رشت با ۴۰۰ تخت، بیمارستان آموزشی ساری با ۳۴۱ تخت، بیمارستان تالش در گیلان با ۲۴۴ تخت، بیمارستان جایگزین بندر ماهشهر در خوزستان با ۲۲۷ تخت، از دیگر بیمارستان‌های در حال ساخت است.

بیمارستان امام‌خمینی خمین با ۱۳۰ تخت، بیمارستان جایگزین خاتم الانبیا شوشتر در استان خوزستان با ۱۹۷ تخت، بیمارستان جایگزین روانپزشکی رازی تهران با ۵۴۹ تخت، بیمارستان جایگزین سلماس در آذربایجان غربی با ۳۵۰ تخت، بیمارستان جایگزین لنگرود در استان گیلان با ۱۲۹ تخت، بیمارستان مراغه در آذربایجان شرقی با ۱۶۰ تخت، بیمارستان کازرون در استان فارس با ۲۱۷ تخت، بیمارستان جایگزین امام خمینی در شهرستان نور استان مازندران با ۱۶۰ تخت، بیمارستان ۵۰۰ تختی ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان، بیمارستان کهنوج در استان کرمان با ۲۲۰ تخت از دیگر بیمارستان‌هایی است که به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی در برنامه مطالعه و احداث توسط سازمان مجری است.

همچنین بیمارستان جایگزین بیمارستان‌های فرسوده خاتم‌الانبیاء، بهاران و بوعلی زاهدان در استان سیستان و بلوچستان با ۵۴۰ تخت، بیمارستان ۲۰۰ تختی بناب در آذربایجان شرقی، بیمارستان کوار در استان فارس با ۲۰۰ تخت، بیمارستان ۳۲ تختی باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد، بیمارستان سروان با ۲۱۸ تخت بیمارستانی، بیمارستان مادر رامهرمز در استان خوزستان با ۸۶ تخت و بیمارستان ۲۵۰ تختی شادگان در استان خوزستان از دیگر بیمارستان‌هایی است که توسط سازمان در حال احداث است.منبع

Ali Nabian, Deputy Minister of Roads and Urban Development and CEO of the Organization for the Execution of Construction and Public and State Facilities, announced that the organization is currently working on 31 hospital construction projects, some of which are in the completion stage while others are still in the soil testing and land procurement phase. These hospitals will have a total of 8,329 beds. Nabian listed several hospitals and their bed capacities, including the Trabat-e Heydarieh Teaching Hospital in Khorasan Razavi with 272 beds, the replacement Baharlou Teaching Hospital in Tehran with 330 beds, and the Zabol Replacement Hospital in Sistan and Baluchestan with 204 beds, among others. The organization is also working on several psychiatric hospitals and general hospitals throughout the country.

فهرست مطالب

5/5

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

سبد خرید شما

موردی یافت نشد
جمع فرعی تومان۰
حمل دریایی تومان۰
مالیات تومان۰
جمع تومان۰
0
دریافت نوتیفیکیشن از Urbanity.ir آیا می خواهید از جدید ترین مطالب و آموزش ها و تخفیف ها بدون سر زدن به سایت باخبر شوید؟ خیر بله