رشد ۹۵ درصدی اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای بین المللی/افزایش ۱۶ درصدی اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای داخلی - انجمن شهرسازی ایران


به نقل از وزارت راه و شهرسازی ،
< br>

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی؛ بررسی عملکرد ۱۱ ماهه سال جاری نشان می‌دهد که تعداد نشست و برخاست در پرواز های داخلی و بین المللی در این مدت به ترتیب ۲۵۶ هزار فروند و ۲۱ هزار فروند بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در بخش پرواز داخلی با ۲۸۲ هزار فروند و در بخش بین‌المللی با ۱۲ هزار فروند همراه بوده است.

همچنین آمار یاد شده از ۹ درصد کاهش پرواز داخلی و ۷۵ درصد افزایش پرواز خارجی حکایت دارد.
در این میان با بررسی روند ۱۰ ساله نشست و برخاست هواپیما مشخص می‌شود که بیشترین میزان نشست و برخاست پرواز های داخلی و بین المللی به ترتیب در ۱۱ ماهه سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۳ به میزان ۳۳۸ و ۲۷ هزار فروند ثبت شده است.

شایان ذکر است مطابق آمار، میزان اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای داخلی و بین المللی در ۱۱ ماهه سال جاری به ترتیب ۲۹۳۸۲ هزار نفر و ۲۵۶۸ هزار نفر بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ۲۵۴۰۹ هزار نفر در پرواز داخلی، و ۱۳۱۶ هزار نفر در پروازهای بین‌المللی، به ترتیب ۱۶ درصد و ۹۵ درصد افزایش داشته است.

گفتنی‌است بررسی روند ۱۰ ساله اعزام و پذیرش مسافر هوایی مبین آن است که بیشترین میزان اعزام و پذیرش مسافر پروازهای داخلی و بین المللی به ترتیب در ۱۱ ماهه سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۳ به میزان ۴۱ و ۴ میلیون نفر به ثبت رسیده است.منبع

The performance of domestic and international flights in the first 11 months of this year has shown a decrease in the number of flights and departures compared to the same period last year, with 256,000 domestic flights and 21,000 international flights. However, there has been a 9% increase in the number of passengers on domestic flights and a 95% increase in the number of passengers on international flights compared to last year. The maximum number of flights and passengers was recorded in 2017 and 2014.

فهرست مطالب

5/5

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

سبد خرید شما

موردی یافت نشد
جمع فرعی تومان۰
حمل دریایی تومان۰
مالیات تومان۰
جمع تومان۰
0
دریافت نوتیفیکیشن از Urbanity.ir آیا می خواهید از جدید ترین مطالب و آموزش ها و تخفیف ها بدون سر زدن به سایت باخبر شوید؟ خیر بله