رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اردبیل خبر داد؛ اختصاص ۷۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه راه های اردبیل/ رشد ۵ برابری اعتبارات را شاهدیم - انجمن شهرسازی ایران


به نقل از وزارت راه و شهرسازی ،

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل ، داود شایقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل با اعلام مطلب اظهار کرد : تکمیل و توسعه بزرگراه ها به عنوان اولویت استان با تلاش و پیگیری مدیرکل راه و شهرسازی استان در حال انجام است و تلاش بر این است تا از ردیف های مختلف ملی و ظرفیت های قانونی بودجه برای جذب اعتبارات این حوزه استفاده شود.

وی خاطر نشان کرد : در حال حاضر در همه مناطق استان اردبیل توسعه بزرگراه ها را شاهدیم که با تاکید استاندار اردبیل تکمیل بزرگراه شمال به جنوب در اولویت برنامه ریزی ها و توجه مسئولان است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل ادامه داد: در حال حاضر همه راه های اصلی استان که به چهارخطه ارتقا می یابد دارای ردیف اعتبارات ملی است و تلاش بر جذب این اعتبارات همچنین فاینانس بانکی و تهاتر نفتی در این حوزه است.

شایقی افزود : در حالی که برای توسعه بزرگراه های استان۱۵۰میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده بود اما امسال تلاش شد تا از محل تهاتر نفت و ظرفیت ماده ۵۶ و سایر منابع در مجموع۷۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه های استان اردبیل اختصاص یابد.

وی رشد ۵ برابری اعتبارات در این حوزه را یادآور شد و بیان کرد : امسال ۵۲ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل افتتاح شد و سال آینده نیز تلاش بر این است تا بیش از ۶۰ کیلومتر بزرگراه در مسیرهای مختلف به بهره برداری برسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل سفرهای متعدد به مرکز کشور و پیگیری طرح های بزرگراهی را از طریق وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه یادآور شد و گفت: مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل به صورت هفتگی این موضوعات را پیگیری و رصد می کند و ما نیز سعی می کنیم در تخصیص اعتبارات به این حوزه تلاش مضاعفی داشته باشیم.

 

 منبع

#رئیس #سازمان #مدیریت #برنامه #ریزی #اردبیل #خبر #داد #اختصاص #میلیارد #تومان #اعتبار #برای #توسعه #راه #های #اردبیل #رشد #برابری #اعتبارات #را #شاهدیم

فهرست مطالب

5/5

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

سبد خرید شما

موردی یافت نشد
جمع فرعی تومان۰
حمل دریایی تومان۰
مالیات تومان۰
جمع تومان۰
0
دریافت نوتیفیکیشن از Urbanity.ir آیا می خواهید از جدید ترین مطالب و آموزش ها و تخفیف ها بدون سر زدن به سایت باخبر شوید؟ خیر بله