وزیر راه و شهرسازی در آخرین شورای معاونین سال ۱۴۰۱ مطرح کرد: سال ۱۴۰۲ وزارت راه و شهرسازی با کیفیت تر، عمیق تر و پرشتاب تر از گذشته - انجمن شهرسازی ایران


به نقل از وزارت راه و شهرسازی ،

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی مهرداد بذرپاش در آخرین جلسه شورای معاونین وزارت راه و شهرسازی که عصر امروز یکشنبه در ساختمان دادمان برگزار شد، با اشاره به اولویت های این وزارتخانه و لزوم اقدامات با شتاب تر در اجرای پروژه‌های زیرساختی حمل ونقل و مسکن و شهرسازی تصریح کرد: لازم است با توجه به روش‌های جدید تأمین مالی تکمیل کریدورهای ریلی و آزادراهی و آغاز ساخت برخی پروژه ها باید در اولویت امور سال ۱۴۰۲ قرار گیرد.
مهرداد بذرپاش سال آینده را سال نوسازی ناوگان حمل و نقل در شقوق مختلف حمل ونقل برشمرد و گفت: نوسازی ناوگان ریلی و هوایی و حتی ناوگان حمل ونقل جاده ای در سال آینده در اولویت قرار دارد و به نظر می رسد با برنامه ریزی صورت گرفته این تغییرات ملموس خواهد بود.
وزیر راه و شهرسازی در بخش دیگری از سخنانش بر مولد سازی داده های اطلاعاتی در حوزه هواشناسی اشاره کرد و این سازمان را نیازمند یک جهش در حوزه تجهیزات دانست و یادآور شد: سازمان هواشناسی دارای دانش انباشته وسیعی است که باید مورد استفاده قرار گیرد.
وی در ادامه جلسه به خارج شدن شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از شمول واگذاری به بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: توجه مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به حوزه راه و ترابری در سال جدید باید تقویت و به مرکز دانش و پژوهش وزارتخانه تبدیل شود.
وزیر راه و شهرسازی در پایان برای عموم مردم آغاز سالی پر از شادی و سلامتی را آرزو کرد.منبع

#وزیر #راه #شهرسازی #در #آخرین #شورای #معاونین #سال #۱۴۰۱ #مطرح #کرد #سال #۱۴۰۲ #وزارت #راه #شهرسازی #با #کیفیت #تر #عمیق #تر #پرشتاب #تر #از #گذشته

فهرست مطالب

5/5

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

سبد خرید شما

موردی یافت نشد
جمع فرعی تومان۰
حمل دریایی تومان۰
مالیات تومان۰
جمع تومان۰
0
دریافت نوتیفیکیشن از Urbanity.ir آیا می خواهید از جدید ترین مطالب و آموزش ها و تخفیف ها بدون سر زدن به سایت باخبر شوید؟ خیر بله