استقرار گروه‌های خدمت‌رسان به مسافران نوروزی در ورودی شهرها جهت کاهش تصادفات / برنامه‌های متنوع حوزه راه و شهرسازی استان اصفهان برای خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی - انجمن شهرسازی ایران


به نقل از وزارت راه و شهرسازی ،

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به برنامه‌های متنوع نوروزی حوزه راه و شهرسازی استان گفت: هماهنگی های لازم جهت استقرار گروه‌های خدمت‌رسان در ورودی شهرها و کنترل قیمت‌های بلیط و خدمات بعمل آمده همچنین مبحث تقارن سفرهای نوروزی ۱۴۰۲ با ماه مبارک رمضان مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ ستاد سفرهای نوروزی به ریاست شهریار افندی زاده معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی بصورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد و در طی آن مدیران کل راه و شهرسازی استان‌های گیلان، اصفهان و فارس به ارائه گزارشی از برنامه‌های استان در طرح نوروزی پرداختند.  

در این جلسه علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان، مجموعه اقدامات بعمل آمده در راستای استقبال از سفرهای نوروزی سال ۱۴۰۲ توسط دستگاه های اجرایی تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان را ارائه کرد و از هماهنگی‌های لازم میان ستادهای مختلف نوروزی استان خبر داد.

وی اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام عالی وزارت راه و شهرسازی مبنی بر ساماندهی امداد خودروی جاده‌ای و ایجاد ایستگاه‌های فرهنگی در محورهای پر تردد ۳۰ کیلومتری شهرها که بیشترین تصادفات را دارند، اقدامات و هماهنگی‌های لازم در استان اصفهان بعمل آمده است.  

رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: در این رابطه با توجه به هماهنگی‌های بعمل آمده هم در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و هم سایر دستگاه‌های مرتبط، گروه‌هایی در ورودی شهرها مستقر شدند.  

وی اذعان داشت: با توجه به تقارن سفرهای نوروزی ۱۴۰۲ با ماه مبارک رمضان، برنامه ریزی و تمهیداتی در سطح استان اصفهان برای مسافرانی که به لحاظ شرعی امکان روزه داری را ندارند به عمل آمده است همچنین در ورودی‌های شهرها، ایستگاه‌های راه آهن، فرودگاه و پایانه‌ها به این موضوع توجه شده است.  

قاری‌قرآن کنترل قیمت‌ها در ایام نوروز را بسیار حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: با توجه به شرایط اقتصادی، با دستگاه‌های مرتبط در کنترل قیمت‌ها هماهنگی شد تا در محدوده‌هایی که مستقیم در ارتباط با راه و شهرسازی می‌باشند اعم از بلیط و خدمات مرتبط، قیمت‌ها کنترل شود همچنین در این خصوص با سایر بخش‌ها و ستادهای استانی نیز هماهنگی لازم بعمل آمد.  

وی با اشاره به برگزاری مستمر شورای هماهنگی راه و شهرسازی در راستای استقبال از سفرهای نوروزی سال ۱۴۰۲ گفت: مدیران کل دستگاه‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان به همراه کارشناسان مرتبط در این جلسات حضور دارند و برنامه ریزی‌های لازم نیز بعمل آمده است همچنین گزارشات اقدامات و جمع آوری اطلاعات نیز بصوت متمرکز در این اداه‌کل انجام می‌شود.  

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با تأکید بر اینکه مردم شایسته بهترین خدمت رسانی‌ها هستند، بیان داشت: هماهنگی‌ها و برنامه ریزی‌های لازم در استان اصفهان انجام شده تا در ایام نوروز ۱۴۰۲ این خدمت رسانی به بهترین شکل و در راستای آسایش افراد صورت پذیرد. منبع

#استقرار #گروههای #خدمترسان #به #مسافران #نوروزی #در #ورودی #شهرها #جهت #کاهش #تصادفات #برنامههای #متنوع #حوزه #راه #شهرسازی #استان #اصفهان #برای #خدمترسانی #به #مسافران #نوروزی

فهرست مطالب

5/5

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

سبد خرید شما

موردی یافت نشد
جمع فرعی تومان۰
حمل دریایی تومان۰
مالیات تومان۰
جمع تومان۰
0
دریافت نوتیفیکیشن از Urbanity.ir آیا می خواهید از جدید ترین مطالب و آموزش ها و تخفیف ها بدون سر زدن به سایت باخبر شوید؟ خیر بله