پیرامون اراضی الحاق شده به محدوده شهر همدان - انجمن شهرسازی ایران
مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری ایران

 پیرامون اراضی الحاق شده به محدوده شهر همدان

۲۰۲۳-۰۳-۱۰ ۱۵:۲۲:۱۴ | مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری ایران

شورایعالی شهرسازی و معماری ایران در جلسه مورخ ۴/۷/۱۴۰۱ خود ضمن استماع گزارش دبیرخانه شورایعالی و اداره کل راه و شهرسازی استان همدان درخصوص اراضی۶۸۰ هکتاری الحاق شده به محدوده شهر همدان – موضوع مصوبه مورخ ۲۰/۱۰/۱۴۰۰ شورایعالی، با توجه به تعارضات مالکیتی متعدد در اراضی مذکور و تبعا عدم امکان استفاده از این اراضی جهت ایفای تعهدات قانونی دولت در نهضت ملی مسکن ، ضمن لغو مصوبه مورخ ۲۰/۱۰/۱۴۰۰ خود مقرر نمود:
۱- اداره کل راه و شهرسازی استان همدان در اجرای تکالیف مصرح قانونی و منویات موکد ریاست محترم جمهوری نسبت به بازپس‌گیری کلیه اراضی واگذار شده، که طرح های مربوط به آن ها اجرا نشده است، ازجمله اراضی یکصد هکتاری استانداری و غیره اقدام و آن‌ها را در فرایند تامین زمین برای نهضت ملی مسکن قرار دهد.
۲- با عنایت به کمبود شدید اراضی دولتی، شرکت عمران شهرهای جدید موظف است در اسرع وقت با اخذ آخرین نظرات مراجع استانی اصلاحات احتمالی مورد نیاز در طرح جامع شهر جدید حوراء را جهت استفاده از ظرفیت مسکونی آن اعمال و جهت تصمیم‌گیری نهایی به شورایعالی ارائه نماید.

شماره نامه اعلام مصوبه: ۳۰۰/۱۲۶۳۲۸
مورخ: ۱۴۰۱/۰۸/۰۹

منبع: https://www.mrud.ir/شهرسازی-و-معماری/مصوبات-شورای-عالی-شهرسازی-و-معماری-ایران/پیرامون-اراضی-الحاق-شده-به-محدوده-شهر-همدان

برچسب: مصوبه

فهرست مطالب

5/5

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

سبد خرید شما

موردی یافت نشد
جمع فرعی تومان۰
حمل دریایی تومان۰
مالیات تومان۰
جمع تومان۰
0
دریافت نوتیفیکیشن از Urbanity.ir آیا می خواهید از جدید ترین مطالب و آموزش ها و تخفیف ها بدون سر زدن به سایت باخبر شوید؟ خیر بله