انجمن شهرسازی ایران

تعداد خبر های امروز: 0
۱۳۹۹/۰۹/۰۹ الإثنين ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۲ November 30,2020

اوقات شرعی

کاربرگ پروژه پرسشنامه نواب (spss)

با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز.

در این صفحه اطلاعات و هماهنگی های لازم در مورد پروژه پرسشنامه های نواب انجام خواهد شد . آدرس کوتاه و دائمی این صفحه bit.ly/navab97 می باشد .

 

دوستانی که در جلسه توجیهی که به صورت حضوری برگزار شد شرکت نداشتند می توانند از اینجا  فایل صوتی آن را دانلود نمایند . در این جلسه نحوه پر کردن پرسشنامه و مواردی جهت آشنایی با اینگونه پروژه ها مطرح شد .

 

تقویم کاری گروه :

توجه : پیشنهاد می کنیم با کلیک بر روی دکمه Goggle+ در زیر تقویم،  این تقویم را به تقویم خود اضافه نمایید و درگوشی مشاهده کنید.

 

نقشه محله بندی سایت مورد مطالعه و محل قرار گیری مترو :

همکاران عزیز باید توجه داشته باشند که روز پنجشنبه و جمعه ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح در محل خروجی ایستگاه مترو نواب صفوی حضور داشته باشند و نقشه ها را از خانم دانشخواه تحویل بگیرند .

شماره تلفن خانم دانشخواه : ۰۹۰۱۰۶۸۸۶۰۵

شماره تلفن آقای ریاضت : ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱

در صورتی که تاخیر داشتید در هر زمان از روز با خانم دانشخواه تماس بگیرید و در محلی که ایشان مشخص می کنند ، نقشه مربوط به خود را تحویل بگیرید .

میتوانید برای آشنایی بیشتر با  محدوده از سایت http://map.tehran.ir استفاده نمایید .

پس از گرفتن نقشه ها و پرسشنامه ها باید با همگروهی های  خود هماهنگ کنید و در محل مربوط به خود حاضر شوید . سپس بلوک های محله را بین خود تقسیم کنید و شروع به کار نمایید . توجه داشته باشید که نباید اشتباه کنیدوو بلوک هایی که مربوط به شما نیست را برداشت کنید. برای جلوگیری از این اشتباه پیشنهاد می کنیم GPS  گوشی خود را روشن کنید و از روی نقشه گوگل google map  مکان فعلی خود را برر وی نقشه پیدا کنید .

 

 

 

به منظور راحتی شما ، فایل محدوده بندی گروه ها در فرمت kml (دانلود) و kmz (دانلود) تهیه شده است . این فایل را دانلود و با گوشی موبایل باز نمایید . پس از باز کردن باید لایه محدوده بندی گروه ها روی نقشه گوشی شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید از نقشه همراه تهران روی گوشی های اندروید استفاده نمایید.( دانلود )

اگر در این رابطه مشکل داشتید از تصویر زیر استفاده نمایید :

 

 

 

لیست گروه بندی بدین شرح می باشد :

گروه یک: فائزه رنجبران – بهاره کاویان

گروه دو: نیلوفر مینوبخش – حسین کامکار

گروه سه: شهرزاد دانشخواه – الهام نژاددهقان – نوید عبدی

گروه چهار: مینا کشت‌‌پور – الهه علی‌پور – زهرا سرخوش سلطانی

گروه پنج: یاسمن سیرانی – نصیبه دارایی

گروه شش: فریما عزیزی‌پور – مهسا زارعی – پانیذ دنیاداری

 

نقشه بلوک بندی :

همکاران باید طبق رنگ بندی موجود در نقشه ها ، پرسشنامه ها را تکمیل نمایند .

نقشه های زیر در سایر A3  برای هر نفر تهیه و چاپ شده است . پرسشگران باید از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در روز های پنجشنبه و جمعه اقدام به تکمیل پرسشنامه ها نمایند .

 

 

 

 

پرسشنامه :

صفحات پرسشنامه ای که باید توسط پرسشگر ها از مردم محله پرسش شود :

در صورتی که سوال و یا مشکلی دارید در گروه واتس آپ مربوط به پروژه نواب مطرح نمایید . سعی کنید چندین بار سوالات پرسشنامه مطالعه و در ذهن خود مرور کنید تا هر هنگام پرسش از مردم بتوانید خیلی صمیمی و بدون خواندن از روی پرسشنامه ، از پاسخ های دیگران مطلع شوید و روند کار حرفه ای تر و  بهتر و سریع تر پیش برود .

 

 

 

 

 

WhatsApp chat