انجمن شهرسازی ایران

تعداد خبر های امروز: 6
۱۳۹۹/۰۱/۱۲ الثلاثاء ۶ شعبان ۱۴۴۱ March 31,2020

اوقات شرعی

دریافت ویدئو
با سلام
با توجه به تعداد درخواست های زیاد برای نمونه ای از معروف ترین فیلم های آموزش GIS  کاربردی  در شهرسازی، قسمتی از این فیلم آموزشی برای نمونه در لینک زیر قرار داده شده است.
با توجه به اینکه این فیلم ها باید با استفاه از نرم افزار کپینا یا همان copyna  باز شود ، راهنما و لینک دانلود نرم افزار نیز در فایل زیر قرار داده شده است.
لطفا طبق راهنمای زیر مرحله به مرحله عمل بر روی رایانه خود عمل کنید تا بتوانید قسمتی از مباحث این فیلم آموزشی ارزشمند را مشاهده نمایید .

 

 

راهنمای شماهده فیلم :
1- ابتدا فایل نصب را از لینک بالا یا با کلیک در اینجا  -دانلود-  دانلود کنید.
2- سپس اگر کپینا را بوی رایانه قبلا نصب کردید به مرحله آخر بروید و فیلم را دانلود کنید و اگر نرم افزار copyna  را قبلا نصب نکرده اید باید مرحله به مرحله و طبق آموزش ابتدا کپینا را بر روی رایانه نصب و سپس تنظیمات مربوطه را طبق آموزش انجام دهید و سپس در محله آخر فیلم را با کلیک روی دکمه سبز رنگ دانلود و مشاهده نمایید .

 

توجه : در تمام مراحل باید به اینترنت متصل باشید.

توجه: میتوانم بگویم این فیلم یکی از بهترین فیلم های آموزشی جی ای اس برای شهرسازان است. پس اگر آن را به دوستان خود معرفی کنید آینده کاری آنها را نیز تضمین کرده اید. اگر مباحث داخل فیلم را مشاهده نمایید خودتان متوجه خواهید شد آنوقت خواهید دید که حتی شما که فکر می کردید جی آی اس بلد هستید نیز اشتباه می کردید!

بهترین کلاس GIS کاربردی در ایران
مشاهده مطلب

اگر سوالی بود با 09128989801 در تلگرام یا واتس آپ یا تماس تلفنی مطرح نمایید .

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
آموزش های غیرحضوری کاربردی در شهرسازی
دیدگاه ها (0)