قالب وردپرس

آموزش غیرحضوری تضمینی

انجمن شهرسازی ایران اقدام به برگزاری کلاس های کاربردی در شهرسازی نموده است.این کلاس ها با هدف آموزش دانشجویان و متخصصین شهرسازی، برنامه ریزی شهری و طراحی شهری برای ورود به بازار کار حرفه ای در تهران برگزار می شود ولی ما درخواست های زیادی از سایر شهر ها برای شرکت در این کلاس ها داریم و بسیاری از دوستان غیر تهرانی مسافت زیادی را برای شرکت در کلاس ها می پیمایند که هزینه و زمان زیادی از آنها میگیرد و بسیاری از دوستان امکان حضور در کلاس های حضوری را نداشتند . به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم کلاس ها را به صورت غیرحضوری نیز برگزار نماییم .

در آموزش غیر حضوری ما فیلم کلاس مربوطه را توسط نرم افزار از روی مانیتور رایانه استاد با کیفیت بسیار بالا ضبط کرده ایم و روی DVD های ۹GIG  برای شما ارسال می کنیم و بدین روش شما صدا و تصویر مانیتور استاد را با کیفیت بسیار بالا در اختیار دارید . حتما می پرسید سوالات احتمالی خود را چگونه از استاد بپرسیم و رفع اشکال نماییم ؟  در پاسخ باید بگوییم ، اولا فیلم ها به صورت کامل در کلاس واقعی ضبط شده است بنابر این اگر در هنگام تدریس سوالی برای دانشجویان کلاس پیش آمده باشد در همان کلاس توسط استاد پاسخ  داده شده است و احتمال اینکه سوالی بدون پاسخ باشد بسیار کم است و اگر سوالی اختصاصی خودتان از استاد داشته باشید می توانید از طریق تلگرام و یا تلفن از استاد سوال نمایید و همچنین می توانید ۲ جلسه به صورت حضوری در یکی از دوره ها در تهران شرکت نمایید و به صورت حضوری رفع اشکال کنید.

پیشنهاد ما این است که به صورت غیر حضوری در کلاس شرکت کنید و بدانید ما کیفیت آموزش را تضمین می کنیم و در صورتی که به صورت پیوسته و متمرکز فیلم های آموزشی را مشاهده کنید مطمئن باشید در آن درس استاد خواهید شد و حتی می توانید تدریس کنید زیرا کیفیت آموزش گروه Urbanity  بسیار بالا است و ما به عنوان نخستین و تنها سایت و انجمن تخصصی شهرسازی در ایران سالهاست به عنوان یک برند معتبر در حال فعالیت هستیم .

توجه داشته باشید دوره های ما به صورت کاربردی و پروژه محور است و نحوه تدریس و خدمات پس از آموزش ما باهیچ آموزشگاهی قابل مقایسه نیست . شما پس از کلاس عضو کارگروه تخصصی انجمن شهرسازی ایران خواهید شد و نام کاربری خاصی در سایت برای شما تعریف می شود که به قسمت های اعضای طلایی دسترسی خواهید داشت و در همایش ها و نشست های مطرح کشور به صورت رایگان و یا با تخفیف ویژه شرکت خواهید کرد . همچنین در گروه کاریابی قرار خواهید گرفت و پیامک های کاری مرتبط با تخصص شما را در موبایل خود دریافت خواهید کرد.

این یک فرصت است برای یادگیری اصولی و کاربردی نرم افزار های تخصصی رشته خود و برای ورود به بازار کار

برای شروع آموزش با شماره ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ و یا ۰۲۱۷۷۹۱۸۳۲۸ تماس بگیرید.

 

توضیحات کلاس ها :

آموزش غیرحضوری GIS کاربردی در شهرسازی:

۵۰ ساعت آموزش بر روی DVD  های ۹ گیگ همراه با نرم افزار Arcmap  و نرم افزار های کاربردی جی آی اس برای موبایل با قیمت ۷۰۰ هزار تومان با ۵۰ هزار تومان تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان یعنی ۶۵۰ هزار تومان

 جهت پرداخت آنلاین اینجا کلیک کنید

آموش غیر حضوری نرم افزار CityEngine  کاربردی در شهرسازی :

۴۰ ساعت آموزش نرم افزار سیتی انجین کاربردی . این نرم افزار با دستورات برنامه نویسی شهر را به صورت سه یعدی طراحی میکند و میتوانید گزارش های مفیدی از طرح های خود بگیرید و یا نماهای قبل و بعد از طرح های شهری خود را ببینید . هزینه این آموزش ۶۰۰ هزار تومان است که با ۵۰ هزار تومان تخفیف در ماه مبارک رمضان با قیمت ۵۵۰ هزار تومان قابل تهیه است .

جهت پرداخت آنلاین اینجا کلیک کنید

آموزش های غیر حضوری به صورت محدود در این بازه زمانی ماه مبارک رمضان ارائه می شود پس فرصت را از دست ندهید .

اگر میخواهید در کلاس های حضوری تهران شرکت کنید مطالب زیر را بخوانید :

جهت ثبت نام در کلاس ها ، ابتدا فرم پیش ثبت نام در هر کلاس را به صورت آنلاین تکمیل نمایید :
✅آموزش اتوکد کاربردی در شهرسازی:
http://goo.gl/g2oXTp

✅آموزش GIS کاربردی در شهرسازی:
http://goo.gl/k1gTNn

✅آموزش CityEngine کاربردی در شهرسازی:
http://goo.gl/4aYWd5

✅کلاس قوانین و مقررات شهرسازی:
https://goo.gl/PXXWUF

✅آموزش کارشناس بافت فرسوده کاربردی:
http://goo.gl/eOzXIr

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام برای هر کلاس ، ما با شما تماس خواهیم گرفت و زمان و اطلاعات دقیق کلاس و تاریخ تشکیل جلسه توجیهی رایگان برای شما پیامک خواهد شد. شما با دوستان خود در جلسه توجیهی شرکت می کنید و در صورت رضایت از کلاس ، اقدام به ثبت نام می نمایید . در صورت معرفی دوستان خود و ثبت نام آنها ۵۰ هزار تومان به ازای هر نفر تخفیف خواهید گرفت.

کلاس ها در تهران به صورت حضوری برگزار می شود . همچنین در صورت استقبال امکان برگزاری در شهر های دیگر هم وجود دارد .

همچنین اگر فرصت شرکت در کلاس های حضوری را ندارید می توانید در کلاس های غیر حضوری ما شرکت کنید . ما یادگیری شما را تضمین می کنیم.

پس از شرکت در کلاس ها عضویت در کارگروه های تخصصی و یک سال عضویت طلایی به شما هدیه داده خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ تماس حاصل نمایید .

تماس تلفنی با ما
آدرس ما در نقشه
پوسته وردپرس