قالب وردپرس

کلاس آموزشی قوانین و مقررات شهرسازی Urbanity

جهت اشتغال شما شهرسازان و متخصصان علوم شهری در شهرداری و دفاتر حقوقی و آزمون های نظام مهندسی و کارشناس دادگستری

شهر های ما هر روز در حال گسترش هستند و ما برای اداره هر چه بهتر شهر باید قوانین و مقررات شهرداری ها و شهرسازی را بشناسیم تا بتوانیم به عنوان یک متخصص شهرسازی و علوم شهری ، طبق قانون طراحی و برنامه ریزی نماییم تا شهر هایی قانونمند داشته باشیم. منظور ما از علوم شهری رشته های  شهرسازی ، جغرافیا ، معماری ، عمران ، برنامه ریزی شهری ، طراحی شهری ، مدیریت شهری ، برنامه ریزی منطقه ای ، بافت فرسوده ، آمایش سرزمین ، منظر و … هستند. متاسفانه این مباحث در دانشگاه های ما به صورت محدود و غیر کاربردی آموزش داده می شود و دانشجویان فرصت به کارگیری این آموزش ها و استفاده از آنها را پیدا نمی کنند به همین منظور انجمن و پرتال شهرسازی Urbanity  برای نخستین بار در ایران به کمک مهندس نادر محمدی (مهندس پایه یک شهرسازی ) ، اقدام به برگزاری کلاس آموزشی قوانین و مقررات شهرسازی نموده است و سرفصل های کاربردی را برای آن تدوین و برنامه ریزی کرده است . این کلاس ها به صورت حضوری در تهران برگزار می شود و شما می توانید از طریق سایت Urbanity.ir/GH  از زمان تشکیل این کلاس مطلع شوید .

جهت ثبت نام در کلاس ابتدا باید فرم پیش ثبت نام را تکمیل کنید . سپس منتظر زمان تشکیل جلسه توجیهی و رایگان کلاس باشید تا ما با شما تماس بگیریم و یا از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. پس از شرکت در جلسه توجیهی رایگان شما می توانید در صورت تمایل در کلاس ثبت نام نمایید .

در صورتی که از شرایط کلاس مطمئن هستید میتوانید بدون پر کردن فرم پیش ثبت نام همکنون با تخفیف ویژه در کلاس از طریق لینک زیر ثبت نام نمایید (پیشنهاد ما)

30ساعت
تعداد ساعت کلاس آموزش قوانین و مقررات شهرسازی
600 هزار تومان
هزینه کلاس آموزش قوانین و مقررات شهرسازی

آیا ۵۰ هزار تومان تخفیف می خواهید؟

برای بهرمند شدن از ۵۰ هزار تومان تخفیف ویژه می توانید همکنون از طریق دکمه زیر به صورت آنلاین توسط درگاه پرداخت امن زرین پال ، مبلغ ۵۵۰ هزار تومان پرداخت نمایید و ثبت نام خود را قطعی کنید

رزومه مدرس

نام : نادر محمدی

مدرک تحصیلی : فوق لیسانس شهرسازی (  برنامه ریزی شهری )  از  دانشگاه تهران

سوابق  اداری : بیش از ۲۵ سال سابقه کار اجرایی در وزارت راه و شهرسازی – دفتر طرحهای عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – شهرداری تهران – ادارات کل راه و شهرسازی استانها –  سازمان همیاری شهرداریها و ….

سوابق حرفه ای :

– کارشناس رسمی قوه قضاییه در رشته برنامه ریزی شهری  –  پایه یک رشته  شهرسازی –  عضو گروه تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین-  مدرس رسمی و مورد تایید   سازمان نظام مهندسی و ساختمان جهت ارتقا ء پایه مهندسان شهرساز –  مدرس  سازمان نظام مهندسی ساختمان جهت احراز شرایط ارجاع کار به مهندسان شهرساز –  مدرس قوانین  و مقررات شهرسازی در  :   ادارات راه و شهرسازی  – شهرداریها – سازمانهای  نظام مهندسی ساختمان-  استانداریهای کشور و ….

سوابق علمی

  مدرس رشته  شهرسازی در دانشگاه

تالیف  کتاب (در حال  چاپ) : ضوابط و مقررات کمیسیون ماده ۱۰۰ – باید ها و نباید های کمیسیون ماده پنج – تحلیل قوانین و مقررات مهم و کلان شهرسازی

– تدوین جزوات آموزشی برای شهرداریها:  حقوق و فوانین شهرسازی –  قانون ماده ۱۰۰  شهرداری –  قانون ماده ۱۰۱ شهرداری –  قانون نحوه تملک اراضی وافع در طرحهای دولتی –  قانون حفظ اراضی زراعی و باغها- قانون منع فروش … –  قانون تعاریف محدوده و حریم  –  قوانین شهرسازی در آیین قوانین مدنی  –  نتایج تخطی از قوانین شهرسازی

–  ارائه مقالات مختلف شهرسازی:  ۱- تحلیل قانون نحوه تملک اراضی وافع در طرحهای دولتی      ۲- نتایج تخطی از قوانین شهرسازی     

 • کلاس حقوق و قوانین شهرسازی
  حضوری تهران|حضوری اصفهان
 • 600هزار تومان
 • محل کلاس: تهران و اصفهان
 • نوع کلاس: نیمه خصوصی
 • تعداد نفرات: ۱۲ نفر
 • نوع آموزش: تئوری
 • زمان برگزاری: اطلاع رسانی خواهد شد
 • تعداد جلسات: ۱۰ جلسه
 • تعداد ساعت هر جلسه: ۳ ساعت
 • تعداد کل ساعات: ۳۰ ساعت
 • نحوه پرداخت: اقساط دو ماهه هر ماه ۳۰۰ تومان
 • استاد: مهندس نادر محمدی
 • مجری: انجمن شهرسازی Urbanity.ir
 • تاریخ جلسه توجیهی رایگان: اطلاع رسانی می شود
 • پیش ثبت نام

سرفصل مباحث کلاس قوانین  ومقررات شهرسازی

۱- سلسله مراتب قوانین شهرسازی و پیشبینی قانون در خصوص تخطی از قوانین و مقررات مربوطه
۲- تحلیل ماده ۱۰۱ قانون شهرداری ها
۳- تحلیل قانون تعاریف محدوده و حریم شهر
۴- تحلیل قانون منع فروش اراضی فاقد کاربری مسکونی برای امر مسکن
۵- تحلیل ماده ۵ قانون تاسیس شورایعالی شهرسازی و معماری ایران
۶- تحلیل قانون حفظ اراضی زراعی و باغات
۷- تحلیل قانون نحوه تملک اراضی واقع در طرح های دولتی
۸- تحلیل ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها
۹- قوانین مرتبط با تفکیک اراضی
۱۰- بررسی اهم مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری ایران
به دلیل جلوگیری از کپی برداری سایر آموزشگاه ها ، سایر سرفصل های ویژه و تکمیلی فقط در کلاس ارائه می شود
جهت استفاده از تخفیف گروهی لطفا نام و نام خانوادگی خود را با حروف فارسی در کادر کوچک وارد کنید و سپس در کادر بزرگ در هر خط شماره دوستانی که فکر میکنید به این کلاس نیاز دارند را وارد کنید. ما دعوتنامه ای با نام شما از طریق پیامک برای دوستان شما ارسال می کنیم . توجه داشته باشید شماره ها را با اینتر از هم جدا کنید و از فاصله و غیره استفاده نکنید.فقط شماره را وارد کنید و اینتر بزنید و سپس روی دکمه ارسال در پایین کادر کلیک کنید. اگر دوستان شما در کلاس شرکت کردند به ما اطلاع دهید تا تخفیف گروهی برای شما محاسبه شود.
تماس تلفنی با ما
آدرس ما در نقشه
پوسته وردپرس