قالب وردپرس

نمایندگی انجمن شهرسازی ایران در اصفهان

کلاس های کاربردی شهرسازی در اصفهان

همانطور که می دانید انجمن شهرسازی ایران Urbanity  به  عنوان نخستین و بزرگ ترین سایت و گروه تخصصی شهرسازی در ایران در بین شهرسازان شناخته شده است و در همین راستا کلاس های کاربردی و تخصصی شهرسازی را در سراسر ایران برگزار می کند . اکثر این کلاس ها در شهر های مختلف توسط خود دانشجویان و علاقمندان ساکن در همان شهر و برای مدت کوتاهی تشکیل می شود در حالی که با توجه به نیاز شهرسازان به آموزش های کاربردی و تخصصی ، نیاز به یک مکان ثابت و نمایندگی در شهرهای مختلف بسیار احساس می شود. در همین راستا انجمن شهرسازی ایران تصمیم به ایجاد نمایندگی در بسیاری از شهرهای ایران نموده است که پس از بررسی بین چندین آموزشگاهی که درخواست نمایندگی از ما داشتند ، نمایندگی استان اصفهان به آموزشگاه فراهان واگذار شد. امیدواریم این آموزشگاه با مدیریت خوب و علمی خود بتواند منجر به برگزاری کلاس های آموزشی کاربردی برای شهرسازان استان اصفهان باشد تا شاهد رشد و توسعه علم و هنر شهرسازی به صورت کاربردی در اصفهان باشیم.

کلاس های آموزشی کاربردی شهرسازی در اصفهان

کلاس CityEngine کاربردی در شهرسازی در اصفهان

انجمن شهرسازی ایران برای نخستین بار در ایران کلاس CityEngine کاربردی و پروژه محور در شهرسازی را در تهران و اصفهان و سایر شهر ها برگزار می کند .برای شرکت در این کلاس فرم پیش ثبت نام را بدون پرداخت هزینه تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم و تاریخ جلسه توجیهی رایگان را برای شما پیامک کنیم. پس از شرکت در جلسه توجیهی و در صورت رضایت ، شما اقدام به پرداخت وجه و ثبت نام می کنید. جهت مشاهده جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کلاس GIS کاربردی در شهرسازی در اصفهان

انجمن شهرسازی ایران برای نخستین بار در ایران کلاس GIS کاربردی و پروژه محور در شهرسازی را در تهران و اصفهان و سایر شهر ها برگزار می کند .برای شرکت در این کلاس فرم پیش ثبت نام را بدون پرداخت هزینه تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم و تاریخ جلسه توجیهی رایگان را برای شما پیامک کنیم. پس از شرکت در جلسه توجیهی و در صورت رضایت ، شما اقدام به پرداخت وجه و ثبت نام می کنید. جهت مشاهده جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.لطفا به دوستان خود در اصفهان اطلاع دهید .

کلاس اتوکد کاربردی در شهرسازی در اصفهان

انجمن شهرسازی ایران برای نخستین بار در ایران کلاس اتوکد کاربردی و پروژه محور در شهرسازی را در تهران و اصفهان و سایر شهر ها برگزار می کند .برای شرکت در این کلاس فرم پیش ثبت نام را بدون پرداخت هزینه تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم و تاریخ جلسه توجیهی رایگان را برای شما پیامک کنیم. پس از شرکت در جلسه توجیهی و در صورت رضایت ، شما اقدام به پرداخت وجه و ثبت نام می کنید. جهت مشاهده جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کلاس کاربردی بافت فرسوده در شهرسازی در اصفهان

انجمن شهرسازی ایران برای نخستین بار در ایران کلاس بافت فرسوده کاربردی و پروژه محور در شهرسازی را در تهران و اصفهان و سایر شهر ها برگزار می کند . پس از شرکت در این کلاس شما می توانید در شهرداری ها و دفاتر بافت فرسوده مشغول به کار شوید و راه برای جذب و استخدام شما باز شود .برای شرکت در این کلاس فرم پیش ثبت نام را بدون پرداخت هزینه تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم و تاریخ جلسه توجیهی رایگان را برای شما پیامک کنیم. پس از شرکت در جلسه توجیهی و در صورت رضایت ، شما اقدام به پرداخت وجه و ثبت نام می کنید. جهت مشاهده جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کلاس مقاله نویسی ISI

انجمن شهرسازی ایران برای نخستین بار در ایران کلاس مقاله نویسی  را در تهران برگزار می کند .برای قبولی در آزمون فرم پیش ثبت نام را بدون پرداخت هزینه تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم و تاریخ جلسه توجیهی رایگان را برای شما پیامک کنیم. پس از شرکت در جلسه توجیهی و در صورت رضایت ، شما اقدام به پرداخت وجه و ثبت نام می کنید. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی در اصفهان

انجمن شهرسازی ایران برای نخستین بار در ایران کلاس تخصصی آزمون نظام مهندسی در شهرسازی را در تهران و اصفهان و سایر شهر ها برگزار می کند .برای قبولی در آزمون فرم پیش ثبت نام را بدون پرداخت هزینه تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم و تاریخ جلسه توجیهی رایگان را برای شما پیامک کنیم. پس از شرکت در جلسه توجیهیو در صورت رضایت ، شما اقدام به پرداخت وجه و ثبت نام می کنید. جهت مشاهده جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.

آدرس انجمن شهرسازی ایران در اصفهان

اصفهان – مرداویج – فرایبورگ – کوچه ۱۱ – پلاک ۴۶ – طبقه دوم – آموزشگاه فراهان

تلفن : ۳۶۷۰۲۵۸۱ ، ۳۶۷۰۲۵۸۲ ،  ۳۶۷۰۲۵۸۳
نمابر: ۳۶۶۹۴۶۳۲

انجمن شهرسازی نمایندگی اصفهان
کلاس اسکیس اصفهان
urbanism room

آدرس نمایندگی اصفهان انجمن شهرسازی بر روی نقشه

انجمن شهرسازی در اصفهان
پوسته وردپرس