قالب وردپرس

کمپین اتحاد شهرسازان و علوم شهری در سراسر ایران

لیست اولیه متخصصین شهرسازی و علوم شهری (شورای شهر و وروستا کل کشور)

از شما مردم فهیم می خواهیم سرنوشت مدیریت شهر خود را به افراد متخصص زیر واگذار کنید. ما افراد متخصص را در سراسر کشور شناسایی کرده ایم و لیست آناه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم .شما نیز می توانید از طریق همین صفحه افراد متخصص در شهرسازی و علوم شهری را به ما معرفی کنید. از شما می خواهیم این لیست را به سایر همشهریان و دوستان خود معرفی کنید زیرا ما اعتقاد داریم شورای شهر باید توسط متخصصین شهری اداره شود . (این لیست اولیه است و به زودی تکمیل و منتشر می شود)

از طریق جدول زیر و یا  این لینک  ، لیست متخصصین را در شهر خود مشاهده یا دانلود کنید

فرم دریافت رزومه کاندیدا های شورای اسلامی شهر و روستا سال ۱۳۹۶

مخصوص متخصصان شهرساز و سایر علوم شهری

همه ما به عنوان یک شهروند و بخصوص به عنوان یک متخصص علوم شهری می خواهیم شهر هایی آباد و با مدیریت و برنامه صحیح و پیشرفته داشته باشیم ، به همین خاطر تصمیم گرفتیم از کاندیدا هایی که در یکی از علوم شهری تخصص دارند حمایت نماییم و در انتخابات شورای شهر و روستا به آنها رای دهیم . این حمایت شامل تمام شهر ها و روستا های کشور عزیزمان ایران می شود . فقط کافی است کاندیدا های محترم از طریق همین سایت و با کلیک بر روی دکمه قرمز رنگ سمت راست این پیام ، فرم آنلاین را تکمیل نمایند و رزومه و سایر مشخصات خود را برای ما ارسال نمایند تا لیستی از متخصصان علوم شهری و افراد با تجربه کافی در هر  شهر تهیه کنیم و از مردم و سایر متخصصان بخواهیم به لیست پیشنهادی ما رای دهند تا بتوانیم مدیریت شهر را بدست بهترین و کارآمد ترین افراد بسپاریم .

<< لطفا روی دکمه فرم رزومه کاندیدا  کلیک کنید و آن را تکمیل نمایید .

pay-URBANITY
LOGO-campaing

گروه عمومی کمپین حمایت از شهرسازی و علوم شهری

این گروه با هدف حمایت و اتحاد متخصصین شهرسازی و سایر علوم شهری ایجاد شده است . همچنین ما میخواهیم شهر های ما توسط متخصصین شهرسازی و سایر تخصص های مرتبط با شهر اداره شوند . لطفا در تلگرام عضو گروه ما شوید و ما را در رسیدن به این هدف یاری دهید.

شما در کدام شهر ساکن هستید؟ کمک کنید!

روی تصویر شهر مورد نظر خود در قسمت زیر کلیک کنید و عضو گروه تلگرام مربوط به شهرسازان و متخصصان علوم شهری آن شهر شوید و به آنها کمک و در مباحث گروه شرکت کنید. امید است با طرح مسائل و مشکلات شهر خود در گروه و ارائه راهکار توسط شما و سایر اعضا ، به مسولین شهر خود کمک کنید و مدیریت شهری بهتری را شاهد باشید.

پوسته وردپرس