با توجه به نیاز متخصصین و مهندسان شهرساز ، نخستین اپلیکیشن تخصصی شهرسازی با هدف اطلاع رسانی و آموزش در انجمن شهرسازی ایران راه اندازی شد. اپلیکیشن شهرسازدر این اپلیکیشن می توانید از جدید ترین اخبار شهرسازی در تمام استان های ایران با خبر شوید این اخبار از تمام منابع خبری آنلاین و سایت های شهرداری ها و وزارت خانه ها و استان داری ها در تمام کشور جمع آوری می شود .
همچنین می توانید از جدید ترین اطلاعیه های شهرسازی و آگهی های استخدام نیز با خبر شوید و یا اگر مدیر یک شرکت هستید از طریق قسمت کاریابی آن درخواست نیرو دهید.
در این اپلیکیشن برای نخستین بار رادیو اینترنتی شهرساز آغاز به کار کرده است که شما مهندسان و دانشجویان می توانید از این پس همایش های شهرسازی را به صورت زنده از رادیو بشنوید و یا در کلاس های مفید اساتید برتر شرکت کنید.
در قسمت ویدیو ها می توانید فیلم های آموزشی و کاربردی شهرسازی را مشاهده کنید . همچنین با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی خود ، به یک گالری آنلاین تخصصی شهرسازی دسترسی پیدا خواهید نمود .
این اپلیکیشن توسط مهندس عباس ریاضت درانجمن تخصصی شهرسازی ایران Urbanity.ir  طراحی و پیاده سازی شده است و مورد استقبال بسیاری از شهرسازان در داخل و خارج از ایران قرار گرفته است و شما میتوانید اطلاعیه ها و اخبار خود را از قسمت پیام ها برای ارسال و اطلاع رسانی در این برنامه استفاده نمایید .


جهت دانلود نرم افزار شهرساز به لینک زیر مراجعه نمایید :
http://urbanity.ir/shahrsaz

نرم افزار شهرسازی برای موبایل

agencywordpress themes