پرتال و انجمن شهرسازی ایران به عنوان اولین NGO  تخصصی شهرسازی (برنامه ریزی و طراحی و مدیریت شهری)، کلاس های آموزشی کاربردی در شهرسازی و علوم شهری را از چند سال پیش شروع کرد و  با توجه به استقبال خوب شهرسازان و متخصصان سایر رشته های مرتبط با شهرسازی از دوره های جدید آموزش GIS که توسط سرکار خانم مهندس بالایی برگزار می شود ، تصمیم گرفتیم این کلاس ها در سال جدید نیز برگزار نماییم تا بتوانیم آموزش های واقعا  کاربردی را به شهرسازان ارائه دهیم و شهرسازان جایگاه واقعی خود را در بازار کار پیدا کنند .

به اطلاع می رسانیم ثبت نام دوره های جدید شروع شده است و شما باید جهت ثبت نام با تلفن ۰۲۱۷۷۹۴۳۰۸۲ و یا ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ تماس حاصل فرمایید .

همچنین اگر فعلا قصد شرکت در کلاس ها را ندارید می توانید همکنون فرم پیش ثبت نام در کلاس ها را تکمیل نمایید تا پیامک های شروع دوره های بعدی برای شما ارسال شود.

لازم است بدانید جای هیچ نگرانی برای پرداخت هزینه کلاسها نیست و اگر شرایط پرداخت هزینه ندارید با ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ مطرح کنید و به صورت اقساط پرداخت کنید و یا با معرفی دوستان خود از صفر تا ۱۰۰ در صد شرایط تخفیفی ما استفاده کنید.

با گذراندن دوره های اتوکد کاربردی در شهرسازی ، GIS کاربردی ،  بافت فرسوده ، قوانین و مقررات شهرداری و شهرسازی و Cityengine  شما به یک متخصص شهری کامل تبدیل خواهید شد و اگر تمام دوره ها را ثبت نام کنید تخفیف ویژه ای خواهید گرفت.

دوستانی که در شهرهایی غیر از تهران هستد می توانند از آموزش از راه دور ما استفاده کنند .ما یادگیری شما در این روش را تضمین می کنیم . برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و فرصت را از دست ندهید.

⚡️وجه تمایز ما با سایرین:
🔶ما در این کلاس فقط GIS  تدریس نمیکنیم بلکه از چندین نرم افزار جانبی برای پیشبرد پروژه ها استفاده می کنیم و همه آنها را به صورت حرفه ای به شما آموزش می دهیم.
🔶ما فیلم کلاس را به صورت کامل و با لایسنس مخصوص شما به شما تحویل می دهیم تا هیچ وقت نگران فراموش کردن مباحث آموزشی نباشید . خیلی از آموزشگاه ها این کار را نمی کنند .
🔶 بسیاری از آموزشگاه ها فقط منو ها را درس می دهند و شما هم شاید منو ها را خوب یاد بگیرید ولی وقتی سر کار می روید نمیدانید چطور از منو ها برای آن کار استفاده کنید . ما به گونه ای آموزش می دهیم که برای حل پروژه از منو ها استفاده کنید و اول با پروژه ها آشنا می شوید و بعد از منو ها در پروژه ها استفاده میکنید . این روش ابداعی ماست و افتخار میکنیم سایرین هم به تازگی به این روش پی برده اند . ما شهرسازی آموزش می دهیم و در کنار آن GIS  هم استفاده می کنیم به همین خاطر بسیاری از دانشجویان ما بلافاصله پس از کلاس مشغول کار میشوند زیرا با یک استاد و GIS کار حرفه ای هیچ تفاوتی ندارند .

🔶ما دانشجویان خود را پس از پایان کلاس فراموش نمی کنیم و آنها را به پروژه های مختلف معرفی می کنیم و اطلاعیه های مشاغلی که نیاز به GIS  کار دارند را برای آنها پیامک می کنیم . همچنین در اکثر همایش های شهرسازی می توانند رایگان شرکت کنند زیرا آنها پس از کلاس عضو کارگروه GIS  خواهند شد .
🔶 ما در پرداخت وجه و هزینه کلاس سختگیری نمی کنیم و شما میتوانید هزینه کلاس را به صورت اقساط بپردازید و حتی با معرفی دوستان خود برای ثبت نام در کلاس تخفیف ویژه بگیرید
🔶متاسفانه اطلاع پیدا کرده ایم رقبای ما در مورد ما تبلیغات منفی میکنند ، از شما می خواهیم در کلاس هایی که همکنون برگزار می شود شرکت کنید و نظر شرکت کنندگان را بپرسید و یا خودتان در جلسه توجیهی شرکت کنید و قضاوت کنید . ما بهترین کیفیت و جامع ترین سرفصل را در کل ایران داریم .
🔶دوستان شهر های دیگر می توانند از این آموزش ها بهرمند شوند ما یادگیری آنها را تضمین می کنیم و مطمئن باشید هیچ تفاوتی با دانشجویان تهرانی نخواهید داشت و ما از طریق آموزش از راه دور مطالب آموزشی را به دست شما می رسانیم و پس از یادگیری شما می توانید به عنوان یک مدرس در شهر خود مشغول به کار شوید و از حمایت ما نیز برخوردار شوید.

دوره جدید ما از همین هفته شروع می شود . طبق معمول ، یک جلسه توجیهی رایگان برای شما در تاریخ
جمعه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۴
تشکیل می دهیم و از هفته بعد کلاس طبق توافق در جلسه توجیهی شروع خواهد شد .

❓دانشجو هستم چگونه تخفیف بگیرم؟
از طریق راه های زیر می توانید تا ۱۰۰ در صد تخفیف بگیرید:
۱- هزینه کلاس ۸۰۰ هزار تومان برای ۵۰ ساعت آموزش است و از مقدماتی شروع و تا پیشرفته ادامه پیدا می کند . اگر شما این هزینه را به صورت یکجا بپردازید ما به شما  ۵۰ هزار تومان تخفیف میدهیم یعنی هزینه کلاس ۷۵۰ تومان می شود .
۲- اگر شما این پیام را برای دوستان خود در سایر گروه ها بفرستید و یا پیامک کنید و منجر به ثبت نام آنها شوید ، ما به شما به ازای هر نفر که از طریق شما ثبت نام کرده باشند ۵۰ هزار تومان تخفیف می دهیم یعنی اگر دو نفر معرفی کنید ۱۰۰ تومان تخفیف می دهیم و اگر نقدا هم پرداخت کنید ۵۰ تومان ، که جمعه ۱۵۰ تومان تخفیف خواهید گرفت و کلاس ۸۰۰ تومانی را با ۶۵۰ تومان ثبت نام خواهید کرد.

تلقن:

۰۲۱۷۷۶۹۲۲۵۱

۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱

urbanity.ir

t.me/urbanitychannel

agencywordpress themes