قالب وردپرس

کلاس های آموزشی

شروع ثبت نام کلاس آموزش GIS کاربردی در شهرسازی

پرتال و انجمن شهرسازی ایران به عنوان اولین NGO  تخصصی شهرسازی (برنامه ریزی و طراحی و مدیریت شهری)، کلاس های آموزشی کاربردی در شهرسازی و علوم شهری را از چند سال پیش شروع کرد و  با توجه به استقبال خوب شهرسازان و متخصصان سایر رشته های مرتبط با شهرسازی از دوره های جدید آموزش GIS که توسط سرکار خانم مهندس بالایی برگزار می شود ، تصمیم گرفتیم این کلاس ها در سال جدید نیز برگزار نماییم تا بتوانیم آموزش های واقعا  کاربردی را به شهرسازان ارائه دهیم و شهرسازان جایگاه واقعی خود را در بازار کار پیدا کنند .

به اطلاع می رسانیم ثبت نام دوره های جدید شروع شده است و شما باید جهت ثبت نام با تلفن ۰۲۱۷۷۹۴۳۰۸۲ و یا ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ تماس حاصل فرمایید .

همچنین اگر فعلا قصد شرکت در کلاس ها را ندارید می توانید همکنون فرم پیش ثبت نام در کلاس ها را تکمیل نمایید تا پیامک های شروع دوره های بعدی برای شما ارسال شود.

لازم است بدانید جای هیچ نگرانی برای پرداخت هزینه کلاسها نیست و اگر شرایط پرداخت هزینه ندارید با ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ مطرح کنید و به صورت اقساط پرداخت کنید و یا با معرفی دوستان خود از صفر تا ۱۰۰ در صد شرایط تخفیفی ما استفاده کنید.

با گذراندن دوره های اتوکد کاربردی در شهرسازی ، GIS کاربردی ،  بافت فرسوده ، قوانین و مقررات شهرداری و شهرسازی و Cityengine  شما به یک متخصص شهری کامل تبدیل خواهید شد و اگر تمام دوره ها را ثبت نام کنید تخفیف ویژه ای خواهید گرفت.

دوستانی که در شهرهایی غیر از تهران هستد می توانند از آموزش از راه دور ما استفاده کنند .ما یادگیری شما در این روش را تضمین می کنیم . برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و فرصت را از دست ندهید.

ادامه ی مطلب

ثبت نام کلاس آمادگی برای کنکور طراحی شهری شروع شد

دوستانی که قصد شرکت در کنکور ارشد طراحی شهری دارند می توانند در دوره آموزش و مشاوره و برنامه ریزی از راه دور ما شرکت نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ تماس حاصل فرمایید یا به لینک urbanity.ir/ciam  مراجعه کنید و فرم پیش ثبت نام را تکمیل نمایید .

نمایندگی انجمن شهرسازی ایران در اصفهان

آدرس محل تشکیل کلاس جی آی اس

آدرس انجمن شهرسازی ایران در اصفهان

اصفهان ،خیابان شیخ بهایی ،بن بست ۳۴  ذوالفقار ساختمان بانکی طبقه سوم شرکت اسپادان مشاور (انجمن شهرسازی ایران Urbanity)

تلفن: ۰۳۱۳۲۳۵۶۸۷۲

کلاس زبان انگلیسی کاربردی در شهرسازی

کلاس آموزش انگلیسی کاربردی در شهرسازی

انجمن شهرسازی ایران به عنوان نخستین و بزرگ ترین سایت و انجمن فعال در زمینه شهرسازی ، اقدام به برگزاری کلاس زبان انگلیسی عمومی و تخصصی در شهرسازی نموده است.

همانطور که میدانید دانشجویان و متخصصین شهرسازی به دلیل حجم کاری زیاد چه در دانشگاه و چه در خارج از دانشگاه فرصت یادگیری زبان انگلیسی را ندارند و حتی با ثبت نام در کلاس های آموزشگاه های مختلف توانایی چندانی در ترجمه های تخصصی شهرسازی بدست نمی آورند به همین خاطر تصمیم گرفتیم با برگزاری کلاس زبان مخصوص شهرسازان ، این خلاء آموزشی را جبران نماییم و زبان انگلیسی را به صورت کاربردی در شهرسازی به شما عزیزان آموزش دهیم .

این دوره آموزش برای نخستین بار در تهران بگزار می شود . اگر قصد ثبت نام در این کلاس را دارید فرم پیش ثبت نام را از طریق لینک زیر تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم . اطلاعیه های بعدی از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد .

هر گونه سوال خود را با تلفن ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ مطرح نمایید.

برای اطلاع از سایر دوره های تخصصی به کانال ما در تلگرام بپیوندید: www.urbanity.ir/c

موضوع های آموزشی کلاس

آموزش گرامر زبان انگیلیسی و ارایه نکات طلایی جهت یادگیری آسانتر بر مبنای روشهای روز دنیا با “””سوالات مثال ها و متون شهرسازی”””

آموزش و آزمون های مرحله به مرحله جهت پاسخگویی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد طراحی و برنامه ریزی شهری

ارایه جامع ترین مجموعه لغات تخصصی شهر سازی گرداوری شده توسط خود مدرس

ارایه جزوات و راهکار های پلکانی جهت نگارش،ویرایش ،ارایه و پیگیری مقالات جهت چاپ در مقالات (isi..Isc..کنفرانسها و همایش های داخلی و بین المللی)

ارایه اموزش های تخصصی و مرحله به مرحله جهت نگارش پایان نامه مطابق با معیار ها و منابع روز دنیا

مشاوره در تمام قسمت های فرایند ادامه تحصیل و گرفتن بورسیه تحصیلی از کشور های “”امریکا “”و “”کانادا””

مشاوره جهت نگارش مقاله به زبان انگیلیسی و تضمین پذیرش از برخی کنفرانس های معتبر اروپایی و امریکا

آدرس محل تشکیل کلاس  انگلیسی در شهرسازی

تهران-خیابان شهید مطهری-نرسیده به مترو مفتح -روبه روی موسسه مالی و اعتباری کوثر -پلاک ۲۴۰ – طبقه دوم (رایان کالج)

ثبت نام کلاس جی آی اس کاربردی در شهرسازی

به اطلاع می رسانیم ، دوره جدید کلاس GIS کاربردی در شهرسازی روز جمعه در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ ساعت ۱۳ الی ۱۹ تشکیل می شود .

جهت ثبت نام در این دوره فرم زیر را تکمیل کنید .

 

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرفصل ها و نحوه پرداخت هزینه با تلفن ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ تماس حاصل فرمایید.

 

پوسته وردپرس