قالب وردپرس

همایش ها

<p>همایش های شهرسازی</p>

دومین همایش اخذ پذیرش “Study Abroad” مختص رشته های معماری و شهرسازی

۲۵ درصد تخفیف ویژه فقط در فروشگاه شهرساز:

برای بهرمندی از ۲۵ درصد تخفیف ویژه در فروشگاه شهرساز اینجا کلیک کنید

تلفن تماس: ۲۲۱۱۷۴۴۱-۰۲۱ / ۵۴۳۷۲۸۶-۰۹۱۲
زمان همایش: ۱۲ مردادماه ۱۳۹۶
مکان همایش: سالن همایش های صدرا (میدان ونک – خ ملاصدرا – خ شیخ بهایی جنوبی)

وبسایت همایش: www.fazayepouya.ir
کانال تلگرام: http://t.me/studyabroadd

محورهای همایش:
– ارائه توضیحات کامل در ارتباط با نحوه اپلای به همراه ارائه Timeline
.
– ارائه توضیحات کامل در ارتباط با:
• نحوه مطالعه و امتحانات زبان انگلیسی (TOEFL/ IELTS/ GRE)
• CV
• SOP
• PORTFOLIO
• RECOMMENDATION
• انواع FUND
• نحوه مکاتبه با اساتید
• برای متقاضیان دکتری WRITING SAMPLE / PROPOSAL / COVER LETTER

فراخوان مسابقه عکاسی معماری با موضوع «هویت در معماری»/ شناخت و معرفی حقایق نهفته در هویت معماری ایرانی اسلامی

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با توجه به اهمیت هنر معماری به عنوان تجلی عینی فرهنگ عمومی جامعه، کنکاش در آثار معماری به جا مانده از معماران ضرورت دارد، زیرا هنر معماری نمود عینی فرهنگ، اندیشه و تجلی ارزش های معنوی، مذهبی هر ملت است و معماری، به عنوان لباس جامعه، باید متناسب با فرهنگ و هویت جامعه باشد. 

 اما امروز شاهد گسست میان معماری و فرهنگ و عدول از ارزش های اسلامی و نادیده گرفتن روح هنر اسلامی (که مبین توازن، صفا و آرامش است) هستیم، در نتیجه شاهد بحران در سیمای شهری، ساختمان‌های معاصر و همانا معماری و شهرسازی هستیم. متاسفانه اکنون آنچه از آن به عنوان معماری معاصر یاد می‌شود، فضای ملال‌آور و بی‌مقصودی است که صرفاً به عنوان سرپناه مطرح شده است. فضایی بی‌هویت که علایق و احساسات ساکنانش را نادیده گرفته است.  

در این راستا مسابقه عکاسی معماری با موضوع “هویت در معماری” با هدف شناخت و معرفی حقایق نهفته در هویت معماری ایرانی اسلامی، بررسی سبک زندگی اسلامی در  معماری ایرانی، بررسی نسبت تاریخ و هویت در معماری معاصر ایران، تاثیر عناصر کالبدی محیط بر فرهنگ و هویت و بررسی علل و عوامل اغتشاش در هویت معماری سوم اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

فرهاد احمدی، سعید محمودی ازناوه و علی فروزانفر به عنوان اعضای هیئت داوری در این مسابقه حضور خواهند داشت.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز نیز ۷ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مرکز معماری حوزه هنری به نشانی www.irac.ir  مراجعه کنند./

[ad_2]

لینک منبع

همایش بین‌المللی عمران، معماری و شهر سبز پایدار/ مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرها

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی همایش بین‌المللی عمران، معماری و شهر سبز پایدار ۱۴ نیرماه از سوی اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان و با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان و شهرداری همدان برگزار خواهد شد.

مصالح و فناوری های نوین در معماری، معماری و هویت شهری، معماری پایدار، روش‌ها و فناوری‌های نو در معماری، انرژی‌های نو در معماری، سبک شناسی معماری، معماری خیابانی، تاثیر تحولات تکنولوژیکی در معماری، گرافیک شهری، معماری و محیط زیست، معماری پایدار و ساختمان‌های هوشمند، معماری، تغییر اقلیم و چگونگی مصرف انرژی، مفهوم شناسی معماری و شهرسازی معاصر، معماری پایدار و ساختمان‌های هوشمند، معماری، تغییر اقلیم و چگونگی مصرف انرژی، الگوهای معماری بومی، معماری منظر، بوم شناسی، زیبایی شناسی در معماری، شاخص‌های شهر پایدار، مرمت شهری، الگوهای ساخت و ساز پایدار، معماری بومی، نمودهای معماری و شهرسازی سنتی و اسلامی در منطقه، تاثیر اقلیم بر معماری بومی و پایدار، نقش معماری در دستیابی به ساخت و ساز پایدار و کلیه موضوعات مرتبط با مهندسی معماری از محورهای مورد بحث در حوزه مهندسی معماری در این همایش خواهند بود.

همچنین بافت فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی، شهرسازی نوین و توسعه پایدار، سیاست‌های ملی و منطقه‌ای و توسعه شهری پایدار، ناپایداری شهر و عوامل موثر، شناخت موانع و محدودیت‌ها و شاخصهای توسعه شهری، حکمروایی شایسته و مشارکت مردمی در توسعه شهری، شهرهای جدید و توسعه پایدار شهر، تجارب توسعه شهری پایدار در جهان و ایران، توسعه صنعت گردشگری در جهت توسعه پایدار شهری، کاربرد فن‌آوری‌های نوین در توسعه شهری، الگوهای معماری و شهرسازی بومی و اقلیمی، المان‌های شهری و محورهای مرتبط، برنامه ریزی منطقه‌ای و شهری، طراحی شهری، نماهای شهری و امنیت روانی، مشارکت در امور شهری، بهسازی و نوسازی شهری، ساختمان های هوشمند و کاربرد فناوری‌های نوین، سایر ایده‌های نوین در شهرسازی و توسعه پایدار، بافت های تاریخی، جغرافیا، برنامه‌ریزی و مدیریت شهری، بهسازی آثار تاریخی. جغرافیا، تغییرات آب و هوایی، شهرسازی پایدار، علوم جغرافیایی و مدیریت شهری، نوسازی شهری، کاربرد سیستم اطلاعات جغرافیایی در شهرسازی، بازسازی بافت تاریخی، الگوها و شاخص های توسعه پایدار شهری، بلایای طبیعی و اثرات آن بر توسعه پایدار شهرها و کلیه موضوعات مرتبط با مهندسی شهرسازی از بخش مورد بررسی در  حوزه شهرسازی به شمار می‌روند.

موارد دیگری از جمله فرهنگ شهرنشینی، شهروند و حقوق شهروندی، تعامل در فضای شهری، روانشناسی محیطی، شهر و حقوق شهروندی، طراحی و فضاهای شهری، برنامه‌ریزی کالبدی شهری، برنامه‌ریزی منطقه‌ای و شهری، مدیریت شهری، برنامه‌های توسعه شهری، مدیریت پروژه های شهری، مدیریت بحران، مشارکت در امور شهری، گردشگری شهری، ارزیابی تاثیر اجرای پروژه های شهری، بهسازی و نوسازی شهری، نماهای شهری و کاربرد فن‌آوری‌های نوین در توسعه شهری از نکات قابل بحث در حوزه مدیریت و برنامه ریزی شهری در این همایش خواهند بود.

علاقمندان می توانند تا ۲۹ خردادماه مقالات خود را به دبیرخانه همایش به آدرس hamayesh.omran@gmail.com ارسال نمایند.

این همایش ۱۴ تیرماه برگزار و اخرین مهلت ثبت نام در این مراسم ۷ تیرماه خواهد بود./

[ad_2]

لینک منبع

برگزاری کنگره تاریخ معماری و شهرسازی همدان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان همدان با حضور و سخنرانی اساتید، فرهیختگان و مسئولان طی روزهای ۶ و ۷ بهمن ماه از ساعت ۸:۳۰ صبح در محل دانشکده هنر و معماری دانشگاه بوعلی‌سینا میدان فلسطین شهر همدان برگزار خواهد شد.

همچنین در این کنگره اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز به برگزاری کارگاه آموزشی معماری و شهرسازی با هدف بررسی سیر تحولات معماری همدان از گذشته تا امروز خواهد پرداخت.

در این کنگره محمدسعید ایزدی معاون وزیر راه وشهرسازی، مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی‌سینا، صاحب محمدیان منصور و سید جلیل موسوی سایر اعضای هیئت علمی این دانشگاه به همراه علیرضا مددی عضو هیئت علمی دامشگاه ازاد اسلامی به سخنرانی خواهند پرداخت./

[ad_2]

لینک منبع

تهران میزبان پروفسور متیو کرمونا می‌شود/ امتیاز ویژه ارتقای پایه نظام مهندسی در رشته‌های مهندسی‌معماری و مهندسی‌شهرسازی

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، به منظور تبادل دیدگاه های علمی و عملی در حوزه شهرسازی و معماری، دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری موسسه اندیشه طراحی بومی سمینار و کارگاه بین المللی ” شهر آینده” را با همکاری نهادهای مدیریت شهری، فعالان و مشاوران شهری و دانشگاهیان مطرح کشور در تاریخ ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۵  برگزار می‌کند. سخنران بین المللی این رویداد پروفسور متیو کرمونا استاد برجسته شهرسازی در دنیا و دانشگاه UCL  لندن است. پروفسور کرمونا در حوزه های نظری و پژوهشی و نیز حوزه عملی و فعالیت‌های شهرسازی و معماری فعالیت‌های بسیار چشمگیری در سطح دنیا داشته است که به عنوان مطرح‌ترین شهرساز حال حاضر بریتانیا شناخته می‌شود.

محور اصلی سمینار و کارگاه بین‌المللی «شهر آینده»  (Future city) به منظور کاربست اجماع آرای اندیشمندان برجسته ایرانی و مدیران شهری داخلی و نیز استفاده از دانش عملی پروفسور کرمونا و استفاده از تجارب جهانی، خصوصا شهر لندن  ، در کیفیت بخشی به محیط‌های شهری با عنوان زیر تدوین شده است: “ارتقای کیفیت محیطی از طریق طراحی شهری نوین و مدیریت آن”. برنامه‌های این سمینار و کارگاه بین‌المللی شامل مجموعه سخنرانی‌ها، کارگاه‌های حرفه‌ای، پانل‌های تخصصی، رونمایی از پروژه های شهری و معماری موفق، تورهای شهری و نشست های تخصصی در حوزه شهرسازی و معماری است.

اهداف اصلی این سمینار و کارگاه بین‌المللی به شرح زیر است:

-نقد و بررسی بنیان­های طراحی شهری، فرآیند­ها و اهداف آن در جهت خلق مکان­­های با کیفیت بالا

-بررسی نمونه­‌های عالی بین­‌المللی در طراحی و مدیریت فضای عمومی و چالش­های محیط­‌های ساخته شده موجود

-بررسی مدیریت طراحی و نقش مثبت و بنیادی بخش عمومی (دولت ملی و محلی) که می­تواند و می­بایست ایفا کند

-نقش دهی به شهرسازان و معماران در پایه­گذاری راهبردهایشان برای فضای عمومی و بررسی آن از طریق خلق یک راهنمای طراحی فضای عمومی برای تهران

۱. این رویداد بین المللی شامل دوره آموزشی شامل ۸ سخنرانی، دو پانل تخصصی و دو کارگاه عملی خواهد بود. که صاحبنظران مطرح ایرانی در حوزه شهرسازی و معماری در پانل های تخصصی و کارگاه آموزشی نیز همکاری دارند.

۲.  ثبت‌نام این دوره در دو بسته ۱و ۲ تعریف شده است که بسته یک شامل سمینارهای تخصصی و پانل تخصصی است. در بسته دو علاوه بر سمینار و پانل تخصصی، کارگاه های عملی را نیز شامل می‌شود.

۳.  حضور در این سمینار و کارگاه آموزشی بین المللی، طی نامه وزرات راه و شهرسازی، دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان به شماره ۴۲۰/ ۵۲۳۴۱ مورخ ۲۲/۱۰/۹۵ به عنوان دوره ویژه ارتقا پایه نظام مهندسی در رشته معماری (کد ۱۱۵) و مهندسی شهرسازی (کد۲۱۲) تایید گردیده است.

۴. به شرکت‌کنندگان در سمینار و کارگاه گواهی‌نامه بین‌المللی از طرف پروفسور کرمونا و دانشگاه علم و صنعت ایران ارائه می‌شود.

۵. سایت کارگاه‌های عملی یک سایت واقعی است که همه پروژه‌های نهایی مورد ارزیابی پروفسور کرمونا قرار می گیرد و در نهایت متناسب با معیارهای ذکر شده در کارگاه به افراد منتخب در کارگاه گواهی Letter of Acknowledgment  از طرف پروفسور کرمونا ارائه می‌شود. این گواهی می‌تواند در آینده شغلی و یا تحصیلی شرکت‌کنندگان استفاده شود.

۶. ایده برتر برای سایت واقعی طراحی در کارگاه های طراحی به کارفرمای پروژه ارائه و فازهای نهایی طراحی به تیم منتخب طراحی واگذار می‌شود. کارفرما از ایده برتر جهت نهایی کردن طرح، حمایت مالی را در قالب قرارداد ارائه می‌کند. 

علاقه‌مندان به حضور در این دوره می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس www.iedi.ir/carmona مراجعه نموده و فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

از این رو، میزبانی شهر تهران برای چنین رویداد ارزشمندی، فرصتی ویژه برای جامعه شهرسازی، طراحی شهری، معماری و معماری منظر می باشد تا به واسطه آن در حوزه‌های مدیریت‌شهری، خلق مکان‌های عمومی و فضاهای شهری با کیفیت، دانش و تجربه عملی خود را ارتقا ببخشند. این برنامه در حقیقت چکیده تجربیات چندین ساله پروفسور کرمونا به همراه اساتید برجسته ایرانی در حوزه شهرسازی و معماری و همچنین رویکردهای متاخر در حوزه فضاهای شهری  و مکان‌های‌عمومی و راهبردهای مدیریتی در عملیاتی کردن آنها است؛ که تلاش دارد ضمن نقد و بررسی پارادایم های مترقی در حوزه کیفیت فضاهای عمومی و نیز روش های مدیریتی آن و هماهنگی با ارگان های مسئول، بتواند در پایان الگویی مترقی را برای بهسازی شهر تهران، شهرهای جدید و سایر شهرهای کشور ترسیم نماید. “/

 

[ad_2]

لینک منبع

مروری بر طرح ساماندهی منظر محور تهران- دیزین

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی سومین نشست از دفتر سیزدهم سلسه نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری با عنوان معماری راه، رهیافتی نوین در ارتقای کیفیت منظر راه‌های برون‌شهری کشور دوشنبه ۱۱ بهمن‌ماه با محوریت مروری بر طرح ساماندهی منظر محور تهران-دیزین برگزار می‌شود.

مرتضی ادیب به عنوان سخنران، مرتضی باقری، فرزین فردانش و محمدرضا کدخدا زاده به عنوان اعضای پنل و هوشنگ عشایری عضو هیئت‌مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به عنوان دبیر علمی این نشست در این مراسم حضور خواهند یافت.

این نشست ۱۱ بهمن ماه از ساعت ۱۴ در شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به نشانی میدان ونک، خیابان خدامی، پلام ۵۱ برگزار می‌شود./

[ad_2]

لینک منبع

نشست روش‌های پیشرفته معماری خاک/ میزبانی موزه امام علی از معماران و مرمت‌گران

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دویست و سی و هفتمین گفتمان هنر و معماری ایران به همت انجمن مفاخر معماری ایران، روش‌های پیشرفته معماری خاک را برگزار می‌کند.

در دویست و سی و هفتمین گفتمان هنر و معماری، یزد استان سال ۱۳۹۵ انتخاب شده است و در این نشست نریمان فرح‌زا موضوع روش‌های پیشرفته معماری خاک را مورد بررسی قرار می‌دهد و تجربه‌های داخلی و روش‌های نوین را مورد ارزیابی قرار خواهد داد. دکتر نریمان فرح‌زا ریاست پژوهشکده معماری بومی دانشگاه یزد را برعهده دارد.

نشست روش های پیشرفته معماری خاک با سخنرانی نریمان فرح زا، چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) به نشانی تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از ظفر، بلوار اسفندیار، پلاک ۳۵ برگزار می شود.

گفتنی است جلسه دویست و سی و ششم گفتمان هنر و معماری ایران به بررسی معماری استادیوم تختی اختصاص داشت که در آن جلسه و نشست سیروس باور، سیاوش تیموری، جهانگیر درویش و وحید قبادیان به ارایه نقطه نظرات خود درباره معماری استادیوم پرداختند. /

 

[ad_2]

لینک منبع

برگزاری سمینار و کارگاه آموزشی شهر آینده/ ارتقای کیفیت محیطی از طریق طراحی نوین شهری و مدیریت آن

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سیمنار و کارگاه آموزشی شهر آینده با حضور پروفسور متیو کرمونا با موضوع ارتقای کیفیت محیطی از طریق طراحی نوین شهری و مدیریت آن، با اندکی تغییر در مورد سخنرانان نشست که پیش‌تر اعلام شده بود، ۱۴ و ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری در دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

سیمنار و کارگاه آموزشی شهر آینده با حضور و سخنرانی سه نفر از معاونان وزیر راه و شهرسازی در حوزه‌های مسکن و ساختمان، معماری و شهرسازی و شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و همچنین پروفسور متیو کرمونا انجام خواهد شد.

در این سمینار، دکتر مصطفی بهزادفر، دکتر کوروش گلکار، دکتر کامران ذکاوت، دکتر محمدسعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، دکتر پیروز حناچی دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و معاون وزیر راه و شهرسازی، دکتر حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرساز و دکتر جهانشاه پاکزاد حضور دارند و به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

سمینار و کارگاه آموزشی بین المللی شهر آینده، ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه در دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.

گفتنی است، پروفسور متیو کرمونا، استاد طراحی و برنامه‌ریزی شهری دانشگاه  UCL بریتانیا و از جمله شهرسازان معروف بین‌المللی است که در ایران با کتاب‌هایی هم‌چون مکان‌های عمومی، فضای شهری، ابعاد گوناگون طراحی شهری و همچنین کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری (Urban Design Reader) در بین شهرسازان و علاقه مندان شناخته شده است./

 

[ad_2]

لینک منبع

برگزاری چهارمین همایش ملی فن آوری نوین صنعت ساختمان در مشهد/ جزئیات محورها، شورای سیاستگذاری، شورای راهبردی و شورای علمی همایش

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، چهارمین همایش ملی فن‌آوری نوین ساختمان تحت‌عنوان توسعه پایدار و فن‌آوری‌های ساختمانی، ۲۴ و ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری در مرکز استان خراسان‌رضوی، مشهد با هدف رشد توسعه کشور در صنعت ساختمان، توجه به نقش اقدامات تحقیقاتی و پژوهشی در ریشه‌یابی و ریشه‌شناسی مشکلات صنعت ساخت و تاثیر ارایه راهکاری اجرایی مبتنی بر یافته‌های علمی در توسعه اقتصاد و شکوفایی عملی کشور به همت وزارت راه و شهرسازی برگزار می‌شود.

ریاست همایش را عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی برعهده دارد. شورای سیاستگذاری همایش نیز متشکل از حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، محمد شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، محمد مقدوری معاون عمرانی استانداری خراسان‌رضوی و محمدرضا اخوان‌عبداللهیان مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌رضوی هستند.

محمدجواد عرفانیان‌جم دبیر علمی همایش، احمد اسدی نماینده مدیرکل راه وشهرسازی در همایش، محمدرضا مهردوست مدیراجرایی همایش و مهدی سالیانی عضو شورای راهبردی چهارمین همایش ملی فن‌آوری نوین ساختمان هستند.

شورای علمی چهارمین همایش ملی فن آوری‌های نوین صنعت ساختمان را نیز در حوزه معماری شاهین حیدری رئیس دانشکده معماری دانشگاه تهران، در حوزه شهرسازی محمدسعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، در حوزه مقررات ملی ساختمان سعید بختیاری و در حوزه تحقیق و توسعه گاز ایمان پیش‌بین برعهده دارند.

محورهای چهارمین همایش ملی فن‌آوری نوین صنعت ساختمان شاملِ قوانین، سیاست‌ها و راهبردها، منابع انرژی و مدیریت مصرف، سیستم‌های الکتریکال، سیستم‌های مکانیکال، هوشمندسازی ساختمان، اقتصاد و توسعه و شهر پایدار است.

گفتنی است، پیش‌تر قرار بود این همایش ۴ و ۵ بهمن ماه در مشهد برگزار شود که به دلیل همزمانی با برگزاری سلسله برنامه‌های مشهد پایتخت فرهنگ اسلامی به ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه موکول شد. /

 

[ad_2]

لینک منبع

بررسی نظام آب‌رسانی در قلعه الموت

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، موسیه فرهنگی ایکوموس ایران، هشتاد و دومین نشست علمی- تخصصی خود را با دو موضوع معرفی نقشه‌های نجم‌الملک (میرزا عبدالغفار اصفهانی) در سفر خوزستان و نظام آب‌رسانی در قلعه الموت برگزار می‌کند.

موضوع آب‌رسانی در ایران باستان و تاریخ ایران یکی از مباحث مهمی است که در حال‌حاضر مدنظر مسئولان قرار دارد و در راه یافتن راه‌حل و راه‌کارهایی برای حل مشکل آب در کشور هستند.

سخنرانی موضوع نخست را مطهره دانایی و سخنرانی موضوع نظام آب‌رسانی در قلعه‌الموت را حمیده چوبک برعهده دارند.

هشتاد و دومین نشست تخصصی- علمی ایکوموس، امروز ۱۲ بهمن ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در تالار دکتر شیرازی به نشانی تهران، خیابان ولی عصر، جنوب پارک ساعی، شماره ۲۱۶۹، مرکز هنرپژوهی نقش جهان برگزار می‌شود. /

 

[ad_2]

لینک منبع

پوسته وردپرس