قالب وردپرس

اطلاعیه انجمن

<p>اطلاعیه های فوری انجمن شهرسازی ایران</p>

شما ۱ پیام جدید دارید

برای مشاهده پیام خود اینجا کلیک کنید

 

شروع ثبت نام کلاس آموزش GIS کاربردی در شهرسازی

پرتال و انجمن شهرسازی ایران به عنوان اولین NGO  تخصصی شهرسازی (برنامه ریزی و طراحی و مدیریت شهری)، کلاس های آموزشی کاربردی در شهرسازی و علوم شهری را از چند سال پیش شروع کرد و  با توجه به استقبال خوب شهرسازان و متخصصان سایر رشته های مرتبط با شهرسازی از دوره های جدید آموزش GIS که توسط سرکار خانم مهندس بالایی برگزار می شود ، تصمیم گرفتیم این کلاس ها در سال جدید نیز برگزار نماییم تا بتوانیم آموزش های واقعا  کاربردی را به شهرسازان ارائه دهیم و شهرسازان جایگاه واقعی خود را در بازار کار پیدا کنند .

به اطلاع می رسانیم ثبت نام دوره های جدید شروع شده است و شما باید جهت ثبت نام با تلفن ۰۲۱۷۷۹۴۳۰۸۲ و یا ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ تماس حاصل فرمایید .

همچنین اگر فعلا قصد شرکت در کلاس ها را ندارید می توانید همکنون فرم پیش ثبت نام در کلاس ها را تکمیل نمایید تا پیامک های شروع دوره های بعدی برای شما ارسال شود.

لازم است بدانید جای هیچ نگرانی برای پرداخت هزینه کلاسها نیست و اگر شرایط پرداخت هزینه ندارید با ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ مطرح کنید و به صورت اقساط پرداخت کنید و یا با معرفی دوستان خود از صفر تا ۱۰۰ در صد شرایط تخفیفی ما استفاده کنید.

با گذراندن دوره های اتوکد کاربردی در شهرسازی ، GIS کاربردی ،  بافت فرسوده ، قوانین و مقررات شهرداری و شهرسازی و Cityengine  شما به یک متخصص شهری کامل تبدیل خواهید شد و اگر تمام دوره ها را ثبت نام کنید تخفیف ویژه ای خواهید گرفت.

دوستانی که در شهرهایی غیر از تهران هستد می توانند از آموزش از راه دور ما استفاده کنند .ما یادگیری شما در این روش را تضمین می کنیم . برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و فرصت را از دست ندهید.

ادامه ی مطلب

نوروز ۹۶ بر همه شهرسازان مبارک

بهاری دیگر رسید و شهر های ما لباس جدید بر تن کردند لباسی که خداوند رنگ پارچه آن را مشخص کرده و ما شهرسازان و متخصصان علوم شهری طرح و الگوی مناسب را برای آن ارائه می دهیم . امیدواریم در این سال جای خالی شهرسازان واقعی را در پست های شهرداری و سازمان های مرتبط شاهد نباشیم .

 

کارت پستال زیبا (شهرسازی) تقدیم به شما

 

قابل توجه کاندیدا های شورای شهر

از متخصصین علوم شهری که تمایل دارند در انتخابات شورای شهر شرکت کنند دعوت می کنیم روزمه خود را برای ما ارسال کنند . ما از شما حمایت میکنیم

برای ارسال رزومه اینجا کلیک کنید

شهرسازان در انتخابات شورای شهر ثبت نام کنید

علی پورعلی مطلق در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما با اشاره به تقویم برگزاری این انتخابات تصریح کرد: براساس قانون کنونی انتخابات، نامنویسی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری ۲۲ فروردین ۹۶ به مدت پنج روز، انتخابات شوراها از ۳۰ اسفند ۹۵ به مدت یک هفته و انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی از ۸ اسفند به مدت ۷ روز انجام می شود.

ادامه ی مطلب

مصاحبه ایرنا با عباس ریاضت – مهندس شهرساز در رابطه با روز مهندس

خواجه نصیر الدین طوسی دانشمند پیشگام در علم مهندسی

تهران- ایرنا- مهندسی به عنوان حرفه ای کاربردی در حوزه علوم فنی، نقش مهمی در اختراع و ارتقای فناوری های نوین و در نتیجه توسعه کشورها ایفا می کند؛ دانشی که با تلاش های خواجه نصیر الدین طوسی بنیان نهاده شد و با ادامه راه وی به وسیله دانش پژوهان اینک به پیشرفت های زیادی دست یافته است.

ادامه ی مطلب

نماینده کمپین شهرسازی شوید

کمپین حمایت از شهرسازی جهت گسترش فعالیت ها در سطح کشور نیاز به نمایندگان و دبیران فعال در استان ها و شهر ها و دانشگاه ها دارد

ویژگی نمایندگان و دبیران:
روابط عمومی بالا
حداقل مدرک کارشناسی
عدم فعالیت در کمپین های مشابه دیگر
دارای گوشی هوشمند متصل به اینترنت
انگیزه و علاقه به مباحث شهرسازی و مدیریت شهری
اختصاص حداقل ۲ ساعت در روز  به فعالیت های کمپین
دارای روحیه انجمنی و دگرخواهی و پرهیز از خودخواهی
فرصت و همت کافی برای پیگیری مباحث کمپین در شهر ویا دانشگاه خود
متعهد به کمپین و اهداف آن بدون در نظر گرفتن سود مالی و منافع شخصی

در هز شهر نیاز به ۴ نماینده و یک دبیر داریم که نماینگان با دبیر مربوطه در ارتباط هستند و مباحث را پیگیری و به دبیر گزارش می دهند . دبیر نیز از آنها گزارش تهیه و در گروه کمپین ارائه می دهد.دبیر رابط بین نماینگان و کمپین است و باید وقت بیشتری را به صورت آنلاین برای شرکت رد جلسات کمپین اختصاص دهد و توانایی گزارش نویسی و جمع بندی و دسته بندی مطالب و مباحث نماینگان را داشته باشد. نمایندگان نیز باید اهداف  ماموریت ها را از دبیر گرفته و برای اجرا و پیگیری آن اقدام کنند . بنابراین نماینگان بازو های اجرایی کمپین هستند که باید در دانشگاه ها و سازمان ها و جلسات جضور فعال داشته باشند و پس از اجرا و پیگیری دستورات کمپین ، گزارش خود را برای دبیر ارسال کنند. هدف کمپین ارتقای جایگاه مهندسان شهرساز و علم و هنر شهرسازی ایران است که نتیجه آن ارتقای کیفیت شهرها را خواهد داشت بنابراین محدود به یک هدف یا یک سازمان نمی شود و در هر دوره اهداف متفاوتی را طبق قانون  دنبال می کند. این یک کمپین خودجوش از مهندسان شهرساز است که اهداف علمی و کاربردی را دنبال می کند و به هیچ وجه اهداف سیاسی ندارد .

 

جهت تکمیل فرم نماینده اینجا کلیک کنید

لینک گروه کمپین در تلگرام: urbanity.ir/h

جلسه توجیهی کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

به اطلاع می رسانیم ثبت نام دوره جدید کلاس GIS کاربردی در شهرسازی شروع شد

بدین منظور جلسه توجیهی رایگان در روز جمعه ۲۴ دی ماه ساعت ۱۴ تشکیل می دهیم که شما می توانید در این کلاس شرکت کنید و در صورت رضایت اقدام به ثبت نام در کل دوره نمایید .

جهت شرکت در این جلسه با تلفن ۰۲۱۷۷۶۹۲۲۵۱ تماس حاصل فرمایید .

ظرفیت ۱۱ نفر است و تا به حال دو گروه تشکیل شده است . فرصت را از دست ندهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجب دوره اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد میکنیم این کلاس را از دست ندهید و تا قبل از عید جی آی اس را کامل و به صورت کاربردی بیاموزید.

لطفا به دوستان اطلاع دهید و تخفیف بگیرید.

کمپین حمایت از مهندسی شهرسازی – عضو شوید

عضو کمپین حمایت از مهندسی شهرسازی شوید
لینک فرم ثبت نام:
لینک گروه تلگرام:
urbanity.ir/h
پوسته وردپرس