قالب وردپرس

چهارمحال و بختیاری

رفع مشکل مسکن خانواده های دارای بیش از دو معلول

[ad_1]

۱۷ May 2016 | 3:49 pm

مدیرکل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری از رفع مشکل مسکن خانواده های دارای بیش از دو معلول خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه چهارمحال و بختیاری – قاسم قاسمی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای تأمین مسکن استان، اظهار کرد: در شهرستان های فارسان، شهرکرد و بروجن مشکل مسکن معلولان حل خواهد شد.
وی با اشاره به تخصیص اعتبارات به خانواده های دارای دو معلول، تصریح کرد: در شهرستان های مذکور مشکل مسکن خانواده های دو معلول حل شده است و مابقی، تأمین زمینشان به عهده راه و …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

تحویل مسکن های مهر تا پایان شهریورماه در چهارمحال و بختیاری

[ad_1]

۱۶ May 2016 | 3:48 pm

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: مسکن های مهر در این استان تا پایان شهریورماه تحویل متقاضی می شوند.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

مشکل مسکن خانواده های دارای بیش از دو معلول در چهارمحال و بختیاری رفع می شود

[ad_1]

۱۶ May 2016 | 2:51 pm

مدیرکل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری از رفع مشکل مسکن خانواده های دارای بیش از دو معلول خبر داد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

نماینده بروجن هشدار داد کاهش منابع آب زیرزمینی استان چهارمحال و بختیاری

[ad_1]

۱۲ May 2016 | 5:26 pm

نماینده مردم بروجن در مجلس نهم گفت: ۹۷ درصد آب شرب و صنعت و بیش از ۷۰ درصد آب کشاورزی استان چهارمحال بختیاری از منابع زیرزمینی تامین می شود. به گزارش ایسنا، امیرعباس سلطانی در تذکری شفاهی با تبریک میلاد امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل (ع) و میلاد حضرت سجاد(ع)، گفت: بیش از ۸۰ درصد از جاده ۴ خطه شهرکرد – بروجن – لردگان مورد بهره برداری قرار گرفته و حجم وسیعی از حوادث جاده ای خانمان سوز در این جاده کاهش یافته است. وی از وزیر راه و شهرسازی خواست تا علاوه بر توجه به پروژه مذکور اقدامات لازم برای به بهره بردار …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

کنگره تاریخ معماری شهرسازی در سراسر کشور برگزار می شود

[ad_1]

۱۲ May 2016 | 8:14 pm

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به برگزاری کنگره تاریخ معماری شهرسازی در کشور اشاره کرد و گفت: بنا شده است این کنگره در استان های کشور برگزار شود که نتیجه آن تهیه کتاب آثار تاریخی فرهنگی استان ها است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه چهارمحال و بختیاری – محمدحسن طالبیان در سفر به شهرکرد در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت چهارمحال و بختیاری به لحاظ تنوع طبیعی، تاریخی و فرهنگی، اظهار کرد: این استان نقش مهمی درتاریخ …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

کنگره تاریخ معماری شهرسازی در سراسر کشور برگزاری می شود

[ad_1]

۱۲ May 2016 | 5:04 am

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به برگزاری کنگره تاریخ معماری شهرسازی در کشور اشاره کرد و گفت: قرار است این کنگره در استان های کشور برگزار شود که نتیجه آن تهیه کتاب آثار تاریخی فرهنگی استان ها است.
به گزارش ایسنا، محمدحسن طالبیان در سفر به شهرکرد در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت چهارمحال و بختیاری به لحاظ تنوع طبیعی، تاریخی و فرهنگی، اظهار کرد: این استان نقش مهمی در تاریخ مشروطیت دارد که باید این حقیقت تاریخی را به مردم شناساند. وی افزود: نوع …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

برگزاری کنگره معماری و شهرسازی ایران

[ad_1]

۱۲ May 2016 | 3:02 am

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری، معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز در نشست با استاندار چهارمحال و بختیاری از برگزاری کنگره ملی معماری و شهرسازی کشور پس از ۱۰ سال خبرداد و اظهار داشت : این کنگره در سال ۹۶ برگزار می گردد.
محمد حسن طالبیان با بیان اینکه این کنگره با هدف معرفی و شناسایی بناهای تاریخی استانها و افزایش فرهنگ حفاظت از آنها برگزار می شود افزود : متخصصان در این کنگره به مطالعه در مورد بناهای تاریخی می پردازند .
به گفته وی، نیمه دو …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

برگزاری مجدد کنگره تاریخ، معماری و شهرسازی بعد از یک دهه وقفه

[ad_1]

۱۱ May 2016 | 11:56 pm

معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: در نظر داریم مجددا کنگره تاریخ، معماری و شهرسازی را برگزار کنیم چراکه می تواند برای شناخت چهارمحال و بختیاری و دیگر استان ها در سطح کشور کمک موثری باشد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

برگزاری کنگره معماری و شهرسازی ایران پس از یک دهه

[ad_1]

۱۱ May 2016 | 5:32 pm

کنگره معماری و شهرسازی ایران پس از یک دهه در سال ۹۶ برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری، معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز در نشست با استاندار چهارمحال و بختیاری از برگزاری کنگره ملی معماری و شهرسازی کشور پس از ۱۰ سال خبرداد و اظهار داشت : این کنگره در سال ۹۶ برگزار می گردد.
محمد حسن طالبیان با بیان اینکه این کنگره با هدف معرفی و شناسایی بناهای تاریخی استانها و افزایش فرهنگ حفاظت از آنها برگزار می شود …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از محورهای زلزله زده شهرستان کیار

[ad_1]

۲ April 2016 | 1:42 pm

تین نیوز | قاسم قاسمی مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری در بازدید خود از مسیرهای شهرستان کیار پس از زلزله شب گذشته خبر داد و گفت: تمام جاده های مناطق زلزله زده شهرستان باز بوده و هم اکنون مشکلی در تردد وسایل نقلیه وجود ندارد.
به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری ، قاسم قاسمی با بیان اینکه اکیپ ها راهداری در آماده باش کامل هستند، گفت: در نقاط حساس و زلزله خیز شهرستان تمام اکیپ های راهداری مستقر هستند.
وی با بیان اینکه تمام گشت های راهداری فعال …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پوسته وردپرس