قالب وردپرس

كرمانشاه

ریل گذاری خط آهن نقده به ارومیه آغاز شد

[ad_1]

۸ April 2017 | 10:45 pm

عملیات ریل گذاری خط آهن محور نقده به ارومیه آغاز شد.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی صبح امروزدر بازدید از ایستگاه راه آهن نقده گفت: ایستگاه راه آهن ارومیه به عنوان یکی از ۵ محور ریلی مدنظر دولت در مراحل نهایی قرار دارد.
وی با بیان اینکه تاکنون ۲۳ کیلومتر از زیرسازی و روسازی مسیر ریلی مهاباد به نقده انجام شده است افزود: ایستگاه نقده در حال حاضر از بیش از ۹۰ درصد پیشرفت در زیرسازی،روسازی برخوردار است و پیش بینی می شود این پروژه تا دو هفته دیگر با حضور رئیس جمهور افتتاح شود.
خادمی گفت: از مسیر ریلی ۷۵ کیلومتری نقده به ارومیه، ۲۵ کیلومتر آن آماده ریل گذاری است و امروز مقدمات ریل گذاری آن از دو نقطه آغاز شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه درراستای توسعه شبکه ریلی کشور منابع مالی ۵ محور از جمله ارومیه، رشت، کرمانشاه، همدان و اتصال جدید تبریز تامین شده است گفت: هدف دولت افزایش حمل و نقل ریلی است و این ۵ مرکز تا پایان عمر دولت به اتمام خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه روزانه حداقل ۱۵۰۰متر ریل گذاری در ایستگاه نقده انجام می شود افزود: تزریق مالی طبق برنامه ریزی های معین شده انجام گرفته و امیدواریم پیمانکاران طبق زمانبندی مشخص پروژه را به اتمام رسانده و مردم ارومیه از نعمت قطار بهره مند شوند.
خادمی در خصوص هزینه های پروژه راه آهن مراغه ارومیه گفت: تاکنون یک هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه هزینه شده که برای محور نقده ارومیه نیز ۳۵۰ میلیارد توان بودجه تخصیص یافته است.
انتهای پیام

اخبار پیشنهادی:

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

۲۴۷ سورتی پرواز طی ۱۹ روز در فرودگاه قشم

[ad_1]

۴ April 2017 | 9:07 pm

۲۴۷ سورتی پرواز طی ۱۹ روز در فرودگاه قشم

تین نیوز| مدیرعامل فرودگاه بین المللی قشم، گفت: ۶۱ هزار و ۷۹۳ مسافر طی ۲۴۷ سورتی پرواز از (۲۵ اسفند ۹۵ تا ۱۳ فروردین ۹۶) در فرودگاه این جزیره تردد کردند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مجتبی شمس نژاد با اعلام اینکه طی ۱۹ روز یاد شده ۶۱ هزار و ۷۹۳ مسافر هوایی در قشم تردد کردند، افزود: این میزان ورود و خروج مسافر در مقایسه با مدت مشابه پارسال با ۴۱ هزار و ۴۹۴ مسافر از رشد ۴۹ درصدی برخوردار بوده است.
وی ادامه داد: ۳۱ هزار و ۲۷۲ مسافر طی این مدت از هفت مسیر داخلی و یک مسیر بین المللی (دبی) وارد جزیره قشم شدند و ۳۰ هزار و ۵۲۱ مسافر هم فرودگاه جزیره قشم را به مقاصد تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کرمانشاه، اهواز، تبریز و امارات متحده عربی ترک کردند.
به گفته مدیرعامل فرودگاه بین المللی قشم، ۲۴۷ سورتی پرواز انجام شده امسال در فرودگاه این جزیره در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ثبت ۲۰۸ سورتی پرواز، ۱۹ درصد رشد داشته است.
او با اعلام اینکه قشم ایر، ایران ایر، آتا، نفت، معراج، زاگرس، کاسپین، آسمان، کیش ایر، اترک و تابان یازده ایرلاین فعال در جا به جایی مسافران جزیره قشم بودند، بیان داشت: بیشترین سهم پروازی تعطیلات پایان سال و نوروز ۹۶ فرودگاه بین المللی قشم به شرکت های قشم ایر با ۶۲، زاگرس ۴۳، کاسپین و آتا هر یک با ۴۱ و تابان با ۲۷ سورتی پرواز مربوط می شود.
شمس نژاد اظهار کرد: ارائه خدمات به مسافران فرودگاه قشم شامل چک و بازرسی بار و مسافر و صدور تسهیلات سفر با زحمات شبانه روزی همکاران پرتلاش در حوزه های مختلف این فرودگاه محقق شده است.
همه ساله چندین میلیون مسافر از سه مسیر هوایی (فرودگاه بین المللی قشم)، زمینی (مسیر …

اخبار پیشنهادی:

۲۴۷ سورتی پرواز طی ۱۹ روز در فرودگاه قشم

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پروژه عظیم راه آهن کرمانشاه در دو ماه اول امسال به بهره داری می رسد

[ad_1]

۱ April 2017 | 9:50 pm

استاندار کرمانشاه گفت: پروژه عظیم راه آهن کرمانشاه با سرعت بسیار خوبی در حال اجرا است و قرار بود این طرح در ۳۱ فروردین امسال به بهره برداری برسد که به دلیل وضعیت جوی این طرح با دو الی سه هفته تاخیر به بهره برداری خواهد رسید.

کرمانشاه دیلی: دکتر اسداله رازانی امروز در بازدید از روند اجرایی طرح راه آهن کرمانشاه که معاون امور عمرانی استانداری و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری نیز حضور داشتند افزود: خوشبختانه پروژه راه آهن کرمانشاه با توجه به تاکیدات ریاست محترم جمهوری و همچنین پیگیری های مستمر وزیر راه و شهرسازی با سرعت خوبی در حال اجرا است که این طرح در دو ماه اول امسال به بهره داری خواهد رسید.
وی اظهار داشت: با توجه به سرعت خوب طرح راه آهن همانطوری که پیش بینی شده بود این طرح در ۳۱ فروردین آماده افتتاح می شد اما با توجه به برکات و نزولات جوی که حجم بارندگی در اسفند سال ۹۵ و بهار امسال نسبت به سال های گذشته از رشد قابل توجهی برخودار است پروژه راه آهن با دو الی سه هفته تاخیر یعنی در اردیبهشت ماه آماده افتتاح و بهره برداری خواهد شد.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد:پروژه عظیم راه آهن کرمانشاه دارای ۳۶هزار متر مربع بخش ساختمانی ایستگاه و دارای بیش از ۸۳ هکتار وسعت و عرصه است که ایستگاه راه آهن کرمانشاه دارای ایستگاه مسافر و صنعتی و بار می باشد که این ایستگاه با توجه به انجام شدن کارهای آن به صورت همزمان بزرگترین ایستگاه در سطح کشور می باشد.
وی با بیان اینکه از سه نقطه احداث این طرح در دست اجرا است گفت: از مسیر کرمانشاه تا فیروان حدود ۸۵ کیلومتر است که تاکنون ۱۵ کیلومتر از مسیر ریل گذاری شده و این توان وجود دارد که روزی دو کیلومتر حتی بیشتر از مسیر ریل گذاری شود و تمامی ریل مورد نیاز این مسیر به مقدار ۱۶ هزار تن تامین و ۷ هزار تن هم در مسیر دپو شده است.
استاندار کرمانشاه گفت: در ایام تعطیلات نوروزی فقط سه روز اجرای این طرح انجام نشد و از روز چهارشنبه هفته گذشته کار با جدیت دنبال شد.
دکتر رازانی ادامه داد: تمامی مسائل مربوط به این طرح از قبیل گازرسانی و امکانات و اعتبارات مورد نیاز حل و تامین شده است و هیچ مشکلی که بخواهد روند اجرای این پروژه را با کندی مواجه سازد وجود ندارد و با توجه با مذاکراتی که با وزیر راه و شهرسازی داشتیم مسائل پروژه در تمامی ابعاد حل شده است.
وی گفت: از مجری و پیمانکار این طرح می خواهیم که نسبت به نصب روز شمار اتمام این پروژه که می تواند برای مردم نوید بخش باشد اقدام کند.
فریودن کیانی فر رئیس موسسه جهاد نصر به عنوان پیمانکار طرح نیز در این مراسم گفت: ما با بازدیدها و پیگیری های مستمر مدیریت ارشد استان به کار دل گرمتر می شویم و این جدیت و حمایتی که وجود دارد توان ما را برای به نتیجه رساندن هر چه سریعتر طرح دو چندان می کند.
وی افزود: کل ساختمان ایستگاه راه آهن کرمانشاه بهترین و بزرگترین و زیباترین ایستگاه راه آهن در سطح کشور است که کارهای مربوط به آن همزمان انجام می شود.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

ترافیک سنگین در محورهای رشت- قزوین، کندوان و هراز

[ad_1]

۳۱ March 2017 | 11:07 pm

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محورهای رشت- قزوین، کندوان و هراز سنگین و محورهای کرج- تهران و فیروزکوه نیمه سنگین است.
به گزارش ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه های نظارتی مرکز مدیریت راه های کشور، اکنون ترافیک در آزاد راه های قزوین- کرج حدفاصل پلیس راه «مهرشهر» تا «ساسانی» و آزادراه رشت- قزوین محدوده های سه راهی «سنگر» و شهر رودبار سنگین است.
همچنین ترافیک در محور کندوان محدوده مرزن آباد و محور هراز حدفاصل پارک جنگلی آمل تا نارنجستان (مسیر شمال به جنوب) و سه راهی «چرت» (مسیر جنوب به شمال) سنگین است.
براساس این گزارش، ترافیک در آزاد راه کرج- تهران حدفاصل پل «کلاک» تا «گرمدره» و محور فیروزکوه منطقه زیرآب (مسیر شمال به جنوب) نیمه سنگین است؛ اما ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی کشور عادی و روان است.
همچنین از نظر جوی در برخی محورهای استان آذربایجان غربی، بارش برف و باران و در برخی محورهای استان های ایلام، تهران، خراسان رضوی و شمالی، فارس و کرمانشاه، بارش پراکنده باران گزارش، همچنین در محور کندودان محدوده تونل کندوان و پل «زنگوله» مه گرفتگی گزارش شده است.
براساس این گزارش، محورهای مسدود شریانی شامل محور امیدیه- بندر دیلم در استان خوزستان و محور جدید استهبان- نیریز در استان فارس است که به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

اخبار پیشنهادی:

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

تمام ریل مورد نیاز راه آهن کرمانشاه تامین شده است پروژه مشکلی ندارد

[ad_1]

۳۱ March 2017 | 8:10 pm

استاندار کرمانشاه از تامین مصالح مورد نیاز پروژه راه آهن کرمانشاه خبر داد و گفت: هیچ مشکلی سر راه اجرای این پروژه وجود ندارد.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اسدالله رازانی ظهر امروز(یازدهم فروردین) در بازدید از ایستگاه راه آهن کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به عنایت رییس جمهور به این پروژه و قراری که با وزیر راه و شهرسازی گذاشتیم، مسائل و مشکلات پروژه مرتفع شده است.
وی افزود: در مسیر فیروزان تا کرمانشاه مشکلاتی در خصوص تملک اراضی وجود داشت که مرتفع شده ودر زمینه تامین مصالح مورد نیاز نیز مشکلی وجود ندارد و بخش عمده ریل مورد نیاز در ایستگاه فیروزان دپو شده است.
وی اظهار کرد: ۱۶ هزار تن ریل مورد نیاز پروژه تامین شده که بالغ بر هفت هزار تن آن در ایستگاه فیروزان دپو شده است. در زمینه بالاست و تراوس مورد نیاز پروژه نیز مشکلی نداریم.
رازانی افزود: طبق اعلام پیمانکار پروژه مسائل مربوط به تامین اعتبار نیز مرتفع شده و می توان گفت که هیچ مشکلی بر سر راه اجرای راه آهن کرمانشاه وجود ندارد.
استاندار کرمانشاه با اعلام اینکه ۱۵ کیلومتر از مسیر ۸۵ کیلومتری کرمانشاه تا فیروزان ریل گذاری شده، گفت: تعطیلات نوروز و بارش های اخیر وقفه ای کوتاه در اجرای پروژه ایجاد کرد که از امروز کار سرعت بیشتری می گیرد.
رازانی با بیان اینکه کار ریل گذاری در سه جبهه و پنج جهت انجام می شود، گفت: این توان وجود دارد که روزانه دو کیلومتر ریل گذاری انجام شود که این توان افزایش نیز خواهد یافت.
وی افزود: اگر وقفه ایجاد شده بدلیل بارش ها را نداشتیم، پروژه در تاریخ تعیین شده یعنی ۳۱ فروردین افتتاح می شد، اکنون نیز تلاشمان این است راه آهن کرمانشاه …

اخبار پیشنهادی:

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

اتصال ۵ مرکز استان به شبکه ریلی تا ۵ ماه آینده/ پیشرفت فیزیکی ۹۵ تا ۱۰۰ درصدی ۵ محور/ گیلان، همدان، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی روی ری

[ad_1]

۳۰ March 2017 | 4:12 pm

دریافت خبر : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲

اتصال ۵ مرکز استان به شبکه ریلی تا ۵ ماه آینده/ پیشرفت فیزیکی ۹۵ تا ۱۰۰ درصدی ۵ محور/ گیلان، همدان، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی روی ری

تین نیوز| راه های کشور، از جاده ها و ریل ها گرفته تا دریا و آسمان، با زندگی مردم پیوند خورده اند و طی سال های اخیر با تحول وضعیت شغلی و تحصیلی، اهمیت آنها ملموس تر هم شده است. برای همین است که اتصال ۵ استان کشور به مسیر ریلی در سال ۹۶ و به بهره برداری رسیدن بیش از ۴۴۰ کیلومتر بزرگراه و آزادراه، خبر از تحولی بزرگ می دهد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حالا ۱۶طرح در ۱۰ محور فعال هستند که ۶ طرح آن، بسیار بزرگ و ویژه است. در همین آخرین روزهای سال ۹۵، طرح فیروزکوه زیر بار عبور می رود و مسیر منجیل به رودبار نیز مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. خیرالله خادمی، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل پای گفت وگو با «ایران» نشسته و از همین تحولات، روایت کرده است.
مسئولیت ۴ بخش جاده ها، آزادراه ها، راه های روستایی و راه های ریلی، برعهده شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل گذاشته شده است که در هر کدام از این بخش ها، طرح های بزرگ و سنگینی در جریان است.
گیلان، همدان، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی روی ریل توسعه
خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی درباره این طرح ها به روزنامه ایران گفت: «این طرح ها از دولت های قبلی شروع شدند و در موافقتنامه بین ما و سازمان برنامه و بودجه، شناسنامه آنها مشخص است. بر این اساس حدود ۱۴۰ هزار میلیارد تومان باید اعتبار داشته باشیم تا بتوانیم کل طرح ها را به سرانجام برسانیم. این در حالی است که کل منابع سالانه ما، به ۵هزار میلیارد تومان می رسد.»
با این حساب، حدود ۳۰ سال طول می کشد تا بتوان تمام طرح ها را به انتها رساند. خادمی درباره راه حل برای مسأله زمان و منبع مالی می گوید:«در …

اخبار پیشنهادی:

اتصال ۵ مرکز استان به شبکه ریلی تا ۵ ماه آینده/ پیشرفت فیزیکی ۹۵ تا ۱۰۰ درصدی ۵ محور/ گیلان، همدان، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی روی ری

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

راه آهن بهار ۹۶ هم به کرمانشاه نمی رسد

[ad_1]

۱۷ March 2017 | 5:06 pm

کرمانشاه- وزیر راه و شهرسازی طی سفری به استان کرمانشاه از پروژه راه آهن غرب بازدید کرد.

به گزارش ذاکرنیوز، عباس آخوندی وزیر راه شهرسازی پیش از ظهر امروز جمعه به منظور افتتاح و بازدید از تعدادی پروژه عمرانی وارد کرمانشاه شد.
آخوندی در این سفر سری به پروژه قطار شهری کرمانشاه زد و در جریان مشکلات این پروژه قرار گرفت.
پیشتر شهردار کرمانشاه اعلام کرده بود که بدلیل عدم تزریق اعتبارات کافی به پروژه قطار شهری به طور خوشبینانه یک دهه افتتاح این پروژه را خواهیم دید.
وزیر راه همچنین بازدیدی از پروژه راه آهن غرب بعمل آورد. آخوندی در این بازدید اعلام کرد که روند ریل گذاری با شتاب در حال انجام است و هم اکنون پنج تیم عملیاتی با حداکثر توان مشغول ریل گذاری هستند.
اعلام افتتاح پروژه راه آهن غرب تا پایان فروردین ۹۶ از سوی استاندار کرمانشاه طی هفته های اخیر، سبب شد تا بسیاری از شهروندان برای شنیدن سوت قطار لحظه شماری کنند اما طی چند روز گذشته معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه با رد وعده های برخی از مدیران استان، اعلام کرد که راه آهن غرب احتمالا بعد از بهار ۹۶ افتتاح خواهد شد.
وی قویا، احتمال افتتاح راه آهن تا پایان فرورین ماه ۹۶ راه را مردود اعلام کرد.
شواهد و قراین و اظهارات برخی مسئولان در حاشیه افتتاح پروژه راه آهن، نشان میدهد که افتتاح این پروژه با تاخیر چند ماهه مواجه می شود و تا پایان بهار ۹۶ هم راه آهن به کرمانشاه نمی رسد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

بهره برداری بزرگراه کنارگذر غربی کرمانشاه

[ad_1]

۱۷ March 2017 | 5:11 pm

بهره برداری بزرگراه کنارگذر غربی کرمانشاه

به گزارش خبرنگار ایرنا، طول بزرگراه کنارگذر غربی کرمانشاه ۲۳ کیلومتر است و برای بهره برداری از آن یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
این پروژه که کار ساخت آن از سال ۸۶ آغاز شده بخشی از محور شمال به جنوب کشور است و تمامی بار ترانزیتی استان های شمال غرب کشور بخصوص مرز بازرگان از طریق این کریدور به مناطق جنوبی کشور و آب های خلیج فارس حمل می شود.
همچنین این مسیر علاوه بر تسهیل در ترافیک کالا و مسافر، به دلیل عبور از دامنه های زاگرس دارای جاذبه توریستی و گردشگری است .
افزایش ایمنی راه و بهبود کیفیت خدمات سفر، کاهش ترافیک، کاهش مصرف سوخت و ترافیک درون شهری، کاهش تلفات و تصادفات جاده ای و کاهش ۱۵ دقیقه ای زمان سفر از جمله مزایای بزرگراه کنار گذر غربی کرمانشاه است.
برای احداث این پروژه ۵۷ هزار متر مکعب بتن ریزی شده و ۲۰۰ هزار تن آسفالت نیز به کار رفته است.
۸۰۶۶/۱۳۵۴
خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده: پروانه امانی

اخبار پیشنهادی:

بهره برداری بزرگراه کنارگذر غربی کرمانشاه

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

کارهای بزرگی در حوزه راهداری و حمل و نقل ریلی در دولت انجام شده است

[ad_1]

۱۷ March 2017 | 5:15 pm

کارهای بزرگی در حوزه راهداری و حمل و نقل ریلی در دولت انجام شده است

به گزارش خبرنگار ایرنا، عباس آخوندی روز جمعه در حاشیه افتتاح بزرگراه کنارگذر غربی کرمانشاه اظهار کرد: یکی از این کارهای بزرگ بهره برداری از کمربندی غربی شهر کرمانشاه که در واقع قطعه ۱۱ بزرگراه میاندوآب – کرمانشاه محسوب می شود، است.
وی گفت: خوشبختانه توانستیم به قول خود مبنی بر بهره برداری از این پروژه پیش از پایان سال جامه عمل بپوشانیم تا در ایام نوروز مردم عزیز کرمانشاه و سایر هموطنان بتوانند از آن استفاده کنند.
آخوندی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه راه اندازی این بزرگراه بتواند باعث افزایش ایمنی و رفاه حال هموطنان شود، گفت: کاهش ترافیک داخل شهر کرمانشاه، کاهش طول مسیر، کاهش تصادفات رانندگی و کاهش مصرف سوخت از جمله دیگر اهدافی است که با افتتاح این قطعه به آن ها دست پیدا خواهیم کرد.
وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به در دست ساخت بودن مسیر میاندوآب به کرمانشاه به طول ۴۵۰ کیلومتر، افزود: این مسیر به قطعات مختلفی تقسیم شده و خوشبختانه کار در همه آن ها با سرعت خوبی در حال اجراست.
وی گفت: کرمانشاه در محور کریدور شمال به جنوب قرار دارد که این کریدور از بندر بازرگان در شمال آغاز و به بندر امام خمینی (ره) در جنوب وصل می شود.
آخوندی با بیان اینکه این کریدور، ایران را به راه های بین المللی وصل می کند، یادآوری کرد: در عین حال باید برای حمل و نقل ریلی این مسیر در آینده نیز چاره اندیشی شود.
وی همچنین پروژه در دست اجرای دیگر را جاده هرسین به نورآباد عنوان و اظهار کرد: با بهره برداری این پروژه نیز مسیر کرمانشاه به خرم آباد چهار بانده می شود.
وزیر راه و شهرسازی در پایان ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات استاندار کرمانشاه و معاونان وی …

اخبار پیشنهادی:

کارهای بزرگی در حوزه راهداری و حمل و نقل ریلی در دولت انجام شده است

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

کارهای بزرگی در حوزه راهداری و حمل و نقل ریلی در دولت یازدهم انجام شده است

[ad_1]

۱۷ March 2017 | 5:26 pm

کارهای بزرگی در حوزه راهداری و حمل و نقل ریلی در دولت یازدهم انجام شده است

به گزارش خبرنگار ایرنا، عباس آخوندی روز جمعه در حاشیه افتتاح بزرگراه کنارگذر غربی کرمانشاه اظهار کرد: یکی از این کارهای بزرگ بهره برداری از کمربندی غربی شهر کرمانشاه که در واقع قطعه ۱۱ بزرگراه میاندوآب – کرمانشاه محسوب می شود، است.
وی ادامه داد: توانستیم به قول خود مبنی بر بهره برداری از این پروژه پیش از پایان سال جامه عمل بپوشانیم تا در ایام نوروز مردم کرمانشاه و سایر هموطنان بتوانند از آن استفاده کنند.
آخوندی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه راه اندازی این بزرگراه بتواند باعث افزایش ایمنی و رفاه حال هموطنان شود، گفت: کاهش ترافیک داخل شهر کرمانشاه، کاهش طول مسیر، کاهش تصادفات رانندگی و کاهش مصرف سوخت از جمله دیگر اهدافی است که با افتتاح این قطعه به آن ها دست پیدا خواهیم کرد.
وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به در دست ساخت بودن مسیر میاندوآب به کرمانشاه به طول ۴۵۰ کیلومتر، افزود: این مسیر به قطعات مختلفی تقسیم شده و کار در همه آن ها با سرعت خوبی در حال اجراست.
وی اظهار کرد :کرمانشاه در محور کریدور شمال به جنوب قرار دارد که این کریدور از بندر بازرگان در شمال آغاز و به بندر امام خمینی (ره) در جنوب وصل می شود.
آخوندی با بیان اینکه این کریدور، ایران را به راه های بین المللی وصل می کند، یادآوری کرد: در عین حال باید برای حمل و نقل ریلی این مسیر در آینده نیز چاره اندیشی شود.
وی همچنین پروژه در دست اجرای دیگر را جاده هرسین به نورآباد عنوان و اظهار کرد: با بهره برداری این پروژه نیز مسیر کرمانشاه به خرم آباد چهار بانده می شود.
وزیر راه و شهرسازی در پایان ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات استاندار کرمانشاه و معاونان وی برای بهره …

اخبار پیشنهادی:

کارهای بزرگی در حوزه راهداری و حمل و نقل ریلی در دولت یازدهم انجام شده است

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

تماس تلفنی با ما
آدرس ما در نقشه
پوسته وردپرس