قالب وردپرس

كرمانشاه

باند دوم سه راهی هرسین تا پایان سال افتتاح می شود

[ad_1]

۱۹ May 2016 | 2:06 am

سرویس کرمانشاه – مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: درصورت تامین اعتبار، باند دوم سه راهی هرسین تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

اجرای عملیات چهارخطه کردن راه ترانزیتی جنوب به غرب کشور در استان کرمانشاه

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 3:56 pm

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه، عبداله بهادری این خبر را در بازدید استاندار و هیأت همراه از پروژه مذکور اعلام کرد و افزود: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت اقتصاد مقاومتی در مرحله روسازی این عملیات به منظور کاهش هزینه آسفالت و البته افزایش کیفیت در آن از روش بتن غلطکی (RCC) استفاده می‌شود.

وی در ادامه، مبلغ قرارداد این پروژه را بیش از ۱۹ میلیارد تومان عنوان و تصریح کرد: عملیات در سال ۹۴ ردیف اعتباری نداشته اما امسال با قرار گرفتن در لیست پروژه‌های ملی و برخورداری از ردیف اعتباری پیش‌بینی می‌شود در صورت تخصیص نقدینگی تا پایان سال مالی ۹۵ به بهره‌برداری برسد.

بهادری در پایان گفت: طول این مسیر از سه راهی هرسین به هرسین ۲۴ کیلومتر است که در هفته دولت سال گذشته، ۳ و نیم کیلومتر به بهره‌برداری رسید و با اتمام آن، عملیات چهارخطه شدن از سمت هرسین به نور آباد در مسبر ارتباطی به استان لرستان آغاز خواهد شد.

قرار است با اتمام این پروژه ملی و اتصال شهرهای اهواز – اندیمشک _خرم آباد – نورآباد – هرسین – کرمانشاه در یک راه ترانزیتی، تردد از جنوب به غرب کشور مخصوصا در زمینه فعالیت‌های اقتصادی از کیفیتی به مراتب بالاتر و در خور توجه برخوردار شود.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

اجرای ۱۰ پروژه راه روستایی در شهرستان هرسین

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 8:22 pm

پدال نیوز: مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از در دست اجرا بودن ۱۰ پروژه راه روستایی در شهرستان هرسین خبر داد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

۱۰ پروژه راه روستایی در شهرستان هرسین در دست اجراست

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 6:08 pm

کرمانشاه- مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از در دست اجرا بودن ۱۰ پروژه راه روستایی در شهرستان هرسین خبر داد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

اجرای ۱۷۳ پروژه عمرانی بهسازی راهها

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 1:25 pm

تین نیوز | مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: امسال،۱۷۳ پروژه عمرانی در حوزه ساخت،بهسازی و ترمیم راههای روستایی سراسر استان اجرایی می شود.
عبداله بهادری گفت:۱۷۳ طرح عمرانی به طول ۶۷۶ کیلومتر در حوزه خدمات رسانی به راههای روستایی عملیاتی شد.
بهادری با بیان اینکه در حال حاضر ۵۹ پروژه به طول ۱۹۴ کیلومتر بی وقفه در حوزه راههای روستایی در حال اجراست گفت:۴۲۲ کیلومتر از این عملیات در بخش بهسازی و آسفالت و ۲۵۳ پروژه به ترمیم و روکش راههای ساخته شده مختص می شود.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

برگزاری اولین نشست کمیته اقتصاد مقاومتی در اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه

[ad_1]

۱۵ May 2016 | 9:31 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه، مدیرکل راه و شهرسازی در اولین نشست کمیته اقتصاد مقاومتی که در این اداره کل برگزار شده در حضور همه مدیران تحت اختیارش خواست ضمن برگزاری هر هفته این نشست، هرچه سریعتر سمت اعضاء و شرح وظایف آنها مشخص و ابلاغ شود.

بهادری در ادامه، مدیر توسعه منابع این اداره کل را به سمت دبیری این جلسه راه معرفی و تأکید کرد: همه حوزه‌ها موارد مربوط به این مهم را در پیشنهادهای قابل ارائه به برنامه ششم توسعه در بخش خود، در این برنامه درج کنند.

وی در پایان اداره برنامه و بودجه را هم مکلف کرد اقدامات لازم را در خصوص درج گزارش عملکرد اداره کل در نظام یکپارچه پیشبرد پایش اقتصاد مقاومتی(نیپا) بعمل آورد.

بررسی عملیاتی شدن مصوبات این نشست اولین محور مطرحی در جلسه آتی این کمیته خواهد بود.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

اجرای ۱۷۳ پروژه عمرانی در حوزه ساخت، بهسازی و ترمیم راه‌های روستایی

[ad_1]

۱۵ May 2016 | 12:29 pm

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه، با اتمام بازدیدهای میدانی عبداله بهادری که از آغاز سال به همراه تیم کارشناسی خود از راه‌های روستایی استان داشت و پیرو آن با برگزاری جلسات متعدد و با مدیران مربوطه تحت امر، ۱۷۳ پروژه عمرانی به طول ۶۷۶ کیلومتر را در حوزه خدمات‌رسانی به راه‌های روستایی عملیاتی شد.

بهادری در خصوص اهمیت اجرای این مهم عمرانی تصریح کرد: تاکید ویژه مقام عالی وزارت بر مهاجرت معکوس روستائیان، همچنین کوهستانی بودن اغلب مناطق روستایی استان و به تبع مشکلات تردد ایشان، همچنین آسان نمودن شرایط برای رفت آمد از روستاها به شهرهای اطراف به منظور بهره‌برداری مفید از خدمات اقتصادی، مسئولیت نارنجی‌پوشان این اداره کل را برای ساختن راهی امن را برای روستاییان پیش از پیش نمایان می‌کند.

مدیرکل راه و شهرسازی افزود: ۴۲۲ کیلومتر از عملیات مذکور در بخش بهسازی و آسفالت و ۲۵۳ پروژه به ترمیم و روکش راه‌های ساخته شده مختص می‌شود.

وی تصریح کرد: خوشبختانه هزینه ۵۴ پروژه به طول ۱۸۶ کیلومتر از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری تامین می‌شود و این یعنی پروژه‌های مذکور با داشتن نقدینگی تا پایان سال ۹۵ به بهره‌برداری خواهند رسید.

بهادری گفت: ۴۴۴ کیلومتر عملیات اجرایی در حوزه راه روستایی هم نیازمند تخصیص از محل اعتبارات ملی هستند که البته ۴۶ کیلومتر باقی مانده از آمار اعلام شده در ۲۴ پروژه اعتبارات استانی می‌خواهند.

این در حالی است که در استان کرمانشاه ۲۰ روستا با ۱۳۹۴ خانوار و ۵۵ کیلومتر راه ارتباطی و ۱۷۴ روستا با مجموع ۵۴۱۳ خانوار و ۴۴۴ کیلومتر راه، به ترتیب در گروه بالای ۵۰ خانوار و زیر ۵۰ خانوار جای دارند و البته فاقد راه آسفالته هستند و به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با تامین اعتبار مورد نیاز باید به سرعت بهسازی و آسفالتشان عملیاتی شود.

در حال حاظر ۵۹ پروژه به طول ۱۹۴ کیلومتر بی‌وقفه در حوزه راه‌های روستایی در حال اجراست. 

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

آگهی مناقصه پروژه احداث ساختمانهای پشتیبانی فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه

[ad_1]

۱۵ May 2016 | 3:11 pm

تین نیوز | آگهی مناقصه پروژه احداث ساختمانهای پشتیبانی فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه توسط اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در یک مرحله ۱۳۵۱۴۹۵۳۱۲۳ ریال برگزار می شود.
تاریخ بازگشایی پاکات
۶ / ۳ / ۱۳۹۵ – ششم خرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و پنج
مهلت ارسال پیشنهاد
۵ / ۳ / ۱۳۹۵ – پنجم خرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و پنج
مهلت دریافت اسناد
۲۶ / ۲ / ۱۳۹۵ – بیست و ششم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و پنج
تاریخ اعتبار پیشنهاد
۵ / ۶ / ۱۳۹۵ – پنجم شهریور ماه یک هزار و سیصد و نود و پنج
محل …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

بهسازی و آسفالت ۱۲۰۰ متر راه روستایی در استان کرمانشاه

[ad_1]

۱۱ May 2016 | 9:58 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه، سرابی با اشاره به اینکه عملیات مذکور در سال ۹۴ آغاز شده بود،هزینه انجام آن را ۳۵۰۰ میلیون ریال و البته محل تامین این مهم را مصوبات سفر مقام معظم رهبری در استان اعلام کرد.

وی افزود: در این عملیات یک لایه بیس با ضخامت ۱۵ سانتی‌متر اجرا شده و با مصرف پیش از ۸۰۰ تن آسفالت یک لایه آسفالت با ضخامت ۶ سانتیمتری هم کل مسیر تحت اجرا را به عرض ۵/۵ متر پوشش داده است.

گفتنی است دو روستای مذکور با ۱۰۱ خانوار در فاصله ۵۰ و ۶۰ کیلومتری از شهر صحنه در بخش دینور شهرستان واقع شده‌اند.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

لکه‌گیری، شانه‌سازی و روکش محور کرمانشاه-سنندج

[ad_1]

۱۱ May 2016 | 8:01 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه، عبداله بهادری در خصوص این عملیات اشاره کرد: استان کرمانشاه، با توجه شرایط جوی چهار فصل و سرمای شدید زمستان در کنار گرمای فصل گرم از طرفی موقعیت ارتباطی بین ۵ استان غربی و همچنین وجود مرز اقتصادی با عراق، سطح راه‌های استان قطعا آسیب پذیر می‌شود.

وی در ادامه افزود: هر ساله با مساعد شدن شرایط جوی پیرو این مهم، در کنار اجرای پروژه‌های عمرانی، عملیات نگهداری سطح راه‌ها در سراسر استان کرمانشاه آغاز شده که البته اولویت با در نظر گرفتن سطح اعتبارات با راه‌های اصلی و بزرگراه‌ها و محورهای پرتردد است به همین منظور اجرای ترمیم محور کرمانشاه- کامیاران با اعتبارهای بالغ بر ۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات سازمان راهداری به صورت پیمانی عملیاتی شده و تا اواسط خرداد ماه آتی به اتمام خواهد رسید.

بهادری در این حوزه به اجرای عملیات مشابه فوق در گردنه پاتاق سرپل ذهاب، گردنه قلاجه و محور اسلام آباد-حمیل هم خبر داد.

این در حالی است که حذف نقاط پرحادثه هم در حوزه راهداری همزمان در مناطق کوهستانی به ویژه اورامانات در حال انجام است.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پوسته وردپرس