قالب وردپرس

قم

تهیه طرح تفصیلی شهر قم برای افق ۱۴۰۰

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 3:36 pm

قم نیوز: غلامرضا جانقربان سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قم از تهیه طرح تفصیلی شهر قم برای افق ۱۴۰۰ و پیش بینی تمام کاربری ها در این طرح خبر داد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

ایمنی کامل محورهای جاده ای استان قم در ایام نیمه شعبان

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 8:48 pm

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی قم اعلام کرد: اقداماتی جهت ایمن سازی محورهای جاده ای استان در دو بخش قبل و حین برگزاری عید نیمه شعبان به انجام رسیده است.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

آمادگی راهداری قم در پوشش ایمنی سفرهای ایام نیمه شعبان

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 4:51 pm

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان قم از آمادگی کامل، جهت پوشش ایمنی محورهای جاده ای استان قم در ایام نیمه شعبان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، حسن صبوری روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: اقداماتی جهت ایمن سازی محورهای جاده ای استان در دو بخش قبل و حین برگزاری عید نیمه شعبان به انجام رسیده است.
وی افزود: همه ساله با توجه به حضور انبوه ومیلیونی عاشقان و دلدادگان امام عصر(عج) جهت شرکت در آیین های گرامیداشت نیمه شعبان که در مسجد مقدس جمکران برگزار می گردد …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پوشش ایمنی محورهای جاده ای استان قم در ایام نیمه شعبان

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 7:11 pm

تین نیوز | سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان قم از آمادگی کامل، جهت پوشش ایمنی محورهای جاده ای استان قم در ایام نیمه شعبان خبر داد.
به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، سرپرست این اداره اعلام کرد: اقداماتی جهت ایمن سازی محورهای جاده ای استان در دو بخش قبل و حین برگزاری عید نیمه شعبان به انجام رسیده است.
در راستای پوشش حداکثری ایمنی محورهای مواصلاتی جاده ای استان قم طی خجسته ایام نیمه مبارک شعبان، اقداماتی در دو بخش قبل و حین برگزاری آیین های نیمه شعبان تدارک و ب …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

آمادگی کامل راه و شهرسازی برای پوشش ایمنی جاده های قم در نیمه شعبان

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 6:17 pm

قم – ایرنا – سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان قم از آمادگی کامل این اداره کل، برای پوشش ایمنی محورهای جاده ای استان در ایام نیمه شعبان خبر داد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

آمادگی کامل جهت پوشش ایمنی محورهای استان قم در ایام نیمه شعبان

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 12:11 pm

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، در راستای پوشش حداکثری ایمنی محورهای مواصلاتی جاده‌ای استان قم طی خجسته ایام نیمه مبارک شعبان، اقداماتی در دو بخش قبل و حین برگزاری آیین‌های نیمه شعبان تدارک و به انجام رسیده است.

حسن صبوری سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان قم در ادامه خبر فوق توضیح داد: همه ساله با توجه به حضور انبوه و میلیونی عاشقان و دلدادگان امام عصر(عج) جهت شرکت در آیین‌های گرامیداشت نیمه شعبان که در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌گردد تدابیری جهت پوشش ایمنی محورهای جاده‌ای استان تدارک دیده می‌شود.

صبوری اقدامات قبل از برگزاری اعیاد نیمه شعبان را شامل بهسازی ده‌ها کیلومتر راه، تجدید و احیاء خطوط امحا شده (خط‌کشی)، پاکسازی حریم، شستشوی علائم، شانه‌سازی و رفع افتادگی آنها، نصب و تعمیرات گاردریل، بهسازی و تجهیز راهدارخانه‌ها و… برشمرد و افزود: در بخش اقدامات حین برگزاری مراسم نیمه شعبان نیز ده‌ها اکیپ ثابت و سیار راهداری با استقرار در محورهای جاده‌ای استان قم وظیفه تامین ایمنی حداکثری را در کنار دیگر خادمان عرصه جاده عهده‌دار هستند.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان تصریح کرد: هفت راهدارخانه و ادارات تابعه این اداره کل در تمامی اوقات شبانه‌روز آماده ارائه خدمات رفاهی-بهداشتی (نمازخانه-سرویس بهداشتی-آب شیرین و…) به زائران عزیز در ایام نیمه شعبان هستند.

وی در ادامه گفت: گشت‌های راهداری در قالب اکیپ‌های سیار (۷ دستگاه خودرو پیکاپ و ایسوزو) و اکیپ‌های امدادی (سه دستگاه جرثقیل، ۳ دستگاه گریدر، ۵ دستگاه خودرو نیمه سنگین) با گشت و استقرار در اماکن تعریف شده آماده ارائه خدمات در اوقات مقتضی هستند.

صبوری در پایان ضمن آرزوی برگزاری بدون حادثه ایام نیمه شعبان، از تمامی عزیزان که قصد شرکت در این آیین معنوی را دارند درخواست کرد پیش از اقدام به سفر، ضمن تماس با تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های استان قم از وضعیت راه‌ها و شرایط جوی حاکم بر آنها کسب اطلاع نمایند.

تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های استان قم در تمامی اوقات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به مراجعات تلفنی هموطنان عزیز است.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

برنامه های وزارت راه برای توسعه شهری/ راه اندازی قطار سریع السیر در مسیر قم _ اراک

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 4:12 pm

وزیر راه و شهرسازی گفت: در حوزه حمل و نقل دو خطه کردن قطار تهران ـ قم ـ اراک در دستور کار قرار گرفته است و در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم قطار سریع السیر را در مسیر قم ـ اراک ایجاد کنیم.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

احداث ۵ طبقه پارکینگ با ظرفیت ۳ هزار خودرو در پروژه شهید کاظمی

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 2:35 pm

قم نیوز: غلامرضا جانقربان سرپرست امور شهرسازی و معماری شهرداری قم گفت: پارکینگ پروژه شهید کاظمی در ۵ طبقه و با ظرفیت ۳ هزار خودرو احداث می شود.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

نگرانی از برج سازی در زمین های ذخیره پایتخت

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 2:37 am

گروه راه و شهرسازی نیره خادمی
اگرچه شهر آفتاب هنوز پتانسیل برگزاری تمامی نمایشگاه ها را ندارد و راهی طولانی برای انتقال محل برگزاری نمایشگاه ها از حاشیه بزرگراه چمران به اول جاده قم وجود دارد، اما از همین حالا نگرانی ها درباره ساخت و ساز در اراضی آزاد شده محل نمایشگاه بین المللی تهران در حاشیه جنوبی بزرگراه چمران آغاز شده است. احمد مسجدجامعی، عضو کمیسیون سلامت شورای شهر جزو نخستین افرادی بود که نگرانی از برج سازی در این زمین ها را مطرح کرد و گفت: این زمین ها به عنوان زمین های ذخیره پایتخت حفظ شوند.


[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

وزیر راه و شهرسازی: افتتاح قطار سریع السیر تهران-قم-اصفهان تا ۴ سال آینده

[ad_1]

۱۷ May 2016 | 6:33 am

وزیر راه و شهرسازی گفت: قطار سریع السیر تهران-قم-اصفهان با سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت تا ۴ سال آینده به بهره برداری می رسد. به گزارش فارس، عباس آخوندی در مراسم پیش از افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی اظهارداشت: اولویت ما در وزارت راه ارتباطات است که در مرحله اول در حوزه تمدنی ایران شهر از مدیترانه تا شبه قاره و از عراق تا آسیای میانه را در بر می گیرد.وی گفت: باید حوزه ارتباطات در بخش حمل و نقل بین همه این کشورها وجود داشته باشد و از طریق زمین، ریل و هوا دریاها را به یکدیگر وصل کنیم و ای …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پوسته وردپرس