قالب وردپرس

خوزستان

افتتاح و کلنگ زنی ۴ پروژه راه بین استانی با حضور استاندار خوزستان۹ March 2017 | 5:05 pm

دریافت خبر : پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۵

افتتاح و کلنگ زنی 4 پروژه راه بین استانی با حضور استاندار خوزستان

به گزارش خبرنگار ایسنا، امروز با حضور استاندار ۲،۵ کیلومتر از محور امیدیه به دیلم با اعتبار ٢٧ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و نفت افتتاح شد که این محور از دو خطه به چهار خطه ارتقا یافت.
این پروژه در مدت ١٢ ماه به اتمام رسید و محور شریانی و اتصال کننده استانهای خوزستان بوشهر و کهکیلویه است؛ عرض مسیر ١١ متر است و اجرای آن کاهش مصرف سوخت و زمان سفر و افزایش ایمنی تردد را به دنبال دارد.
امروز ١١کیلومتر از محور هندیجان به دیلم (احداث محور جدید و چهار خطه) با اعتبار ۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی افتتاح شد که عرض آن ١١ و نیم متر و در راستای کاهش سوانح جاده ای، افزایش ضریب ایمنی و کاهش مصرف سوخت و تسهیل تردد کاهش زمان سفر بوده است.
همچنین امروز عملیات اجرایی ٨ کیلومتر از مسیر امیدیه به دیلم آغاز شد؛ این ٨ کیلومتر با اعتبار١٠ میلیارد تومان از محل اعتبارات نفت و استانی در مدت ١٨ ماه به اتمام می رسد. پروژه تعریض ۴ کیلومتر از محور امیدیه به دیلم (حدفاصل سه راهی آغاجاری تا گاز مایع) به عرض ١١ متر با اعتبار ۲٫۵ میلیارد تومان آغاز شد.

اخبار پیشنهادی:

افتتاح و کلنگ زنی 4 پروژه راه بین استانی با حضور استاندار خوزستانلینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی در بندر خرمشهر۲۱ February 2017 | 11:53 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، عادل دریس در این نشست گفت: همه‌ساله خیل عظیمی از مسافران نوروزی، گردشگران دریایی و کاروان‌های راهیان نور در تعطیلات نوروز از بندر خرمشهر و مناطق عملیاتی کربلای ۴ و ۵ بازدید می‌کنند.

وی اضافه کرد: بر اساس آمارهای اعلام شده بیش از ۳ میلیون نفر در تعطیلات نوروزی در این منطقه تردد می‌کنند.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: هر سال بندر خرمشهر به منظور خدمات‌رسانی مطلوب و پذیرایی از بازدیدکنندگان به این مجتمع بندری تمهیدات لازم را در نظر می‌گیرد که در نوروز گذشته ساماندهی بسیار مطلوبی در این راستا صورت گرفت.

به گفته دریس بر اساس پیشنهاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مقرر شد در ایام نوروز روزی به نام بنادر نام‌گذاری شود و در این روز بازدید عموم از بنادر صورت گیرد که ما نیز در بندر خرمشهر روزی را به این امر اختصاص خواهیم داد.

وی ادامه داد: همچنین در ایام عید به منظور آشنایی بیشتر با روند فعالیت مجتمع بندری خرمشهر و آبراه اروند یک روز به کارکنان بندر خرمشهر و خانواده‌های آن‌ها اختصاص می‌یابد.

دریس بر آمادگی واحد عملیات برای انجام تدابیر نظارتی و ایمنی و گشت‌های منظم دریایی در رودخانه‌های اروند و کارون تأکید کرد.

برپایی نمایشگاه فرهنگی حاوی تصاویر مربوط به بندر خرمشهر در دوران جنگ تحمیلی، نصب بنرهای اطلاع‌رسانی حاوی هشدارها و توصیه‌های ایمنی، تعیین ساعات بازدید و شناسایی مسیرهای بازدید از بندر خرمشهر، توزیع بروشورهای تبلیغاتی با هدف معرفی بندر خرمشهر، توزیع بسته‌های فرهنگی و نظارت‌های مستمر بر مسائل ایمنی آبراه اروند و رودخانه کارون از جمله مصوبات این جلسه بود.

در نوروز سال ۹۵، ۲۲۷ هزار و ۲۸۹ گردشگر دریایی، مسافر نوروزی و کاروان‌های راهیان نور از مجتمع بندری خرمشهر بازدید کردند و همچنین تردد ۸۴ هزار و ۹۵۹ گردشگر دریایی در رودخانه‌های کارون و اروند به ثبت رسید.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

قطعه چهارم جاده هندیجان – دیلم بهره برداری شد۹ March 2017 | 8:07 pm

خوزنا :
۱۱کیلومتر دیگر از محور چهار بانده هندیجان – دیلم امروز پنجشنبه با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به بهره برداری رسید.
 مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان در حاشیه افتتاح ۱۱ کیلومتر از محور چهارخطه هندیجان به دیلم گفت:این جاده بخشی از کریدور ساحلی کشور است که ۲۲۰ کیلومتر آن در استان خوزستان قرار دارد و تاکنون ۱۶۰ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده است.
منوچهر رحمانی افزود:عملیات احداث این پروژه از سال ۹۰ شروع شده و برای احداث این ۱۱ کیلومتر که تا پایان حوزه استحفاظی خوزستان را در بر می گیرد ۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
رحمانی ابراز امیدواری کرد: ۳۰ کیلومتر دیگر از این کریدور ساحلی در محور هندیجان – ماهشهر نیز تا پایان سال به بهره برداری برسد.
سرپرست فرمانداری هندیجان نیز در این خصوص اظهار کرد:رونق اقتصادی ایجاد شده از سوی دولت تدبیر و امید در این منطقه نیاز به زیر ساخت های جاده ای را برای مردم هر چه بیشتر ضرورت می بخشد.
کوروش مودت گفت:حجم بالای مسافرانی که از محورهای مواصلاتی این شهرستان هندیجان عبور می کنند غیر قابل مقایسه با گذشته است و افتتاح این جاده کمک شایانی به رفع خطرات جاده ای به خصوص در آستانه عید نوروز برای مسافران خواهد نمود.
وی با تقدیر و تشکر از استاندار خوزستان در خصوص رفع مشکلات این شهرستان در حوزه تجارت افزود: مشکلات بخش آب کشاورزی و شرب روستاهای هندیجان از درخواست های مردم این شهرستان است که امیدواریم با مساعدت و پیگیری استاندار خوزستان در سال جدید این مشکلات نیز رفع شوند.
شهرستان هندیجان با ۳۸ هزار نفر جمعیت در جنوب استان خوزستان قرار دارد.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

جزییات هفتمین همایش دستاوردهای علمی پژوهشی بندر خرمشهر۲۲ February 2017 | 7:47 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، این همایش به همت اداره مطالعات و برنامه‌ریزی واحد طرح و توسعه در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر در این همایش گفت: هدف ما این است که با توجه به وضعیت موجود و پتانسیل‌های بندر خرمشهر آن را کاراتر و بهره‌ورتر سازیم.

عادل دریس ادامه داد: ما در این راستا باید شرکت‌های سرمایه‌گذاری را هر چند کوچک و زودبازده که در زمینه صادرات و واردات فعالیت داشته باشند جذب کنیم که در حال حاضر این اتفاق در بندر خرمشهر در حال وقوع است، با وجود اینکه رقابت بسیار سخت شده و بنادر دیگر نیز با این چالش مواجه هستند.

وی گفت: انتظار می‌رود که اهداف و شرح وظایف کارکنان توسط واحد طرح و توسعه مشخص شود و بخش‌هایی که بیشترین اثر در فرایندها و ارزش افزوده بیشتری برای اداره کل دارند را شناسایی کنیم و افراد صاحب آن فرایند را آموزش دهیم.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر ابراز امیدواری کرد که بندر خرمشهر در سال آینده در مسیر پژوهش محور حرکت کند.

دریس ضمن اشاره به موفقیت‌های کسب شده توسط واحدهای مختلف این اداره کل در سال جاری گفت: این موفقیت‌ها نشان‌دهنده این است که اقدامات خوبی توسط بندر خرمشهر در حال انجام است.

 وی بهترین پاداش برای کارکنان بندر خرمشهر را رشد این اداره کل عنوان کرد.

 در ادامه افشین قنبرزاده مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص پژوهش و فناوری، فرصت‌ها و چالش‌ها به ایراد سخنرانی پرداخت.

همچنین در این همایش در گزارشی وضعیت مطالعات و تحقیقات اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در سال ۹۵ در زمینه طرح‌های درون و برون‌سپاری، پروژه‌های مطالعاتی پیشنهادی، ترجمه‌ها و تألیف‌ها، برگزاری فراخوان مقاله و ثبت دانش، نمایشگاه کتاب و مسابقه‌های کتاب‌خوانی شرح داده شد.

لازم به ذکر است؛ پیش از برگزاری این همایش پنلی با عنوان بررسی و ارائه راهکارهای رشد و ترقی بندر خرمشهر با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات موجود برگزار شد.

در پایان این همایش با اهدای جوایز و لوح سپاس از کارکنان پژوهشگر اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر تقدیر شد.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

بندر امام اول شد۹ March 2017 | 8:46 pm

بندر امام اول شد

مجتمع بندری امام خمینی(ره) به عنوان بندر برتر کشور در امور پژوهشی معرفى شد.

به گزارش  خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه اطلاع رسانی جامعه دریایی ایران ( مانا) ، در همایش سالانه مدیران سازمان بنادر و دریانوردی، بندرامام خمینی(ره) به عنوان بندر برتر در امور پژوهشی معرفى شد.
وزیر راه و شهرسازى در لوحی خطاب به مهندس عبداللهی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) با اشاره به مرجعیت علمی سازمان بنادر و دریانوردی کشور، از همکاری های ارزنده ی مدیریت و کارکنان مجتمع بندری امام خمینی(ره) در زمینه های پژوهشی با مرکز بررسی ها و مطالعات راهبردی تقدیر کرد.
همچنین طی این همایش سالانه، از مجتمع بندری امام خمینی(ره) به پاطر کسب امتیازات بالا در ارزیابی عملکرد شاخص های کمی و کیفی بین بنادر کشور نیز با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.
معرفی یکی از پژوهشگران برتر این مجتمع بندری به عنوان پژوهشگر برتر وزارت راه و شهرسازی، ارتقاء شاخص های کمی و کیفی در ارائه خدمات دریایی و بندری به مشتریان، کسب رتبه نخست تکریم ارباب رجوع و رتبه نخست عملکردی در شاخص های حوزه های عمومی و اختصاصی بین دستگاه های اجرایی استان خوزستان و سازمان بنادر و دریانوردى، بخشی از موفقیت های این اداره کل طی سال جاری به شمار می آید.

اخبار پیشنهادی:

بندر امام اول شدلینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

سامانه نوبت دهی مجازی در پایانه بار بندر امام (ره) راه اندازی می‌شود۲۶ February 2017 | 7:38 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان مسعود مصدقی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با اعلام این خبر اظهار کرد: راه اندازی این سامانه موجب افزایش بهره وری در ناوگان حمل و نقل، کاهش ترافیک جادهای و جلوگیری از معطلی و ماندگاری رانندگان در پایانه بار بندر امام می‌شود.

وی با اشاره به رتبه دوم خوزستان در سال ۹۴ در بخش حمل و نقل کالا در سطح کشور افزود: پایانه بار بندرامام (ره ) دومین پایانه استراتژیک کشور پس از بندر شهید رجایی در بندرعباس است که روزانه بیش از ۳۵۰۰ کامیون وارد پایانه بار این بندر می‌شوند.

مصدقی پایانه بار بندر امام خمینی را دومین بندر در اجرای این سامانه عنوان کرد و گفت: با راه ‌اندازی این سامانه رانندگان می‌توانند بدون حضور در پایانه و با ارسال پیامک برای بارگیری نوبت بگیرند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان افزود: در۱۱ ماه نخست امسال ۱۵ میلیون و ۴۰۶ هزار تن کالا از مبدا این بندر جابه‌جا شده که این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال ۹.۴ درصد کاهش دارد.

مصدقی گفت: این میزان تناژ توسط ۷۲۳ هزار سفر با ناوگان باری کشور انجام شد و این تعداد نسبت به مدت مشابه پارسال ۳.۵ درصد کاهش داشته است.

وی ادامه داد: عمده کالاهای جابه‌جا شده از پایانه بار بندر امام (ره) شامل گندم، ذرت، سویا، شکر، شمش آهن  و سیمان کیسه‌ای بود.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

نمایشگاه خوزستان صاحب زمینی اختصاصی شد۱۱ March 2017 | 12:35 pm

پس از چندین سال تلاش مستمر و با همکاری اداره کل اموال دولتی وزارت اقتصاد و دارایی و همچنین اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، نمایشگاه بین المللی خوزستان، مالکیت زمینی اختصاصی را اخذ نمود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تشکر از حمایت های دکتر شریعتی، استاندار محترم خوزستان، آقای قربان پور، مدیر کل اموال دولتی، مهندس رحمانی، مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان، اظهار امیدواری کرد: این تلاش بخش خصوصی بتواند به عنوان الگویی مناسب برای سایر بخش های خصوصی تعریف و بیش از گذشته از بخش خصوصی حمایت شود.
رحیم جلیلی با اشاره به اینکه صورتجلسه تحویل زمین در شانزدهم اسفندماه ۱۳۹۵ به شرکت نمایشگاه ها داده شد، خواستار حمایت هرچه بیشتر مسئولین محترم از برگزاری نمایشگاه های تاثیرگذار این شرکت شد.

سایت ۶۳ هکتاری اختصاص شرکت نمایشگاه های خوزستان
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان در بخش دیگری از این گفت و گو اظهار داشت: این سایت در ۶۳ هکتار طراحی و ساخته می شود بزودی حصارکشی و تسطیح زمین انجام می شود و کار احداث آن در سال ۹۶ آغاز می شود.
وی ادامه داد: احداث نمایشگاه در حالی آغاز می شود که مدت زمان زیادی صرف پیچیدگی های اداری و برگزاری جلسات مکرر با مدیران، مدیران کل، مشاورین و معاونین وزرا گردید، جلساتی که در سطح استانی و ملی انجام و رایزنی های فراوانی در این خصوص صورت پذیرفت.
جلیلی عنوان کرد: این دوره پرفراز و نشیب اندکی بیش از ۳ سال بطول انجامید و اکنون با لطف خداوند متعال این مشکل رفع و بزودی کار احداث این سایت در کنار مجموعه رهگشای نیروی انتظامی (سه راهی اندیمشک) آغاز می شود.

رعایت استاندارهای جهانی در ساخت نمایشگاه
نایب رئیس انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به تجربیات چندین ساله و بازدید از نمایشگاه های بین المللی و عضویت این شرکت در انجمن بین المللی نمایشگاه های جهان (UFI)، تلاش شده در طراحی نمایشگاه جدید از تمام استانداردهای جهانی استفاده می شود.
وی افزود: در سایت نمایشگاه جدید ۴۰ هزار مترمربع سالن سرپوشیده خواهیم داشت و سالن های همایش و اجتماعات ۱۰۰ تا ۲۰۰۰ نفره هم در آن پیش بینی شده است.
جلیلی خاطر نشان کرد: سایت اداری، هتل، مجموعه های فرهنگی ورزشی، پارک شهربازی، رستوران، پارکینگ هم در طراحی آن دیده شده است.
وی در خصوص پارکینگ های این سایت نیز گفت: در این پارکینگ ها به مشاغل مختلف توجه خاصی شده به گونه ای که پارکینگ هایی برای غرفه داران، میهمانان ویژه، خبرنگاران، مدیران و بازدیدگنندگان، پت بالگرد و راه آهن هم لحاظ شده است.
شهرک نمایشگاهی خوزستان
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان خاطر نشان ساخت: تمام این امکانات در قالب یک شهرک نمایشگاهی ایجاد می شود.
به گفته این مقام مسئول در این شهرک نیاز سنجی های لازم تعریف شده تا شهروندان و بازدیدکنندگان با حداکثر امکانات رفاهی، نمایشگاه را بازدید و ترک نمایند، براساس طراحی های انجام شده این نمایشگاه یکی از زیباترین نمایشگاه های کشور خواهد بود که ساخت آن افتخاری برای بخش خصوصی محسوب می شود.

نمایشگاه خوزستان در میان ۵ نمایشگاه برتر ایران
با توجه به اینکه ساخت سایت جدید نمایشگاه چند سال بطول می انجامد فعالیت های نمایشگاهی در سایت فعلی با قوت و قدرت هرچه تمامتر و با برگزاری نمایشگاه های تخصصی و تخصصی عمومی و اثر گذار ادامه خواهد داشت و تقویم سال ۹۶ در کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی به تصویب رسید که بیش از ۴۰ موضوع نمایشگاهی است و لازم می دانم در این خصوص از جناب آقای دکتر بحرینی معاونت محترم امور اقتصادی استانداری و جناب آقای مهندس حسن زاده رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تقدیر و تشکر بعمل آورم.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

تشریح مبانی طرح تحول نظام اداری در اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان۲۷ February 2017 | 11:03 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، معاون طرح و توسعه این اداره کل با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی تبیین نقشه راه اصلاح نظام اداری در این اداره کل عنوان کرد: این کارگاه آموزشی با مشارکت اعضای شورای اداری، اعضای کمیته‌های پنج‌گانه و کارشناسان مسئول این مجتمع بندری، برگزار و ضرورت‌های جهانی و رقابتی موجود بین سازمان‌ها برای اعضای این کارگاه تشریح شد.

عسکری با اشاره به نتایج موفقیت‌آمیز ارزیابی عملکرد مجتمع بندری امام خمینی (ره) در سال ۹۴ بیان کرد: در ادامه این کارگاه نقاط قابل‌بهبود شاخص‌های عملکردی بحث و بررسی شد.

معاون طرح و توسعه با اشاره انجام پرسش و پاسخ توسط شرکت‌کنندگان در این دوره به منظور رفع ابهامات و کسب آگاهی بیشتر عنوان کرد: حفظ جایگاه اداره کل در رده‌های بالای عملکردی جز با همکاری و همراهی همهٔ آحاد سازمانی میسر نیست و در همین راستا باید تمامی نیروهای انسانی تلاش خود را برای استمرار این روند رو به رشد، در کسب امتیازات قابل‌توجه شاخص‌های عملکردی به کار بگیرند.

در این کارگاه آموزشی همچنین؛ معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه خوزستان با اشاره به الزامات اسناد بالادستی ملی که بر ضرورت اصلاح و تحول نظام اداری تأکید فراوانی دارد، شاخص‌های هشتگانه این برنامه را به منظور نیل به این مهم را تشریح کرد.

یادآور می‌شود مجتمع بندری امام خمینی (ره) طی سال‌های اخیر موفق شده با کسب امتیازات بالا در شاخص‌های عملکردی در حوزه‌های اختصاصی و عمومی، گام‌های قابل‌ملاحظه‌ای را به منظور تحقق اهداف اسناد بالادستی طرح تحول نظام اداری کشور بردارد.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

اجرای طرح راهداری نوروزی در جاده های مسجدسلیمان۱۱ March 2017 | 12:43 pm

مدیر راه و شهر سازی مسجدسلیمان از اجرای طرح راهداری نوروزی در جاده های این شهرستان خبر داد.

علی عیدی وند در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: طرح راهداری نورروزی از ۱۵ اسفند آغاز شده است و تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اقداماتی که در این طرح انجام می شود، افزود: ما در حال حاضر مشغول اقداماتی همچون شانه سازی، تنظیم شیب شیروانی راه و نصب علائم ایمنی و اخطاری و هشداردهنده در جاده های شهرستان هستیم.

عیدی وند تصریح کرد: در ایام نوروز سعی می کنیم با بازگشایی میدان دید قوس ها، اصلاح شانه ها و نصب علائم ایمنی و اخطاری از بروز مشکلات احتمالی و سوانح جاده ای جلوگیری کنیم.

وی افزود: در طرح راهداری، ۳ اکیپ در اداره راه و شهرسازی و در مسیرها و پلیس راه مسجدسلیمان – اهواز مستقر و در حال فعالیت هستند.
انتهای پیام

اخبار پیشنهادی:لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

تمرین اطفاء حریق در مجتمع بندری امام خمینی (ره)۲۸ February 2017 | 11:00 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، ابوطالب گرایلو معاون دریایی و بندری این اداره کل با اشاره به لزوم ارتقاء واکنش سریع و ارتقاء ضریب ایمنی در این مجتمع بزرگ بندری گفت: طی مانور مذکور که با همکاری نیروهای عملیاتی تیم‌های واکنش سریع شرکت‌های فعال در سطح مجتمع بندری امام خمینی (ره) و مرکز آتش‌نشانی این اداره کل برگزار شد، نیروهای شرکت‌کننده، نحوهٔ به‌کارگیری خودروی بالابر پله با بازوی مکانیکی را در حین عملیات اطفای حریق تمرین کردند.

گرایلو با اشاره به برگزاری ادواری مانورهای اطفاء حریق در شرایط متفاوت تصریح کرد: نیروهای مرکز آتش‌نشانی با همکاری تیم‌های اطفاء حریق شرکت‌های بخش خصوصی در مجتمع بزرگ بندری امام خمینی (ره) طبق سناریوی مانور، توان و آمادگی خود را حین مراحل مختلف اطفای حریق فرضی در ارتفاع برای جرثقیل ۱۴۰ تنی به نمایش گذاشته و روش‌های به کارگیری تجهیزات و ادوات جدید را تمرین کردند.

وی با اشاره به لزوم حفظ و صیانت از تجهیزات استراتژیک تخلیه و بارگیری کشتی‌ها گفت: اطفاء حریق در ارتفاع در مجتمع‌های بندری که اغلب مختص جرثقیل‌های بلند است، نیاز به بالابرهای پیشرفته دارد که خوشبختانه این نوع بالابر برای مجتمع بندری امام خمینی (ره) تأمین شده و در این مانور تمرکز در هماهنگی و بهره‌گیری از این تجهیز مورد آزمایش قرار گرفت.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پوسته وردپرس