قالب وردپرس

بوشهر

بهره برداری از باند دوم محور تنگ ابوالحیات تا پایات سال جاری

[ad_1]

۱۶ May 2016 | 7:09 pm

به گزارش شیرازه ، مهندس مقبلی مدیرکل راه و شهرسازی فارس پس از بازدید، روند اجرای پروژه ها را مطلوب اعلام کرد.
در حاشیه بازدید، مهندس مقبلی اظهار داشت: یکی از راه های استان فارس که بسیار پراهمیت است، محور تنگ ابوالحیات به دشت ارژن در محور شیراز – بوشهر است.
وی افزود: عملیات اجرایی این محور به طول ۲۰ کیلومتر مطلوب است و پیشرفت بسیار خوبی دارد و انتظار می رود تا پایان سال ۹۵ شاهد بهره برداری این محور باشیم.
مقبلی خاطرنشان ساخت: قطعه شمالی این محور به طول ۱۰ کیلومتر نیز توسط پیمانکار در حا …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

آخرین تحولات محورهای فارس – بوشهر

[ad_1]

۱۶ May 2016 | 3:44 pm

تین نیوز | مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس از تکمیل محور تنگ ابوالحیات به دشت اژن تا پایان سال ۹۵ خبر داد و گفت: با افزایش اعتبارات استان نسبت به سال گذشته شاهد بهره برداری از پروژه های در دست اجرا در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش تین نیوز خداداد مقبلی مدیرکل راه و شهرسازی این استان پس از بازدید، روند اجرای پروژه های جاده ای حدفاصل شیراز – بوشهر اظهار داشت: عملیات اجرایی محور تنگ ابوالحیات به دشت ارژن در محور شیراز – بوشهر به طول ۲۰ کیلومتر تا پایان سال ۹۵ به بهره برداری می رسد.
وی افزود: البته قطعه …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

آگهی مناقصه احداث ساختمان فرمانداری دیر اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر

[ad_1]

۱۶ May 2016 | 1:52 pm

تین نیوز | آگهی مناقصه احداث ساختمان فرمانداری دیر اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر در یک مرحله با برآورد مالی ۹۱۸۱۴۱۵۷۹۷ ریال برگزار می شود.
تاریخ بازگشایی پاکات
۸ / ۳ / ۱۳۹۵ – هشتم خرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و پنج
مهلت ارسال پیشنهاد
۸ / ۳ / ۱۳۹۵ – هشتم خرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و پنج
مهلت دریافت اسناد
۲۹ / ۲ / ۱۳۹۵ – بیست و نهم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و پنج
تاریخ اعتبار پیشنهاد
۸ / ۶ / ۱۳۹۵ – هشتم شهریور ماه یک هزار و سیصد و نود و پنج
محل دریافت اسناد
اداره کل راه …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

تاکید بر ایجاد مدیریت متمرکز تاریخی و مرمت و بهره‌­برداری مجدد از بناهای واجد ارزش در بوشهر/ تاکید بر وظایف قانونی سازمان‌های بنادر و دریانوردی، انرژی اتمی و وزارت نفت در ساماندهی بافت‌های ناکارآمد استان

[ad_1]

۱۴ May 2016 | 11:24 am

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، پانزدهمین جلسه ستاد ملی بازآفرینی به ریاست عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و اعضای محترم ستاد چهاردهم اردیبهشت در وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد. در ابتدای این نشست تجارب پروژه‌های توانمندسازی مشارکتی منارید توسط سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور ارائه و به بحث و بررسی گذاشته شد، سپس گزارش وضعیت محدوده‌ها و محلات ناکارآمد شهری و عملکرد ستادهای استانی و شهرستانی بازآفرینی شهری توسط مسئولان استانی و شهرستانی (استاندار محترم، مدیرکل راه و شهرسازی و شهرداری‌های شهرهای بوشهر و برازجان) و همچنین مصوبه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی (شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران) به استناد مفاد قانون حمایت از احیاء، بهسازی و نوسازی بافت­‌های فرسوده و ناکارآمد شهری جهت ارسال به هیات محترم وزیران ارائه شد.

در پایان بعد از بحث و بررسی و ارائه نظرات، وزیر راه و شهرسازی و نائب رئیس ستاد ملی بازآفرینی شهری، به مواردی از قبیل تحریک و بالفعل کردن ثروت‌های بالقوه استان بوشهر، تعهد به ایفای مسئولیت اجتماعی بنگاه‌هایی نظیر سازمان بنادر و دریانوردی، نیروگاه هسته‌ای بوشهر و شرکت‌های فعال درمنطقه پارس جنوبی و عسلویه، اجرای سیستم فاضلاب شهری بوشهر اشاره و تاکید کردند. وی با اشاره به ارائه گزارش وضعیت حاشیه‌نشینی در محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی و همچنین توجه ویژه و استقبال هیئت دولت از فعالیت‌های ستاد ملی بازآفرینی، هدف از تشکیل ستاد مذکور را هماهنگ‌سازی و اجتناب از اقدام‌های متفرقه دستگاه‌های مختلف عنوان کرد و از استاندار بوشهر خواست جلسات ستاد استانی بازآفرینی شهری را بصورت منظم تشکیل و این هم‌افزایی را در راستای دستیابی به هماهنگی درون استانی نشان دهند.

بر همین اساس مصوبات این جلسه به شرح زیر است:

۱-گزارش تجارب پروژه‌های توانمندسازی مشارکتی منارید و مدل ارائه‌شده توسط سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور مورد تائید قرار گرفت و مقرر گردید تجربه پروژه منارید با توجه به رویکرد و مدل پیشنهادی در برنامه‌ریزی آمایش سرزمین در شورای عالی معماری و شهرسازی طرح و بررسی و به‌عنوان الگویی یکپارچه توسعه شهر و روستا در بازآفرینی شهری با هدف پیشگیری و پیش‌نگری از گسترش بافت‌های نابسامان و ناکارآمد و ماندگاری افراد در موطن اصلی، تعمیم و تسری گردد.

۲-مصوب گردید با توجه به اعلام آمادگی شورای عالی استان‌ها تفاهم‌نامه همکاری مشترکی مابین شورای عالی استان‌ها و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری وزارت جهاد کشاورزی درجهت تحقق اهداف پروژه منارید با رویکرد ارتقا سطح دانش و درک عمومی مردم شهر و روستا منعقد و عملیاتی گردد.

۳- تهیه و اجرای طرح بازآفرینی شهری بوشهر و برازجان با لحاظ نمودن ظرفیت‌های موجود و با تاکید بر حفظ وصیانت از اراضی، تعیین تکلیف اراضی نظامی (پادگان­‌ها و…) از طریق استانداری بوشهر با همکاری شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، سازمان ملی زمین و مسکن، معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، شهرداری‌های شهرهای مذکور به تصویب ستاد رسید.

۴- مصوب گردید تعیین تکلیف وضعیت روستاها و محلات واقع در حریم نیروگاه‌ اتمی با توجه به مصوبه هیئت‌وزیران مبنی بر حل معضل این روستاها توسط وزارت کشور با همکاری سازمان انرژی اتمی و استانداری بوشهر ووزارت راه وشهرسازی در اولویت قرار گیرد.

۵- با تأکید بر مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های بزرگ اقتصادی فعال در شهر و استان بوشهر و همچنین وظایف قانونی سازمان‌های بنادر و دریانوردی، انرژی اتمی و وزارت نفت، مصوب گردید جلسات مشترکی در راستای کمک به حل معضلات این محدوده‌ها توسط دبیرخانه ستاد ملی بازآفرینی شهری (شرکت عمران و بهسازی شهری ایران) با همکاری سازمان های فوق الذکر برگزار و نتایج عملیاتی آن در ستاد ملی و استانی بازآفرینی شهری گزارش گردد.

۶- عطف به سفر رئیس‌جمهور محترم به استان بوشهر و همچنین مسائل و مشکلات زیرساختی و زیست­‌محیطی محدوده‌های هدف بازآفرینی شهری (سکونتگاه‌های غیررسمی، بافت‌های نابسامان میانی، بافت‌های تاریخی)، ارتقاء شبکه فاضلاب شهری، حل معضل زیرساخت‌ها و ساماندهی مسیل‌های شهرهای این استان مخصوصاً شهرهای بوشهر و برازجان در قالب طرح ملی از طریق وزارت نیرو با همکاری استانداری و شهرداری‌های ذیربط مدنظر قرار گیرد و نتایج عملیاتی آن در ستاد ملی و استانی بازآفرینی شهری گزارش گردد.

۷- مقرر گردید طرح ایجاد مدیریت متمرکز تاریخی و همچنین مرمت و بهره‌­برداری مجدد از بناهای باارزش و تاریخی شهرهای استان (بوشهر، برازجان، اهرم، دیر، کنگان، دشتی، گناوه و…) با همکاری استانداری، شهرداری‌ها و سازمان میراث فرهنگی و صنایع‌دستی کشور و استان، شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و دیگر دستگاه‌های عضو ستاد در دستور کار ستاد بازآفرینی شهری استان بوشهر قرار گیرد.

۸-مصوب گردید استانداری استان بوشهر طی جلساتی هماهنگی لازم را با بانک‌های استان برای بسته‌های مالی و تسهیلات بانکی از طریق بانک مسکن برای محدوده‌های هدف بازآفرینی شهری استان بوشهر به عمل آورد.

۹- مصوب گردید استاندار بوشهر و رئیس ستاد بازآفرینی شهری استان طی ابلاغیه‌ای نسبت به الزام دستگاه‌ها به حفظ و صیانت از اراضی تحت مالکیت آن‌ها اقدام و همچنین ستاد مذکور موظف گردید با تشکیل کارگروه پیش­بینی (پیش‌نگری) و پیشگیری از گسترش مناطق جدید بافت‌های نابسامان و ناکارآمد نسبت به تعیین تکلیف آن دسته از زمین‌هایی که مالکیت آن‌ها به‌ویژه در مرکز استان و شهرهای بزرگ مشخص نمی‌باشد و نیز شناسایی آن دسته از زمین‌هایی که در معرض تخریب، تصرف و یا زمین‌خواری قرار دارند و یا زمین‌هایی که دارای مالکیت خصوصی بوده و احتمال تغییر کاربری و یا تفکیک غیرقانونی وجود دارد، اقدام لازم را به عمل‌آورده و از رشد و گسترش مناطق جدید حاشیه‌نشین در این قبیل مناطق جلوگیری به عمل آورد.

۱۰- ضمن تأکید بر تشکیل مستمر و منظم جلسات ستاد بازآفرینی شهری استان بوشهر و ستادهای شهرستانی (بوشهر، دشتستان و…)، تهیه نقشه راه بازآفرینی و توانمندسازی محلات ناکارآمد شهرهای استان (سکونتگاه‌های غیررسمی، بافت‌های نابسامان میانی، بافت‌های تاریخی، بافت‌هایی با پیشینه روستایی) با تعیین نقش و‌ سهم حضور دستگاه‌های دولتی و نهادهای غیردولتی و همچنین پیش‌بینی‌های منابع لازم توسط شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان‌ها در بودجه سنواتی دستگاه‌های مرتبط و شهرداری­‌ها برای اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های مصوب بازآفرینی شهری (ساماندهی و توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی، طرح‌های بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و تاریخی و…) در دستور کار استانداری و دبیرخانه‌های ستادهای استانی و شهرستانی (اداره کل راه و شهرسازی استان و شهرداری‌ها) قرار و گزارش عملکرد دوره‌ای به دبیرخانه ستاد ملی بازآفرینی شهری (شرکت عمران و بهسازی شهری ایران) ارسال گردد.

۱۱- کلیات پیش نویس مصوبه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی (شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران) به استناد مفاد قانون حمایت از احیاء، بهسازی و نوسازی بافت­‌های فرسوده و ناکارآمد شهری جهت ارسال به هیات محترم وزیران (تصویر پیوست) به تصویب ستاد رسید و مقرر گردید بعد از اعمال نظرات و پیشنهادات تکمیلی اعضا توسط دبیرخانه ستاد ملی بازآفرینی شهری (شرکت عمران وبهسازی شهری ایران) از سوی وزارت راه وشهرسازی به دبیرخانه هیئت محترم دولت  جهت تصویب نهایی ارسال گردید./

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان بوشهر معرفی شد

[ad_1]

۹ May 2016 | 7:47 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی استان بوشهر، جلیل اسلامی معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی، در این آیین ضمن تقدیر از زحمات مهندس راستاد، گفت: بوشهر با توجه به تاریخچه گذشته و با نقش کلیدی که در سال‌‌های حین جنگ و بعد از جنگ و مخصوصا در دوره تحریم ایفا کرد یک ماهیت تثبیت شده است و امروز تمام پتانسیل‌های توسعه و پیشرفت را دارد.

اسلامی افزود: بندر بوشهر در حوزه دریایی در سال‌های اخیر با اتفاقاتی که در حوزه بنادر و دریانوردی افتاد نشان داد، که فرصت‌های تعریف نشده و کوچک را می‌توان به فرصت‌های بزرگ تبدیل کرد، می‌توان کار ایجاد کرد، می‌شود امید ایجاد کرد و می‌شود به آینده‌ایی روشن‌تر نیز امید بست. 

وی بیان داشت: نقش بندر بوشهر در آینده کشور و در آینده حوزه دریایی نقشی است که می تواند تبدیل یه یک الگو و یک فرصت شود و خوشبختانه در سازمان بنادر و دریانوردی هر نوع ظرفیت توسعه‌ای که در این حوزه وجود داشته باشد پذیرفته شده است.

جلیل اسلامی اضافه کرد: ظرفیت نیروی انسانی در بوشهر بزرگترین سرمایه این منطقه است و منابع مالی منابع بانکی و منابع سازمان بنادر و برنامه‌ها در جایگاه دوم قرار دارد. بر این اساس امیدوار هستیم با طرح‌های توسعه‌ایی که در این منطقه تعریف شده و خواهد شد، بتوانیم از تمامی پتانسیل و ظرفیت‌های این منطقه استفاده بکنیم.

معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی گفت: طرح توسعه جزیره نگین، طرح توسعه دیگر بنادر استان و مخصوصا توجه به  ظرفیت‌های حوزه گردشگری، حوزه ایمنی، آموزش‌های دریایی، استانداردها، حوزه دریایی و خدمات مختلف حوزه دریایی می‌تواند در این استان همه به فرصت‌ها و برندهای ملی و سازمان بنادر تبدیل شود و اینها حوزه‌هایی هستند که سازمان بنادر نگاه ویژه‌ایی به آنها دارد. و امیدواریم با وجود نیروی‌های توانمند در منطقه همه آنها محقق شود.

وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات راستاد، بنچاری را بعنوان مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر معرفی کرد.

معاون امور عمرانی  استانداری بوشهر نیز در این مراسم گفت: استان ساحلی و دریایی بوشهر نه فقط به لحاظ پیشینه تاریخی آن در حوزه فعالیت‌های دریانوردی، بلکه به لحاظ نقش کلیدی و محوری که در کلان کشور در حوزه فعالیت‌های دریانوردی در دو بخش صیادی و تجارت داشته و دارد می‌تواند بعنوان محوری در توسعه کلان اقتصاد ملی نقش برجسته‌ای را به خود اختصاص دهد.

باستی افزود:  قطعا هم در دوران جنگ تحمیلی به لحاظ یک رویکرد و هم در دوران تحریم با رویکردی دیگر، بوشهر نقش جایگاه خاصی در حوزه فعالیت‌های بندری داشت و  اعتقاد و باور ما این است که استحقاق بوشهر بیش از هر آنچه که توانسته نقش ایفا بکند در این دو بازه زمانی، باز هم می‌تواند این نقش را عینی‌تر و واقعی‌تر به خودش برگرداند و اختصاص دهد. 

باستی اظهار داشت: با توجه به مطالعات طرح جامع توسعه فعالیت‌های بندری که در بعضی از بنادر استان شروع شده و در برخی از بنادر در حال اتمام هست از سازمان بنادر و دریانوردی این انتظار داریم مطالعات جامع طرح توسعه بنادر به ترتیب اولویتی که می‌تواند توسعه فعالیت‌های بندری را در دیگر مراکز شهرستان‌های استان داشته باشد را در دستور کار قرار دهند.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: هدف‌گذاری استان افزایش بهره‌وری از سواحل و توسعه دریا محور است و این مهم نیازمند توسعه بنادر و نگاه حمایتی سازمان بنادر است.

مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز در آیین معارفه خود، ضمن تقدیر از زحمات مهندس راستاد در اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، با تاکید بر اینکه توسعه بندر بوشهر باید تداوم داشته باشد، گفت: توسعه زیر ساخت‌ها یکی از اهداف مهمی است که ما در بندر بوشهر آنرا دنبال خواهیم کرد.

بنچاری اضافه کرد: با توجه به دغدغه استان و مردم شریف این مرز و بوم در خصوص بنادر تابعه، بنادر تابعه یکی از استراتژی‌ها و برنامه‌های ویژه ما خواهد بود که خوشبختانه مسئولان سازمان بنادر نیز به آن اهتمام ویژه‌ایی دارند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در خصوص برنامه‌های توسعه‌ای خود بیان داشت: یکی از برنامه‌های توسعه‌ای این اداره کل در آینده توسعه با ذینفعان است که با همکاری عزیزان آماده برداشتن گام‌های موثر و تاثیر گزار در خصوص این مهم هستیم.

 محمد راستاد مدیرکل سابق اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی نیز در این آیین ضمن تقدیر از همه همکاران و حاضرین در جلسه گفت: هر توفیقی که بنده در این سال‌ها بدست آورده‌ام ناشی از همکاری‌های یک تیم و یک گروه خوب از همکاران بوده که در کنار هم توانستیم این دستاوردها را به ثمر برسانیم.

محمد راستاد افزود: وجود افراد توانمند در بدنه اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و حمایت‌های مدیران استانی باعث شد تا طی این سال‌ها سازمان بنادر و دریانوردی با حمایت‌هایی که از بندر بوشهر داشته، بندر بوشهر جایگاه خوب و قابل توجه‌ایی را دربین بنادر کشور از آن خود کند.

راستاد بیان داشت: ما در بندر بوشهر توانستیم طی یک بازه زمانی کمتر از ۵ سال تمام ظرفیت‌های بندر بوشهر را به دو برابر و بعضا”  بیشتر از دو برابر افزایش دهیم.

وی اضافه کرد:طول اسکله‌ها، ظرفیت کشتی قابل پذیرش، عمق کانال دسترسی، محوطه‌های پشتیبانی و همه اینها زمینه‌ای شد تا اینکه ما فاز جدید توسعه بندر بوشهر را در جزیره نگین با اتصال این جزیره به پسکرانه شروع کنیم و با احداث جاده اختصاصی جزیره نگین فضا را برای سرمایه‌گزاری بخش خصوصی فراهم کردیم.

محمد راستاد اظهار داشت: از جمله پروژه‌های سرمایه‌گذاری خوبی که در بندر بوشهر برغم محدودیت‌های بندری صورت گرفت انجام پروژه ترمینال کانتینری بندر بوشهر بود که این مهم توسط شرکت توسعه خدمات بندری سینا انجام شد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

از ورود ۱۳۸ هواپیما تا پاییز تا واگن های ۶۰ ساله قطار

[ad_1]

۷ May 2016 | 10:32 pm

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در حوزه حمل و نقل باید نوسازی انجام شود، گفت: فرودگاه های بوشهر، اهواز، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز با سرمایه گذاری خارجی توسعه می یابد.وی افزود:در حوزه ناوگان کم و کسری فراوانی وجود دارد که مجبوریم از واگن هایی با ۶۰ سال عمر استفاده کنیم

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

توسعه ۷ فرودگاه بین المللی کشور/اتصال شبکه ریلی ایران به شبکه ریلی آسیا

[ad_1]

۷ May 2016 | 7:55 pm

وزیر راه و شهرسازی گفت:۷ فرودگاه بین المللی کشور از جمله فرودگاه های بوشهر، اهواز، شیراز، اصفهان، مشهد توسعه خواهد یافت و صحبت هایی در این خصوص با برخی از پیمانکاران و سرمایه گذاران شده است.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

گزارش تصویری: مدرسه سعادت پس از بازسازی – بوشهر

[ad_1]

۶ May 2016 | 12:49 pm

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۱۲:۴۹


[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

ملاقات مردمی مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر در فضایی گرم و صمیمی

[ad_1]

۴ May 2016 | 10:54 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر، در این ملاقات اقشار مختلف مردم با  مهندس رستمی دیدار و مشکلات و پیشنهادها، مسایل و مسایل خود را مطرح کرده و درخواست‌های خود را به ایشان اعلام نمودند.

در این دیدار پرشور مردم درخواست های گوناگونی داشتند که از جمله می‌توان به پروژه های عمرانی، واگذاری زمین، معارض، مشکلات و آسفالت راهها و  راههای روستایی و  در حوزه مدیریت های مختلف  و همچنین برخی مشکلات دیگر  را مطرح کردند و مدیرکل راه و شهرسازی پس از شنیدن خواسته هایشان، مشکلات آنها را بررسی و با توجه به راهکارهای موجود جهت حل و فصل به مدیریت های مربوطه ارجاع دادند.

جلسات ملاقات عمومی با مدیرکل راه و شهرسازی، در راستای تکریم ارباب رجوع، بررسی و رفع مشکلات خاص مراجعه کنندگان و حفظ حقوق شهروندی به طور مستمر در این اداره کل برگزار می‌شود.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

تشریح ثروتمندی استان بوشهر از سه جنبه تشکیلاتی

[ad_1]

۴ May 2016 | 9:06 pm

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی دکتر عباس آخوندی در پانزدهمین نشست ستاد ملی بازآفرینی پایدار محدوده ها و محله های هدف احیا، بهسازی و نوسازی شهری ایران که صبح سه شنبه (۱۴ اردیبهشت) با حضور محمدسعید ایزدی و محمد شکرچی زاده معاونان وزیر راه و شهرسازی و مصطفی سالاری استاندار بوشهر برگزار شد، با اشاره به گزارش هایی که مدیران حوزه عمرانی و مدیریت شهری استان بوشهر در خصوص وضعیت بافت های نابسامان و ناکارآمد شهری شهرهای این استان ارائه دادند، گفت: بوشهر را باید به عنوان کانون ثروت بدانیم؛ هم ا …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پوسته وردپرس