قالب وردپرس

تهران

افزایش۶.۱درصدی ترددها/جزئیات ممنوعیت ها ومحدودیت های ترافیکی۲۷ March 2017 | 2:43 pm

طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۹۱۶ تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۶.۱ درصد افزایش را نشان می دهد.
 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع در زیر ذکر شده، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.
طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۹۱۶ تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۶.۱ درصد افزایش را نشان می دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۸.۳ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صبح صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.
ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی:
۱– محور فرعی شمشک – دیزین ، واقع در استان های تهران و البرز ، از مورخ ۵ آبان ۹۵ تا اطلاع بعدی ، بدلیل نبود ایمنی کافی ، مسدود می باشد.
۲- محور رامیان – اولنگ – شاهرود ، واقع در استان هایگلستان و سمنان ، از مورخ ۲۹ فروردین۹۵ تا اطلاع بعدی ، بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود می باشد.
۳- محور پونل – خلخال، واقع در استان گیلان ، از مورخ ۱ آذر ۹۵ تا اطلاع بعدی ، بدلیل بارش شدید برف، کولاک و نبود ایمنی کافی مسدود می باشد.
۴- محور سروآباد – پاوه (محدوده گردنه تته)، واقع در استان کردستان ، از مورخ ۱۱ آذر ۹۵ تا اطلاع بعدی ، بدلیل بارش شدید برف، کولاک و نبود ایمنی کافی مسدود می باشد.
۵- محور …

اخبار پیشنهادی:لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

«کشف گسل جدید» در تهران / توان زلزله زایی این گسل سه برابر گسل شمال تهران است۲۷ March 2017 | 1:57 pm

رییس بخش زلزله شناسی مرکز تحقیقات وزارت راه، مسکن و شهرسازی با اشاره به شناسایی گسل جدید پردیسان در تهران گفت: توان لرزه زایی این گسل سه برابر گسل شمال تهران است.
علی بیت اللهی در گفت وگو با ایلنا با اشاره به شناسایی گسل های جدید شهر تهران، اظهار داشت: شناسایی گسل های جدید موضوع جدیدی نیست و از چند سال گذشته تیم تحقیقاتی متوجه وجود گسل های جوان جدیدی در تهران شدند.
وی با بیان اینکه وجود گسل های نهان در زیر خاک ها و آبرفت ها یک موضوع ثابت شده است، ادامه داد: جدی ترین گسل نهان تهران، گسل پردیسان است که این گسل جوان در اطراف پارک پردیسان شناسایی شده است.
رییس بخش زلزله شناسی مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی، افزود: این گسل در تپه ماهورهای پارک پردیسان شناسایی شده است و یک گسل کاملا فعال و با توان لرزه زایی بالا است.
بیت اللهی با اشاره به توان لرزه زایی گسل پردیسان در غرب تهران گفت: این گسل در طول شرقی و غربی شهر تهران امتداد دارد و طول آن ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر است و لرزه زایی گسل پردیسان حدود سه برابر گسل شمال تهران است حال این که گسل شمال تهران از فعال ترین گسل های تهران محسوب می شود.
وی افزود: در ابتدای مطالعات و آزمایشات تصور کارشناسان بر این بود که این گسل از قطعات کوچک ناپیوسته تشکیل شده است اما با انجام مطالعات بیشتر دریافتیم قطعات این گسل به هم پیوسته است که این موضوع، توان لرزه زایی گسل ها را افزایش می دهد.
این مقام مسئول با اشاره به شناسایی دیگر گسل های جدید درتهران گفت: گسل های جوان دیگری هم در سطح شهر تهران شناسایی شده است. برای مثال درضلع جنوبی اتوبان همت یک گسل جدید مشاهده شده که این گسل در تقاطع اتوبان همت و شیخ بهایی قرار دارد.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

ترافیک نیمه سنگین در جاده هراز به سمت پایتخت۲۵ March 2017 | 3:41 am

یوسف جغتا افزود: هم اکنون تردد در آب اسک تا بعد از پلور به صورت سنگین و در نقاط دیگر این جاده نیز ترافیک نیمه سنگین و میزان تردد نیز بالاست.
به گزارش نامه نیوز وی در خصوص آخرین شرایط جوی در این جاده نیز اضافه کرد : هم اکنون ازآستانه مبارکه امامزاده هاشم( ع) تا منطقه ‘ لاسم ‘ بارش خفیف برف ادامه دارد.
رئیس اداره راه وشهرسازی لاریجان با اشاره به لغزنده بودن سطح جاده هراز به علت بارش برف در ارتفاعات و باران درمناطق جلگه ای وپایین دست این جاده ، خاطرنشان کرد : انتظار است که رانندگان وسایط نقلیه با رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه از بروز حوادث ناگوار پیشگیری کنند.
جغتا افزود: به همراه داشتن تجهیزات زمستانی در طول مسیر این جاده ضروری است.
** امدادرسانی به ۱۵۰دستگاه خودرو
رئیس اداره راه وشهرسازی لاریجان به حضور فعال عوامل راهداری و روز پرکار آنان در جاده هراز در روز جمعه اشاره کرد و گفت : به علت بارش شدید برف و کند شدن تردد خودروها در جاده هراز، راهداران این اداره روز جمعه به بیش از ۱۵۰ دستگاه خودروکه به علت نبستن زنجیر چرخ گرفتار در برف شده بودند، امدادرسانی کردند.
جغتا افزود: متاسفانه بسیاری از رانندگان به علت مهارت نداشتن در بستن زنجیر چرخ و توقف در وسط جاده، باعث ترافیک های مقطعی شده بودند که با حضور بموقع راهداران، این مشکل نیز برطرف شد.
حدود ۱۱۰کیلومتر از مسیرجاده ارتباطی هراز از آمل به تهران در حوزه استحفاظی مازندران واقع شده است.

اخبار پیشنهادی:لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

روحانی دوشنبه آینده به مسکو می رود۲۵ March 2017 | 4:39 am

دریافت خبر : شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰:۹

روحانی دوشنبه آینده به مسکو می رود

رئیس جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری فدراسیون روسیه و در رأس یک هیأت عالیرتبه سیاسی و اقتصادی، روز دوشنبه به مسکو سفر می کند. به گزارش ایسنا، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری ضمن اعلام این مطلب افزود: حجت الاسلام والمسلمین روحانی در این سفر مذاکرات دو جانبه ای را با همتای روسی خود و مقامات بلند پایه این کشور در خصوص موضوعات مهم دو جانبه، منطقه ای و بین المللی خواهد داشت و اسناد و موافقتنامه های متعدد همکاری نیز در حوزه های حقوقی و قضایی، راه و شهرسازی، فناوری و ارتباطات، نیرو و انرژی، استاندارد، ورزش و… بین مقامات دو کشور به امضا خواهد رسید.
پرویز اسماعیلی ادامه داد: همچنین با توجه به حضور همزمان نمایندگان بخش خصوصی کشورمان در این سفر، بازرگانان و فعالان اقتصادی نیز جلسه مشترک و مذاکرات متعددی در حوزه های مختلف خواهند داشت و موافقتنامه هایی نیز برای همکاری بخش های خصوصی دو کشور به امضا می رسد.
وی افزود: به نظر می رسد با توجه به جایگاه خاص منطقه ای و بین المللی ایران و روسیه؛ بررسی، ادامه و توسعه همکاری ها میان تهران و مسکو در سطوح دو جانبه و نیز تعامل قدرت های اصلی منطقه برای ارتقای ثبات و امنیت منطقه ، همکاری های چند جانبه و بین المللی، مقابله با تروریسم و سایر تهدیدات منطقه ای و… از اصلی ترین محورهای مذاکرات خواهد بود.
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری گفت که تعدادی از وزرا، معاونین و مشاورین رئیس جمهور، روحانی را در این سفر همراهی می کنند. رؤسای جمهوری دو کشور طی سال های فعالیت دولت تدبیر و امید ۸ ملاقات به صورت دو جانبه یا در حاشیه نشست های بین المللی داشته …

اخبار پیشنهادی:

روحانی دوشنبه آینده به مسکو می رودلینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

راه آهن شمال: به حریم راه آهن وارد نشوید۲۶ March 2017 | 3:43 pm

مدیرکل راه آهن شمال شرق ۱ تاکید کرد: ساکنان حاشیه شهرها از ورود به حریم راه آهن خودداری کنند تا شاهد هیچ گونه حادثه برخورد قطار و عابر نباشیم و شادکامی عید نوروز به تلخی تبدیل نشود.
به گزارش مهر به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، فرشاد زادخور با اشاره به اقدامات این اداره کل در قالب طرح سفرهای نوروزی راه آهن کشور اظهار داشت: ستاد نوروزی راه آهن شمال شرق ۱ از ۲۵ اسفند تا ۱۶ فروردین سال ۹۶ به صورت ۲۴ ساعته فعال است؛ همچنین علاوه بر لغو مرخصی های کارکنان بخش های فنی و مرتبط با قطارها تا ۲۰ فروردین ماه سال ۹۶، روسای ادارات به صورت ۲۴ ساعته و نوبت های در گردش تمام ۲۰ روز طرح سفرهای نوروزی را پوشش می دهند.
وی افزود: در مسیر تهران-مشهد، تردد نزدیک به ۹۰ رام قطار رفت وبرگشت پیش بینی شده است که روزانه بیش از ۴۰ هزار نفر مسافر در مسیر تهران-مشهد جابجا خواهند شد.
مدیرکل راه آهن شمال شرق ۱ با بیان اینکه «تمام تلاش ما ایجاد ظرفیت برای انتقال مسافر از جاده بر روی ریل است»، گفت: به نسبت سال گذشته ما ۵ درصد افزایش ظرفیت ایجاد کرده ایم که در خدمت هموطنان قرار گرفته است.
زادخور در ادامه با اشاره به خدمات ایستگاهی انجام شده برای سفرهای نوروزی ۹۶ بیان داشت: تمام ایستگاه های دارای مساجد، مجدد تجهیز و سایر امکانات آن ها نیز مورد مرمت و نوسازی قرار گرفته است.
وی با اشاره به برنامه های سال آینده این اداره کل خاطرنشان کرد: برنامه این اداره کل برای سال آینده در راستای افزایش شبکه و گسترش سیستم های کنترل دیجیتالی با هدف کاهش زمان سرفاصله قطارهای مسافری (headway) به ۲۰ دقیقه برای عبور از مبادی مختلف در مسیر تهران-مشهد است.
مدیرکل راه آهن شمال شرق ۱ از توسعه ۵۰ درصدی مساجد در شبکه خطوط شمال شرق ۱ خبر داد و گفت: در حال تجهیز ایستگاه های سمنان، دامغان، شاهرود، آزادشهر به سیستم های مکانیزه اعم از پله برقی و آسانسور هستیم و امیدواریم این اقدامات در اوایل سال آینده و تا پایان فصل بهار به بهره برداری برسند.
زادخور تصریح کرد: توصیه می شود هموطنان ساکن حاشیه شهرها از ورود به حریم راه آهن خودداری کنند تا شاهد هیچ گونه حادثه برخورد قطار و عابر نباشیم و شادکامی عید نوروز به تلخی تبدیل نشود.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

حاشیه نشینان به حریم راه آهن ورود نکنند۲۶ March 2017 | 4:37 pm

حاشیه نشینان به حریم راه آهن ورود نکنند

تجارت نیوز :
حاشیه نشینان از ورود به حریم راه آهن پرهیز کنند
مدیرکل راه آهن شمال شرق ۱ تاکید کرد: ساکنان حاشیه شهرها از ورود به حریم راه آهن خودداری کنند تا شاهد هیچ گونه حادثه برخورد قطار و عابر نباشیم و شادکامی عید نوروز به تلخی تبدیل نشود.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، فرشاد زادخور با اشاره به اقدامات این اداره کل در قالب طرح سفرهای نوروزی راه آهن کشور اظهار داشت: ستاد نوروزی راه آهن شمال شرق ۱ از ۲۵ اسفند تا ۱۶ فروردین سال ۹۶ به صورت ۲۴ ساعته فعال است؛ همچنین علاوه بر لغو مرخصی های کارکنان بخش های فنی و مرتبط با قطارها تا ۲۰ فروردین ماه سال ۹۶، روسای ادارات به صورت ۲۴ ساعته و نوبت های در گردش تمام ۲۰ روز طرح سفرهای نوروزی را پوشش می دهند.
وی افزود: در مسیر تهران-مشهد، تردد نزدیک به ۹۰ رام قطار رفت وبرگشت پیش بینی شده است که روزانه بیش از ۴۰ هزار نفر مسافر در مسیر تهران-مشهد جابجا خواهند شد.
مدیرکل راه آهن شمال شرق ۱ با بیان اینکه «تمام تلاش ما ایجاد ظرفیت برای انتقال مسافر از جاده بر روی ریل است»، گفت: به نسبت سال گذشته ما ۵ درصد افزایش ظرفیت ایجاد کرده ایم که در خدمت هموطنان قرار گرفته است.
زادخور در ادامه با اشاره به خدمات ایستگاهی انجام شده برای سفرهای نوروزی ۹۶ بیان داشت: تمام ایستگاه های دارای مساجد، مجدد تجهیز و سایر امکانات آن ها نیز مورد مرمت و نوسازی قرار گرفته است.
وی با اشاره به برنامه های سال آینده این اداره کل خاطرنشان کرد: برنامه این اداره کل برای سال آینده در راستای افزایش شبکه و گسترش سیستم های کنترل دیجیتالی با هدف کاهش زمان سرفاصله قطارهای مسافری(headway) به ۲۰ دقیقه برای عبور از …

اخبار پیشنهادی:

حاشیه نشینان به حریم راه آهن ورود نکنندلینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

جدی ترین گسل نهان تهران، گسل پردیسان است/ شناسایی گسل های جدید موضوع تازه ای نیست۲۶ March 2017 | 5:01 pm

مازندشورا: رییس بخش زلزله شناسی مرکز تحقیقات وزارت راه، مسکن و شهرسازی با اشاره به شناسایی گسل جدید پردیسان در تهران گفت: توان لرزه زایی این گسل سه برابر گسل شمال تهران است.

مازندشورا : به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایلنا علی بیت اللهی با اشاره به شناسایی گسل های جدید شهر تهران، اظهار داشت: شناسایی گسل های جدید موضوع جدیدی نیست و از چند سال گذشته تیم تحقیقاتی متوجه وجود گسل های جوان جدیدی در تهران شدند.
وی با بیان اینکه وجود گسل های نهان در زیر خاک ها و آبرفت ها یک موضوع ثابت شده است، ادامه داد: جدی ترین گسل نهان تهران، گسل پردیسان است که این گسل جوان در اطراف پارک پردیسان شناسایی شده است.
رییس بخش زلزله شناسی مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی، افزود: این گسل در تپه ماهورهای پارک پردیسان شناسایی شده است و یک گسل کاملا فعال و با توان لرزه زایی بالا است.
بیت اللهی با اشاره به توان لرزه زایی گسل پردیسان در غرب تهران گفت: این گسل در طول شرقی و غربی شهر تهران امتداد دارد و طول آن ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر است و لرزه زایی گسل پردیسان حدود سه برابر گسل شمال تهران است حال این که گسل شمال تهران از فعال ترین گسل های تهران محسوب می شود.
وی افزود: در ابتدای مطالعات و آزمایشات تصور کارشناسان بر این بود که این گسل از قطعات کوچک ناپیوسته تشکیل شده است اما با انجام مطالعات بیشتر دریافتیم قطعات این گسل به هم پیوسته است که این موضوع، توان لرزه زایی گسل ها را افزایش می دهد.
این مقام مسئول با اشاره به شناسایی دیگر گسل های جدید درتهران گفت: گسل های جوان دیگری هم در سطح شهر تهران شناسایی شده است. برای مثال درضلع جنوبی اتوبان همت یک گسل جدید مشاهده شده که این گسل در تقاطع اتوبان همت و شیخ بهایی قرار دارد./لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

روحانی تا ساعاتی دیگر وارد مسکو می شود۲۷ March 2017 | 7:27 am

رئیس جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری فدراسیون روسیه و در صدر هیئت عالی رتبه سیاسی و اقتصادی، بعد از ظهر امروز دوشنبه ۷ فروردین به مسکو سفر می کند.
به گزارش صدای ایران ، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور با اعلام این مطلب افزود: حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در این سفر مذاکرات دوجانبه ای با همتای روسی خود و مقامات بلندپایه این کشور در خصوص موضوعات مهم دو جانبه، منطقه ای و بین المللی انجام خواهد داد و اسناد و موافقتنامه های متعدد همکاری نیز در حوزه های حقوقی و قضایی، راه و شهرسازی، فناوری و ارتباطات، نیرو و انرژی، استاندارد و ورزش میان مقامات دو کشور امضا شد.
پرویز اسماعیلی ادامه داد: همچنین با توجه به حضور همزمان نمایندگان بخش خصوصی کشورمان در این سفر، بازرگانان و فعالان اقتصادی نیز جلسه مشترک و مذاکرات متعددی در حوزه های مختلف خواهند داشت و موافقتنامه هایی نیز برای همکاری بخش های خصوصی دو کشور امضا می شود.
وی افزود: به نظر می رسد با توجه به جایگاه خاص منطقه ای و بین المللی ایران و روسیه؛ بررسی، ادامه و توسعه همکاری ها میان تهران و مسکو در سطوح دوجانبه و نیز تعامل قدرت های اصلی منطقه برای ارتقای ثبات و امنیت منطقه ، همکاری های چندجانبه و بین المللی و مقابله با تروریسم و سایر تهدیدات منطقه ای از اصلی ترین محورهای مذاکرات خواهد بود.
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور گفت که تعدادی از وزرا، معاونان و مشاوران رئیس جمهور، آقای روحانی را در این سفر همراهی می کنند.
روسای جمهور دو کشور طی سال های فعالیت دولت تدبیر و امید، هشت ملاقات به صورت دوجانبه و یا در حاشیه نشست های بین المللی داشته اند و همچنین تبادل هیئت های عالی رتبه میان دو کشور، مناسبات فی ما بین را در مسیر راهبردی قرار داده است.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

فردا؛ روحانی در مسکو۲۶ March 2017 | 5:31 pm

رئیس جمهوری اسلامی ایران فردا دوشنبه در راس هیئتی بلندپایه به روسیه می رود.
به گزارش استادنیوز، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران فردا به دعوت رسمی ولادیمیر پوتین همتای روسی خود عازم مسکو می شود.
تعدادی از وزرا، معاونان و مشاوران رئیس جمهور، روحانی را در این سفر همراهی می کنند.
روحانی در این سفر مذاکرات دوجانبه ای را با همتای روسی خود و مقامات بلندپایه این کشور درباره موضوعات مهم دوجانبه، منطقه ای و بین المللی خواهد داشت و اسناد و موافقت نامه های متعدد همکاری نیز در حوزه های حقوقی و قضایی، راه و شهرسازی، فناوری و ارتباطات، نیرو و انرژی، استاندارد، ورزش و… بین مقامات دو کشور به امضا خواهد رسید.
در این سفر، بازرگانان و فعالان اقتصادی نیز جلسه مشترک و مذاکرات متعددی در حوزه های مختلف خواهند داشت و موافقت نامه هایی نیز برای همکاری بخش های خصوصی دو کشور به امضا می رسد.
بررسی، ادامه و توسعه همکاری ها میان تهران و مسکو در سطوح دوجانبه و نیز تعامل قدرت های اصلی منطقه برای ارتقاء ثبات و امنیت منطقه ، همکاری های چندجانبه و بین المللی، مقابله با تروریسم و سایر تهدیدات منطقه ای و… از اصلی ترین محورهای مذاکرات روسای جمهوری ایران و روسیه خواهد بود.
رؤسای جمهوری دو کشور طی سال های فعالیت دولت تدبیر و امید ۸ ملاقات به صورت دوجانبه و یا در حاشیه نشست های بین المللی داشته اند و همچنین تبادل هیئت های عالی رتبه بین دو کشور، مناسبات فی مابین را در مسیر راهبردی قرار داده است.
انتهای پیام/
منبع:تسنیم
بازدید کننده گرامی : شما هم اکنون این خبر را در شبکه خبری تحلیلی استادنیوز مشاهده میکنیدلینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

شناسایی گسل جدید با توان لرزه زایی بالا در تهران +عکس۲۶ March 2017 | 5:45 pm

شناسایی گسل جدید با توان لرزه زایی بالا در تهران +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما، علی بیت اللهی با اشاره به شناسایی گسل های جدید شهر تهران، افزود: شناسایی گسل های جدید موضوع جدیدی نیست و از چند سال گذشته تیم تحقیقاتی متوجه وجود گسل های جوان جدیدی در تهران شدند.
وی با بیان اینکه وجود گسل های نهان در زیر خاک ها و آبرفت ها یک موضوع ثابت شده است، گفت: جدی ترین گسل نهان تهران، گسل پردیسان است که این گسل جوان در اطراف پارک پردیسان شناسایی شده است.
رئیس بخش زلزله شناسی مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی، افزود: این گسل در تپه ماهورهای پارک پردیسان شناسایی شده و یک گسل کاملاً فعال و با توان لرزه زایی بالا است.
بیت اللهی با اشاره به توان لرزه زایی گسل پردیسان در غرب تهران گفت: این گسل در طول شرقی و غربی شهر تهران امتداد دارد و طول آن ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر است؛ لرزه زایی گسل پردیسان حدود سه برابر گسل شمال تهران است حال این که گسل شمال تهران از فعال ترین گسل های تهران محسوب می شود.
وی افزود: در ابتدای مطالعات و آزمایش ها تصور کارشناسان بر این بود که این گسل از قطعات کوچک ناپیوسته تشکیل شده اما با انجام مطالعات بیشتر دریافتیم قطعات این گسل به هم پیوسته است که این موضوع، توان لرزه زایی گسل ها را افزایش می دهد.
این مقام مسئول با اشاره به شناسایی دیگر گسل های جدید در تهران گفت: گسل های جوان دیگری هم در سطح شهر تهران شناسایی شده است. برای مثال در ضلع جنوبی اتوبان همت یک گسل جدید مشاهده شده که این گسل در تقاطع اتوبان همت و شیخ بهایی قرار دارد.

اخبار پیشنهادی:

شناسایی گسل جدید با توان لرزه زایی بالا در تهران +عکس
شناسایی گسل جدید با توان لرزه زایی بالا در تهران +عکسلینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پوسته وردپرس