قالب وردپرس

ایرانشهر

افتتاح مرحله نخست طرح تحول فضای کشور

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 8:31 pm

اکونیوز:مرحله نخست طرح تحول فضای کشور با عنوان مدیریت آسمان ایرانشهر صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

آغازمطالعه ۳۰ نقطه پرحادثه محور ایرانشهر – مهرستان

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 4:10 am

گروه شهرستان ها – عملیات مطالعه رفع ۳۰ نقطه پرحادثه، اصلاح قوس ها و باز طراحی محور ایرانشهر- مهرستان آغاز شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر، مدیر ساخت و توسعه این اداره کل گفت: باتوجه به اینکه از زمان طراحی وساخت محور ایرانشهر- مهرستان بیش از ۳۰سال می گذرد و مبانی طراحی آن جوابگوی حجم ترافیک و سرعت خودروهای جدید نیست وسالانه شاهد تصادف و واژگونی خودرو های زیادی در این محور هستیم، عملیات مطالعه رفع ۳۰ نقطه پرحادثه، اصلاح قوس ها، و باز طراحی این محور در حال اجراست. «عزیز ا… …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

آغاز بازطراحی و رفع ۳۰ نقطه پرحادثه در ایرانشهر -مهرستان

[ad_1]

۱۷ May 2016 | 7:46 pm

تین نیوز | عملیات مطالعه رفع ۳۰ نقطه پرحادثه، اصلاح قوس ها و بازطراحی محور ایرانشهر- مهرستان آغاز شد.
به گزارش تین نیوز، عزیز ا… درخوش با توجه به گذشت بیش از ۳۰ سال از محور ایرانشهر – مهرستان اظهار داشت: مبانی طراحی آن جوابگوی حجم ترافیک و سرعت خودروهای جدید نیست و سالانه شاهد تصادف و واژگونی خودروهای زیادی در این محور هستیم؛ عملیات مطالعه رفع ۳۰ نقطه پرحادثه، اصلاح قوس ها و بازطراحی این محور در حال اجرا است.
مدیر ساخت و توسعه راهه ای اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان سیستان و بلوچستان افزود: از …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

محور ایرانشهر – مهرستان طراحی مجدد و روکش آسفالت می‌شود

[ad_1]

۱۷ May 2016 | 8:13 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر عزیز اله درخوش گفت: باتوجه به اینکه از زمان طراحی و ساخت محور ایرانشهر- مهرستان بیش از ۳۰ سال می‌گذرد و مبانی طراحی آن جوابگوی حجم ترافیک و سرعت خودروهای جدید نیست و سالانه شاهد تصادف و واژگونی خودروهای زیادی در این محور هستیم؛ عملیات مطالعه رفع ۳۰ نقطه پرحادثه، اصلاح قوس‌ها، و باز طراحی این محور در حال اجرا است. 

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان سیستان و بلوچستان افزود: از تعداد کل ۳۰ نقطه پرحادثه محور ایرانشهر – مهرستان هم اکنون باز طراحی، مطالعه و اصلاح قوس‌ها در ۸ مقطع پرحادثه به اتمام رسیده است.

وی ادامه داد: محور ایرانشهر – مهرستان در حاشیه رودخانه قرار دارد و همواره در معرض خطر آبشستگی است و با مطالعه و برسی نیاز به احداث ۷ کیلومتر دیوار ضامن برای حفاظت از راه و جلوگیری از آبشستگی محور است.

همچنین وی گفت: از بهمن ماه سال ۱۳۹۴ طی قرار داد روکش آسفالت گرم ۳۵ کیلومتر محور ایرانشهر- مهرستان، در حال حاضر تا کیلومتر ۲۰ روکش آسفالت انجام شده است و عملیات اجرایی ۱۵ کیلومتر این محور در حال احداث است.

عزیز اله درخوش افزود: مبلغ اعتبار این پروژه بیش از ۶ میلیارد تومان است و تاکنون ۱ میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان هزینه شده است که در صورت تخصیص اعتبار تا قبل از پایان سال ۹۵ ادامه ۲۰ کیلومتر این پروژه در حوزه استحفاظی این اداره کل به مناقصه خواهد رفت.

این مسئول گفت: طول کل محور ایرانشهر مهرستان ۱۲۰ کیلومتر است که ۶۵ کیلومتر در حوزه استحفاظی می‌باشد و به دلیل اینکه این محور نزدیک‌ترین مسیر مواصلاتی بین شهرستان‌های مرزی سراوان، سیب سوران و مهرستان به شهرستان ایرانشهر و سایر شهرهای مرکزی استان و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

کوتاه از استان

[ad_1]

۱۶ May 2016 | 4:16 am

بهره برداری از ۲۵۰ کیلومتر راه روستایی در سال گذشته
۲۵۰ کیلومتر راه روستایی طی سال گذشته در شهرستان های جنوب استان زیر سازی و روکش آسفالت شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر، مدیرکل این اداره گفت: در سال گذشته با هدف تکمیل شبکه راه های روستایی در شهرستان های جنوب استان، ۲۵۰ کیلومتر راه روستایی زیر سازی و روکش آسفالت و بهره برداری شد. «ایوب کرد» درباره میزان اجرای پروژه به تفکیک هر شهرستان افزود: در ایرانشهر ۶۳ کیلومتر، نیکشهر ۵۷ کیلومتر، چابهار ۵۱ کیلومتر، دلگان ۱۶ کیلومتر، قصر …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

موافقت بانک مرکزی با تاسیس بانک های خصوصی در مناطق آزاد

[ad_1]

۱۵ May 2016 | 9:38 pm

مشاور رئیس جمهور خاطرنشان کرد: راه آهن چابهار – مشهد از جمله دیگر سازه های حمل و نقلی است که در منطقه آزاد چابهار تعریف شده و وزارت راه و شهرسازی قراردادی را بین این منطقه آزاد و ایرانشهر با پیمانکاران به امضا رسانده و قرار است از ایرانشهر به زاهدان نیز توسعه خط ریلی مدنظر قرار گیرد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

گشایش LC قطار سریع السیر تهران-اصفهان

[ad_1]

۱۵ May 2016 | 6:11 pm

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به گشایش LC قطار سریع السیر تهران-قم-اصفهان، گفت: اتصال ریل و بندر از مهمترین طرح های ما است.

به گزارش تحلیل ایران ، عباس آخوندی در کنفرانس بین المللی «ریل- نفت و ریل- بندر»، اظهارداشت: اصلی ترین موضوع ما ارتباطات است و ما این سیاست را در وزارت راه و شهرسازی تعقیب می کنیم.

وی با اشاره به اینکه حوزه تمدن ایرانشهر از مدیترانه تا شبه قاره هند و از عراق تا آسیای میانه گسترده است، افزود: ما می توانیم از طریق ریل بین دریاهای منطقه ارتباط برقرار و تمام شبکه های …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

گشایش LC قطار سریع السیر تهران – اصفهان

[ad_1]

۱۵ May 2016 | 6:16 pm

گشایش LC قطار سریع السیر تهران – اصفهان”>
تجارت نیوز: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به گشایش LC قطار سریع السیر تهران-قم-اصفهان، گفت: اتصال ریل و بندر از مهمترین طرح های ما است.
به گزارش مهر، عباس آخوندی در کنفرانس بین المللی «ریل- نفت و ریل- بندر»، اظهارداشت: اصلی ترین موضوع ما ارتباطات است و ما این سیاست را در وزارت راه و شهرسازی تعقیب می کنیم.
وی با اشاره به اینکه حوزه تمدن ایرانشهر از مدیترانه تا شبه قاره هند و از عراق تا آسیای میانه گسترده است، افزود: ما می توانیم از طریق ریل بین دریاهای …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

۲۵۰ کیلومتر راه روستایی احداث شده است

[ad_1]

۱۴ May 2016 | 8:42 pm

مدیرکل راه و شهرسازی ایرانشهر گفت: طی سال گذشته ۲۵۰ کیلومتر راه روستایی در شهرستان های جنوب سیستان و بلوچستان زیرسازی و روکش آسفالت شده است.
ایوب کرد گفت: طی سال ۱۳۹۴ با هدف تکمیل شبکه راه های روستایی در شهرستان های جنوب سیستان و بلوچستان ۲۵۰ کیلومتر راه روستایی زیرسازی و روکش آسفالت و به بهره برداری رسیده است.
مدیرکل راه و شهرسازی ایرانشهر در زمینه میزان اجرای پروژه به تفکیک هر شهرستان نیز افزود: ایرانشهر ۶۳ کیلومتر، نیکشهر ۵۷ کیلومتر، چابهار۵۱ کیلومتر، دلگان ۱۶ کیلومتر، قصرقند ۲۴ کیلومتر سرباز ۱۵ …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

در سال گذشته ۲۵۰ کیلومتر راه روستایی احداث شده است

[ad_1]

۱۴ May 2016 | 8:10 am

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر ایوب کرد اظهار داشت: در سال ۱۳۹۴ با هدف تکمیل شبکه راه های روستایی در شهرستانهای جنوب استان سیستان و بلوچستان۲۵۰ کیلومتر راه روستایی زیرسازی و روکش آسفالت و به بهره برداری رسیده است.

وی درخصوص میزان اجرای پروژه به تفکیک هر شهرستان چنین گفت : ایرانشهر ۶۳ کیلومتر ، نیکشهر ۵۷ کیلومتر ، چابهار۵۱ کیلومتر ، دلگان ۱۶ کیلومتر ، قصر قند ۲۴ کیلومتر سرباز ۱۵ کیلومتر و شهرستان کنارک ۲۴ کیلومتر راه روستایی زیرسازی و روکش آسفالت شده است.

وی افزود : علیرغم عدم تامین اعتبار و تخصیص به موقع ۲۵۰ کیلومتر زیرسازی و روکش آسفالت راه روستایی در شهرستانهای جنوب استان سیستان و بلوچستان اجرا شده است.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پوسته وردپرس