قالب وردپرس

البرز

شناسایی ۴۹ نقطه پرحادثه دراستان البرز۱۳ March 2017 | 7:16 pm

مدیرکل دفتر فنی استان البرز از شناسایی ۴۹ نقطه پرحادثه در استان البرز خبر داد.
ابوالفضل فانی در جلسه کمیته ایمنی استان البرز که دوشنبه ۲۳ اسفند در استانداری البرز برگزار شد با اشاره به ارسال نامه وزیر راه و شهرسازی به استانداران سراسر کشور برای اتخاذ تدابیر نوروزی گفت: در استان البرز اقدامات لازم در خصوص این نامه انجام شده است. فانی افزود: از مهمترین تاکیدات این نامه می توان به مدیریت ترافیک در حومه شهرها و گلوگاه ها با هماهنگی راه و شهرسازی ، مدیریت و رسیدگی به موقع و حوادث و سوانح، ایجاد و راه اندازی ایستگاه های سلامت در مسیرهای طولانی، نظارت موثر بر شبکه راه ها، نظارت بیشتر بر عملکرد ناوگان عمومی و توقف کلیه اقدامات عمرانی در راه های برون شهری اشاره کرد. وی در پایان از برگزاری جلسات متعدد برای شناسایی نقاط پرحادثه در استان گفت و تصریح کرد: نتایج این بررسی ها به راهداری کشور ارسال و پس از آن ۴۹ نقطه در البرز به عنوان نقاط پرحادثه شناسایی شد.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

نظارت بر اماکن گردشگری تا ۱۵ اسفند ادامه دارد۱۳ March 2017 | 7:22 pm

معاون گردشگری میراث فرهنگی البرزگفت: البرز ۱۰ مرکز اقامتی دارد
احمد ترکاشوند درگفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهارکرد: درحال حاضر سه هتل سه ستاره، دو هتلدو ستاره تاپ، یک هتل یک ستاره ، پنج هتل آپارتمان و شش مهمان پذیر در البرز فعال است.
وی ادامه داد: بدون شک در ایام نوروز تعداد مراجعه کنندگان به این مراکز اقامتی افزایش می یابدکه همین امر ضرورت نظارت بیشتر بر کیفیت و کمیت فعالیت آنها را دوچندان می کند.
وی افزود: طرح نظارت بر اماکن گردشگری استان از نیمه اول بهمن ماه آغاز شده و تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه دارد.
وی اضافه کرد: دو گروه تخصصی کار بازرسی بر این امکان را انجام میدهند و در صورت مشاهده تخلف با افراد متخاطی به صورت قانونی برخورد می کنند.
این مسئول توضیح داد: هر یک از این گروه ها از هفت نفر شامل کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی، دانشگاه علوم پزشکی، اداره اماکن، تعزیرات، راه و شهرسازی، حمل ونقل و پایانه ها و پلیس تشکیل شده است.
وی دربخش دیگری از صحبت های خود از توزیع اقلام اطلاع رسانی بین مسافران نوروزی خبر داد وگفت: بنا شده در ایام نوروز بین مسافران کتاب، نقشه و بروشورهایی برای معرفی استان توزیع شود.
ترکاشوند تصریح کرد: البرز جاذبه های گردشگری فراوانی دارد و پتانسیل آن را داردکه به یکی از قطب های گردشگری کشور تبدیل شود.
معاون گردشگری میراث فرهنگی البرز افزود: برای تحقق هدف مذکور باید زیرساختهای نرم افزاری و سخت افرازی گردشگری در استان مهیا شود.
انتهای پیام

اخبار پیشنهادی:لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

کشیک شبانه روزی مدیریت بحران البرز در نوروز۱۳ March 2017 | 7:32 pm

مدیرکل مدیریت بحران البرز از کشیک شبانه روزی فرمانداران و شهرداران استان در ایام نوروز خبر داد.
،”مهدی مهرور در جلسه “شورای ترافیک استان”با بیان این مطلب افزود : اداره کل مدیریت بحران البرز به منظور کنترل و رسیدگی به شرایط حوادث غیر مترقبه در استان در ایام نوروز، تا روز ۱۵ فروردین کشیک شبانه روزی برقرار کرده است. وی افزود: مقرر شده است روزانه از راه و شهرسازی، پایانه ها و هلال احمر گزارش ها را به طور مستمر دریافت کنیم. مهرور رسیدگی به حوادث احتمالی در راه ها توسط پلیس ۱۱۰ ، تعیین کشیک برای فرمانداریها و بخشداریهای استان را از دیگر اقدامات اعلام کرد. مهرور گفت: تمام فرمانداران و شهرداران جهت کشیک شبانه روزی در ایام نوروز با اداره کل مدیریت بحران استان هماهنگ هستند و اگر حادثه ای رخ دهد که کنترل آن از توان اجرایی شهرستان خارج باشد، اداره کل مدیریت بحران البرز ورود خواهد کرد.لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

گشایش ۷۱۷۰ واحد مسکن مهر و ۶ طرح روبنایی درالبرز۱۳ March 2017 | 8:02 pm

کرج-ایرنا- ۷هزارو۱۷۰ واحد مسکونی مهرو۶ طرح روبنایی روز دوشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی در شهرجدید هشتگرد استان البرز به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور درآیین گشایش این واحدها گفت: ۳۰ هزارنفر در آینده نزدیک ساکن این واحدهای جدید مسکونی خواهند شد.
وی ادامه داد:برای ساخت این واحدهای مسکونی ۴۰هزار میلیارد ریال از محل آورده مردم و تسهیلات بانکی هزینه شده است.
نریمان گفت: همچنین برای ساخت ۶ پروژه عمرانی شامل یک مدرسه، یک مسجد، ۲ ساختمان کلانتری ویک زمین ورزشی ۱۰۵میلیارد ریال توسط شرکت عمران شهر جدید هشتگرد پرداخت شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: تمام واحد های مسکونی که امروز به بهره برداری رسید از آب ، برق و گاز بهره مند هستند.
نریمان گفت:تمام اعتباراتی که برای ساخت پروژه های روبنایی دراین شهر هزینه می شود موجب ارزش افزوده مسکن مهر در آن شده است.
وی افزود: قبل ازپایان دولت یازدهم ،۱۰ هزار واحد مسکونی باقی مانده در شهرجدید هشتگرد تحویل متقاضیان خواهد شد.
وی همچنین از بهره برداری موقت از متروی شهرجدید هشتگرد درآینده نزدیک خبر داد واظهارداشت: بزرگترین ایستگاه متروی کشور درشهرجدید هشتگرد تا ۶ ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
فرماندارساوجبلاغ نیز در این آیین گفت: با اختصاص منابع آب پایدار برای شهرجدید هشتگرد شاهد شکوفایی بیشتر این شهر ورفع بزرگترین معضل آن
خواهیم بود.
ابوالقاسم پالیزگیر افزود:با حمایت دولت تدبیر وامید ۵ میلیون مترمکعب آب شرب از خط انتقال آب سد طالقان در آینده نزدیک به شهرجدید هشتگرد اختصاص می یابد.
۶۱۵۵/۱۵۳۵خبرنگار: حکیمه کشاورز** انتشار دهنده: محمد عزیزپور
انتهای پیام /*

اقتصاد گشایش مسکن مهر ساوجبلاغ البرز
ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولینلینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

بهره برداری از واگن های مسافری جدید در ناوگان ریلی کشور۱۳ March 2017 | 8:55 pm

دریافت خبر : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۵

بهره برداری از واگن های مسافری جدید در ناوگان ریلی کشور

امروز سری جدید واگن های مسافری حمل و نقل ریلی کشور با حضور وزاری راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی آنا، طی مراسمی سالن های مسافری جدید ریلی وارد ناوگان حمل و نقلی می شود.
بنابر این گزارش، این ناوگان شامل ۲۳ واگن غدیر متعلق به شرکت ریل ترابری صبا، ۲ ست ریل باس و ۱۲ دستگاه واگن پلور سبز متعلق به شرکت راه آهن است.
همچنین ، ۸ دستگاه پلور سبز، ۱۶ دستگاه واگن ۴ تخته بازسازی شده البرز،۴ دستگاه واگن پارسی و ۲ دستگاه واگن ۶ تخته بازسازی شده متعلق به شرکت رجا هستند.
گفتنی است، ۶ دستگاه واگن بازسازی شده اوبتیما و ۳۲ دستگاه واگن ۵ ستاره فدک از دیگر سالن های مسافری هستند.

اخبار پیشنهادی:

بهره برداری از واگن های مسافری جدید در ناوگان ریلی کشورلینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

نقش موثر جاده ریلی در توسعه کشور۱۳ March 2017 | 10:35 pm

نقش موثر جاده ریلی در توسعه کشور

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم آغاز بهره برداری از واگن های مسافری جدید ناوگان ریلی با تاکید بر اینکه شرکت رجا متعلق به بازنشستگان، مستمری بگیران و کارگران است، گفت: امیدواریم برنامه های جامع پیش بینی شده برای بخش حمل ونقل ریلی و ۲۰۰۰میلیارد تومان سرمایه گذاری سالانه محقق شود.
به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی آنا، امروز مراسم بهره برداری از واگن های مسافری جدید ناوگان حمل ونقل ریلی کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزیر راه و شهرسازی و مقامات و مسئولین صنعت حمل ونقل ریلی کشور در ایستگاه راه آهن تهران برگزار و در این آیین افتتاح ۱۱۳ واگن مسافری جدید به بخش ریلی کشور اضافه شد.
همچنین تعدادی از واگن های تبدیلی البرز شرکت رجا، واگن های ۶ تخته زاگرس و واگن های درجه یک شرکت ریل کوثر بازسازی و بهسازی شده اند که این واگن ها نیز با مجموعه واگن های مسافری جدید به شبکه ریلی تحویل داده شدند.
علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم با تاکید بر اینکه همه صنایع طی چند سال اخیر با عقب گرد مواجه بودند، اظهار کرد: حل وفصل مشکلات این صنایع نیازمند سخت کوشی و تلاش بود که خوشبختانه طی یکی، دو سال اخیر صورت گرفت.
وی عنوان کرد: راه آهن و امنیت ملی یک مقوله بسیار مهم است و سنت جاده ریلی نیز در توسعه کشور نقش موثری دارد.
ربیعی خطاب به کارگران شرکت راه آهن نیز خاطرنشان کرد: کارگران قطار گذشته من هستند و من تنها آمده ام تا به آنها سلام و خسته نباشید بگویم.

اخبار پیشنهادی:

نقش موثر جاده ریلی در توسعه کشورلینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

۷۱۷۰۱۴ March 2017 | 4:09 am

هفت هزار و۱۷۰ واحد مسکونی مهر و ۶ طرح روبنایی دیروز با حضور وزیر راه و شهرسازی در شهر جدید هشتگرد استان البرز به بهره برداری رسید. محسن نریمان، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور در آیین گشایش این واحدها گفت: «۳۰ هزارنفر در آینده نزدیک ساکن این واحدهای جدید مسکونی خواهند شد.» به گفته او، برای ساخت این واحدهای مسکونی ۴۰هزار میلیارد ریال از محل آورده مردم و تسهیلات بانکی هزینه شده است. نریمان تاکید کرد: «همچنین برای ساخت ۶ پروژه عمرانی شامل یک مدرسه، یک مسجد، دو ساختمان کلانتری و یک زمین ورزشی ۱۰۵میلیارد ریال توسط شرکت عمران شهر جدید هشتگرد پرداخت شد.» او گفت: «تمام واحد های مسکونی که دیروز به بهره برداری رسید از آب، برق و گاز بهره مند هستند.»لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

۱۱۳ واگن نو و بازسازی شده به ناوگان ریلی اضافه شد۱۴ March 2017 | 12:19 pm

دریافت خبر : سه‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۹

۱۱۳ واگن نو و بازسازی شده به ناوگان ریلی اضافه شد

طی مراسمی با حضور وزرای راه و شهرسازی و تعاون ۱۱۳ واگن مسافری شامل واگن های تولید داخل و بازسازی شده در آستانه سفرهای نوروزی به شبکه ریلی کشور اضافه شد. 
به گزارش  راسخون  به نقل از تسنیم، با حضور وزرای راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و مدیرعامل راه آهن ۱۱۳ واگن مسافری وارد ناوگان ریلی کشور شده و به بهره برداری رسید.
این ۱۱۳ واگن شامل ناوگان ۲۳واگن غدیر، دو ست ریل باس ، ۱۲ دستگاه واگن متعلق به شرکت راه آهن، ۸دستگاه پلور سبز ، یک دستگاه واگن چهار تخته بازسازی شده البرز، ۴ دستگاه واگن پارسی، ۲ دستگاه ۶ تخته بازسازی شده متعلق به شرکت رجاست.
همچنین ۶ دستگاه واگن بازسازی شده اوپتیما و ۳۲ دستگاه واگن ۵ ستاره نیز در این مراسم به بهره برداری رسیده است.
/۱۱۷/

اخبار پیشنهادی:

  ۱۱۳ واگن نو و بازسازی شده به ناوگان ریلی اضافه شد  لینک منبع
  بازنشر توسط urbanity.ir

  تحویل ۸۵۰ هزار واحد مسکن مهر، تعهد دولت به تامین حقوق مردم  ۱۴ March 2017 | 12:34 pm

  دولت یازدهم برغم مشکلات اعتباری و کاستی هایی که از ابتدا در طرح مسکن مهر وجود داشت، ۸۵۰ هزار واحد را تکمیل و تحویل داده تا به وعده خود برای تامین حقوق مردم به خوبی عمل کند.
  تعدادهای واحدهای مسکن مهر تحویل شده به مردم در دولت یازدهم بیش از دولت قبل بوده است که این خود نشان از عزم دولت تدبیر و امید برای تامین حقوق مردمی است که آورده بسیاری را پای مسکن مهر ریختند. احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر در کرج گفت که برخی تلاش می کنند اینگونه وانمود کنند که تکمیل واحدهای مسکن مهر در دولت یازدهم متوقف شده اما این آمار نشان می دهد که دولت برغم مشکلاتی که داشته خود را به تکمیل این واحدها متعهد دانسته است.دولت یازدهم همچنین اعلام کرده که تا پایان این دولت پرونده واحدهای مسکن مهر در سراسر کشور بسته خواهد شد که این تحقق وعده رئیس جمهوری در این باره است. محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در جریان سفر استانی رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به استان البرز اعلام کرد که ۱۰ هزار میلیارد ریال برای کمک به مسکن مهر ازسوی دولت به خزانه تخصیص داده شده که مشکلات مربوط به مسکن مهر مرتفع شود. رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور همچنین تصریح کرد که بخشی از اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل واحدهای مسکن مهر در استان البرز اختصاص می یابد. نماینده ویژه وزیر نیرو در امور مسکن مهر اعلام کرد که در نیمه نخست اسفند ماه جاری این مبلغ برای اجرای زیرساخت های مسکن مهر کشور اختصاص یافته است. محمدرضا امیر کمالی در کرج افزود: این اعتبار صرف اجرای پروژه های برق رسانی ، آب رسانی و… خواهد شد. از این میزان اعتبار ۸ هزار میلیارد ریال به وزارت نیرو و ۲ هزار میلیارد ریال به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شده است. امیرکمالی بیان داشت: با اختصاص این اعتبار که چهاردهم اسفند ماه جاری ابلاغ شد، برای تامین زیر ساخت های مسکن مهر در بخش آب و برق و سایر خدمات اقدامات اساسی صورت می گیرد. یکی دیگر از نشانه های تعهد دولت به تامین حقوق شهروندی، تلاش برای ساخت با کیفیت ترین مسکن برای مردم در قالب واحدهای مسکن مهر است تا این واحدها دیگر مشکلات زیرساختی واحدهای تحویل داده شده در دوره قبل را نداشته باشد. محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پرونده مسکن مهر تا پایان دولت یازدهم بسته می شود، گفت: با تلاش و جدیت کامل، مسکن با کیفیت تحویل مردم خواهیم داد. نریمان در حاشیه گشایش ۷۱۷۰ واحد مسکونی مهر و ۶ پروژه روبنایی در شهر جدید هشتگرد استان البرز، افزود: دولت تدبیر و امید مصمم است تا واحدهای مسکونی مهر با تامین زیر ساخت ها به مردم واگذار شود. مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور به نقدهای وزیر راه وشهرسازی به موضوع مسکن مهر اشاره کرد و افزود:این نقدها به نفع متقاضیان بوده تا نگاه بهتری به ساخت مسکن مهر وپروژه های روبنایی و زیربنایی آن شود. وی بیان داشت : ما برغم برخی مشکلات به تعهداتمان درقبال مسکن مهرعمل خواهیم کرد و طرح ها را با کیفیت تحویل خواهیم داد. معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:برای تکمیل پروژه های مسکن مهر تمام تلاشمان را درانتخاب پیمانکاران متعهد وتوانمند بکار خواهیم بست. به گفته مسئولان ۲۷۰ هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام در کشور وجود دارد که با مشکلات عدیده ای مواجه است و ۱۱۰ هزار واحد بدون متقاضی هم در کشور وجود دارد.از مجموع ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر تعریف شده در کشور، یک میلیون و ۹۳۵ هزار واحد به اتمام رسیده و یک میلیون و ۸۲۰ هزار واحد هم تحویل داده شدهاست. به گفته قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ۴۹ هزار واحد نیز در مراجع قضایی در حال تعیین تکلیف است که به دلیل پرداخت نکردن هزینه ها و برخی موانع دیگر دچار مشکل شده است. ۵۵ هزار واحد مسکن مهر البرز نیز آماده بهره برداری است که مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز در این باره می گوید: ۹۱ هزار و ۴۴۶ واحد مسکن مهر در استان البرز وجود دارد که ۵۵ هزار واحد آن آماده افتتاح است. تقی رضایی افزود: پس از تاکید رئیس جمهوری بر لزوم اتمام پروژه های مسکن مهر، در استان البرز نیز قرار شد تا در این زمینه جلسات متعددی برگزار شود. رضایی ادامه داد: ۱۸ هزار و ۶۲۲ واحد مسکن مهر در شهرک ماهدشت و ابریشم است که ۱۱ هزار واحد آن فروش اقساطی شده است. وی خاطرنشان کرد: پنج هزار و ۵۹ واحد در شهر جدید هشتگرد، ۱۹۹ واحد در بافت فرسوده، ۱۶۵ واحد روستایی و شش هزار و ۱۵۵ واحد مربوط به بنیاد مسکن است. این مسئول با اشاره به اینکه در دولت یازدهم ۱۸ هزار واحد مسکن مهر افتتاح شده است گفت: ۴۳ هزار واحد نیز فروش اقساطی شده است. وی به آمادگی البرز برای افتتاح ۵۵ هزار واحد مسکونی اشاره کرد و افزود: هزار و ۵۰۰ واحد در شهرک ابریشم افتتاح شد. یکهزا ر و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در شهرک ابریشم و ۷۱۷۰ واحد نیز در شهر جدید هشتگرد در هفته جاری افتتاح شد.معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با اشاره به اینکه در استان البرز از مجموع ۹۱ هزار واحد مسکن مهر ۶۳ هزار واحد تکمیل شده است، گفت: ۱۸ هزار واحد در دولت قبل تکمیل شده و در دولت یازدهم ۴۵ هزار واحد مسکن مهر تکمیل شده است. خسرو ارتقایی ادامه داد: در آینده نزدیک با تکمیل و تحویل ۷ هزار مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد و تعدادی نیز در شهرک های دیگر حدود ۱۰ هزار واحد به تعداد واحدهای تکمیل شده در دولت تدبیر و امید در استان البرز اضافه می شود. وی گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته و تاکیدات مقام معظم رهبری و رییس جمهوری تا پایان دولت یازدهم باید موضوع مسکن مهر در کشور ساماندهی و تکمیل شود. ارتقایی افزود: اکنون با اعتبارات جدید برای تکمیل زیر ساخت های مسکن مهر بسیاری از موانع برطرف شده و در روند امور تسریع خواهد شد. با همت مضاعف دولت یازدهم برغم تمامی مشکلات مالی، برای احداث زیر ساخت های مسکن مهر البرز ۱۹۴ میلیارد تومان پرداخت شده و ۱۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات نیز اختصاص یافته که روند توسعه مسکن مهر را سرعت بخشیده است. محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور نیز گفت: ۳۰ هزارنفر در آینده نزدیک ساکن واحدهای جدید مسکونی مهر خواهند شد. وی ادامه داد:برای ساخت این واحدهای مسکونی ۴۰هزار میلیارد ریال از محل آورده مردم و تسهیلات بانکی هزینه شده است.
  معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: تمام واحد های مسکونی که امروز به بهره برداری رسید از آب ، برق و گاز بهره مند هستند. نریمان گفت:تمام اعتباراتی که برای ساخت پروژه های روبنایی دراین شهر هزینه می شود موجب ارزش افزوده مسکن مهر در آن شده است. وی افزود: قبل ازپایان دولت یازدهم ،۱۰ هزار واحد مسکونی باقی مانده در شهرجدید هشتگرد تحویل متقاضیان خواهد شد.  لینک منبع
  بازنشر توسط urbanity.ir

  بزرگترین ایستگاه متروی کشور راه اندازی می شود  ۱۴ March 2017 | 12:47 pm

  پدال نیوز: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: طی ۶ ماه آینده با تمهیدات اندیشیده شده بزرگترین ایستگاه متروی کشور در شهر جدید هشتگرد راه اندازی می شود.
  به گزارش پدال نیوز، محسن نریمان ظهر امروز در مراسم افتتاح مسکن مهر شهر جدید هشتگرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توسعه طرح های عمرانی و خدماتی یکی از مهمترین اولویت های مسؤولان در دستگاه های مختلف است.
  وی ادامه داد: با تخصیص به موقع اعتبارات می توانیم بخش قابل توجهی از این خدمات را به مردم ارائه دهیم و شاهد شکوفایی و رشد باشیم.
  معاون وزیر راه در ادامه با اشاره به اینکه توسعه طرح های راه از مهمترین اولویت ها است، افزود: ساخت پروژه ها و طرح های راه و شهرسازی یکی از مهمترین اولویت ها است.
  نریمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه طی ۶ ماه آینده بزرگترین ایستگاه متروی کشور در شهر جدید هشتگرد راه اندازی می شود، تأکید کرد: بهره برداری موقت از متروی شهر جدید هشتگرد نیز در آینده نزدیک انجام خواهد شد.
  وی همچنین به افتتاح ۷ هزار و ۱۷۰ واحد مسکن مهر و ۶ طرح روبنایی در البرز اشاره کرد و گفت: این طرح ها شامل مدرسه، کلانتری، مسجد و زمین ورزشی بوده است.
  معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه با بیان اینکه تمامی واحدهای افتتاح شده از خدمات آب، برق و گاز بهره مند هستند، گفت: برای اجرای این واحدها ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.
  نریمان همچنین به پروژه های روبنایی اشاره کرد واظهار داشت: برای پروژه های روبنایی این واحدها نیز بیش از ۱۰ میلیارد تومان نیز هزینه صرف شده است.
  معاون وزیر راه و شهرسازی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه تا پایان دولت یازدهم، قرار است ۱۰ …

  اخبار پیشنهادی:  لینک منبع
  بازنشر توسط urbanity.ir

  پوسته وردپرس