قالب وردپرس

اردبیل

بازدید مدیر مسکن و ساختمان استان اردبیل از مجتمع مسکن مهر پارس آباد

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 7:13 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، شهرام باباخانی در بازدید از مجتمع مسکن مهر شهرستان پارس آباد گفت: مسکن مهر این شهرستان در زمینی به مساحت صد هکتار احداث گردیده که ۹۸۴ واحد در قالب فاز اول این مجموعه توسط تعاونی‌های مسکن احداث و پس از تکمیل محوطه‌سازی و زیرساخت‌های لازم تحویل متقاضیان شده است.

وی افزود: فاز دوم این مجموعه نیز با ۷۵ هکتار مساحت تعداد یک هزار و ۲۹۶ واحد را درون خود جای داده که بصورت تفاهم‌نامه سه جانبه در حال تکمیل است.

باباخانی با اشاره به اینکه آماده‌سازی محوطه فاز دوم این مجموعه با پیشرفت فیزیکی حدود ۷۰ درصدی در حال تکمیل است، گفت: عملیات ساخت ۴۹۶ واحد تکمیل شده و مابقی واحدها با پیشرفت فیزیکی ۹۳ درصد در مرحله پایانی ساخت قرار دارند.

وی  گفت: در صورت تکمیل آورده نقدی توسط متقاضیان و برقراری انشعابات مربوطه پرونده مسکن مهر این شهرستان تا پایان امسال بسته می‌شود.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل از ساخت یک باب مسجد و مدرسه در این مجموعه خبر داد و گفت: مسجد مجتمع تکمیل و در سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به استان مورد افتتاح و بهره‌برداری قرارگرفت و مدرسه نیز با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۵ درصد در حال ساخت است.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

لکه‌گیری جاده‌های اردبیل با یک هزار و ۵۰۰ تن آسفالت/ کاهش ۱۷ درصدی تلفات جاده‌ای در استان اردبیل

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 7:38 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، علی یوسف زاده در بازدید از جاده‌های ارتباطی این استان با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر ۱۳۱ کیلومتر بزرگراه، ۷۱۶ کیلومتر راه اصلی، ۷۰۲ کیلومتر راه فرعی و بیش از ۴ هزار و ۷۶۶ کیلومتر راه روستایی اعم از شوسه، خاکی و آسفالته ارتباط جاده‌ای مناطق مختلف استان اردبیل را برقرار می‌کند.

وی خدمات راهداری را مستمر و در طول سال برای نگهداری و بازنگه داشتن مسیرهای مختلف اعلام کرد و افزود: برف‌روبی، نمک‌پاشی، مناسب‌سازی شانه جاده‌ها، ریزش‌برداری و عملیات تسطیح از جمله فعالیت‌های راهداری است که در طول سال و در ایام مختلف انجام می‌شود.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در دو ماه اخیر بیش از یک هزار و ۵۰۰ تن آسفالت با هدف لکه‌گیری جاده‌ها و مسیرهای ارتباطی در استان اردبیل توزیع و پخش شده است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار کرد: بعد از عملیات راهداران در طول زمستان در آماده نگه داشتن جاده‌ها برای عبور و مرور هموطنانمان اولویت بعدی لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی است به طوری که در این حرکت نیز فعالیت‌ها و اقدامات خوبی انجام شده است.

یوسف‌زاده با یادآوری اینکه در حال حاضر با سرعت خدماتی که سه الی چهار کارخانه تولید آسفالت دارند عملیات لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی در برخی مسیرها آغاز شده است، افزود: ما به سرعت همراه با لکه‌گیری جاده‌ها عملیات خط‌کشی را نیز انجام می‌دهیم به طوری که مشغول فعالیت‌ همزمان در این دو حوزه هستیم.

وی تصریح کرد: تنها چیزی که راهداری استان را آزار می‌دهد کمبود اعتبارات در حوزه راهداری است به طوری که به نظر می‌رسد امسال نیز با گذشت دو ماه هنوز تخصیص اعتبارات با مشکل روبه‌رو شده و ما به دلیل آنکه باید خدمات مستمری را انجام دهیم قطعا با این شرایط توزیع و جذب اعتبارات به مشکل بر می‌خوریم.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: البته راهداری به وظیفه خود که ارتقای ایمنی راه‌ها است عمل کرده به طوری که خروجی آن کاهش حدود ۱۷ درصدی تلفات جاده‌ای بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها مستند به آمار پزشکی قانونی است به طوری که ما در کاهش تصادفات جاده‌ای رتبه اول کشور را داریم.

یوسف‌زاده گفت: با فاصله بسیار زیاد استان دوم با کاهش تلفات و تصادفات جاده‌ای سیستان و بلوچستان است که این نشان از همکاری و همراهی خوب پلیس راه و راهداری دارد که سعی‌شان بر این است زمینه و بستر ایمنی را برای ترددها فراهم کنند که البته نقش سایر دستگاه‌ها را نیز نمی‌توان در این حوزه نادیده گرفت.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پرونده مسکن مهر پارس آباد بسته می شود

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 3:02 pm

مدیر مسکن و ساختمان اداره راه و شهرسازی استان اردبیل از اتمام پروژه های مسکن مهر شهرستان پارس آّباد تا پایان امسال خبر داد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

تلفات جاده ای در استان اردبیل ۱۷ درصد کاهش یافت

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 4:26 pm

اردبیل – ایرنا – مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل از کاهش ۱۷ درصدی میزان تلفات جاده ای در این استان در سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن خبر داد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

اجرای عملیات ایمن‌سازی محور روستایی در اردبیل

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 7:52 am

به گزارش پایگاه خبری وزات راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره راه و شهرسازی شهرستان اردبیل، علی دشتی در بازدید از راه‌های روستایی این شهرستان با اعلام این خبر افزود: در راستای تردد ایمن و روان وسائط نقلیه در محور پیراقوم – حور، دو پیچ پرحادثه در این جاده با نصب تابلوهای فسفری و سایر علائم اخطاری آشکارسازی شد.

وی با بیان اینکه این عملیات در طول مسیر ۱۷ کیلومتری این راه روستایی انجام یافته است گفت: در کل طول این مسیر تابلوهای اخطاری و اخباری توسط راهداران این اداره مورد بازسازی و تعویض قرار گرفت.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردبیل به نقش تابلوهای راهنمایی در تردد ایمن وسائط نقلیه تاکید کرد و گفت: باتوجه به اینکه تابلوهای راهنمایی نقش بسزایی در عبور و مرور ایمن و روان در جاده‌ها دارند، ضروری است عموم مردم در حفظ و نگهداری علایم و تابلوهای ترافیکی اهتمام لازم را بعمل آورند.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پرونده مسکن مهر پارس آباد تا پایان امسال بسته می شود

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 3:21 pm

مدیر مسکن و ساختمان اداره راه و شهرسازی استان اردبیل از اتمام پروژه های مسکن مهر شهرستان پارس آّباد تا پایان امسال خبر داد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

لکه گیری جاده های اردبیل با ۱۵۰۰ تن آسفالت

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 2:32 am

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در دو ماه اخیر بیش از هزار و ۵۰۰ تن آسفالت با هدف لکه گیری جاده ها و مسیرهای ارتباطی در استان اردبیل توزیع و پخش شده است.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

اردبیل جزء سه استان برتر در جذب تسهیلات بافت فرسوده

[ad_1]

۱۷ May 2016 | 11:11 pm

اردبیل-خبرنگاررسالت:
استان اردبیل با جذب ۹۶ درصد از وام های تخصیصی بافت های فرسوده در سال ۹۴ جزء سه استان برتر کشور است.به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، عبدالرحمن روحی در بازدید از پروژه های در حال احداث در اردبیل اظهار کرد: اداره کل راه وشهرسازی استان اردبیل در راستای تحقق قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن و حمایت از احیاء و بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری جزء سه استان برتر کشور و با عملکرد ۹۶ درصدی توانسته است گام های موثری در این راستا بردارد.رئیس …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

۴۹۶ واحد مسکن مهر در پارس آباد مغان آماده تحویل به متقاضیان شد

[ad_1]

۱۷ May 2016 | 6:53 pm

اردبیل – ایرنا – مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۴۹۶ واحد مسکن مهر در پارس آباد مغان آماده تحویل به متقاضیان شد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

۴۹۶ واحد مسکن مهر آماده تحویل به متقاضیان/ تا پایان امسال پرونده مسکن مهر پارس‌آباد بسته می‌شود

[ad_1]

۱۷ May 2016 | 3:08 pm

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، شهرام باباخانی در حاشیه جلسه شورای مسکن شهرستان پارس آباد که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد ضمن اعلام این مطلب گفت: با توجه به تکمیل بودن تعداد ۴۹۶ واحد از فاز دوم این مجتمع مقرر شد شرکت‌های آب و فاضلاب و برق نسبت به برقراری انشعابات در اسرع وقت اقدام نمایند.

وی افزود: درصورت تکمیل آورده نقدی از سوی متقاضیات عملیات محوطه‌سازی مجموعه نیز تسریع یافته و تکمیل می‌شود.

باباخانی بر تکمیل آورده نقدی اعضای تعاونی و برقراری انشعابات تاکید کرد و گفت: در صورت برقراری انشعابات و اتمام محوطه پرونده مسکن مهر تا پایان امسال در شهرستان پارس آباد بسته می‌شود.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل پیشرفت فیزیکی آماده‌سازی محوطه فاز دوم این مجتمع را ۷۰ درصد اعلام کرد و افزود: این عملیات توسط بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان در زمینی به مساحت ۷۵ هکتار در حال انجام است و معابر دسترسی بلوک‌های C و D آن طی شش ماهه اول امسال تکمیل و آسفالت‌ریزی خواهد شد.

باباخانی همچنین از تحویل آماده‌سازی فاز اول این مجتمع به شهرداری پارس آباد خبر داد و گفت: با توجه به اتمام آماده‌سازی محوطه و تحویل آن به شهرداری و سکونت متقاضیان در واحدها مقرر شد شهرداری نسبت به ارائه خدمات شهری و نگهداری معابر اقدام نماید و هرگونه حفاری و کنده کاری صرفا با اخذ مجوز از شهرداری امکان پذیر باشد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پوسته وردپرس