قالب وردپرس

آذربایجان غربی

۵۷ درصد اراضی تصرف شده آذربایجان غربی انفرادی هستند

[ad_1]

۱۹ May 2016 | 12:09 am

مدیرکل اداره راه و شهرسازی آذربایجان غربی با بیان اینکه ۵۷ درصد از اراضی تصرف شده در آذربایجان غربی انفرادی هستند، گفت: ۴۳ درصد از اراضی به صورت گروهی اقدام به تصرف اراضی این استان کرده اند.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن آذربایجان غربی منصوب شد

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 8:34 pm

جوان پرس : با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن کشور، مدیرکل اداره راه و شهرسازی آذربایجان غربی، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی آذربایجان غربی، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی و جمعی از فرماندهان انتظامی آذربایجان غربی و مسوولان شهرستان و خانواده راه و شهرسازی برای اولین با دایر وافتتاح شدن دفتر یگان حفاظت محیط زیست ملی زمین و مسکن آذربایجان غربی ؛ سرهنگ پناه علی پورعلی به عنوان فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن آذربایجان غربی برگزار شد.
گفتنی است، سازمان ملی …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

جوابیه اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی به یک خبر

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 9:20 pm

اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با ارسال جوابیه ای به خبر منتشر شده در زرین خبر واکنش نشان داد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

اجرای روکش آسفالت در ۲۵۰ کیلومتر از جاده‌های آذربایجان‌غربی

[ad_1]

۱۸ May 2016 | 7:43 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌غربی، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی اظهار کرد: اجرای روکش آسفالت در ۲۵۰ کیلومتر از جاده‌های استان، حذف نقاط پرحادثه، بازسازی و ساماندهی علایم و تابلوهای ایمنی، اجرای عملیات خط‌کشی و نصب گاردریل از مهمترین برنامه اجرایی در راستای ایمن‌سازی محورهاست.

داریوش نصر همچنین از آسفالت ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی در سال ۹۵ خبر داد و گفت: اتمام پروژه‌های راهسازی و راهداری بالای ۸۰ درصد پیشرفت اجرایی را با رویکرد بازدهی سرمایه‌ها در آینده نزدیک و فعال نگه داشتن پروژه‌ها دنبال می‌کنیم.

وی، فعالان بخش خصوصی در حوزه راه و شهرسازی را بازوان اصلی این اداره کل برخواند و گفت: ارتباطات موثر و تعامل سازنده و قانونی با پیمانکاران را هدف کاری قرار داده‌ایم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به اهمیت کنترل و نظارت در مدیریت بهینه منابع تصریح کرد: مجموعه راه و شهرسازی استان با اعتقاد بر اصل حرکت روبه جلو تلاش می‌کند از تمامی فرصت‌های خدمت به مردم استفاده حداکثری داشته باشند.

نصر بر آراستگی اداری، مدیریت زمان و برنامه‌ریزی کارساز تاکید کرد و ادامه داد: نقشه راه بالندگی اداره کل راه و شهرسازی استان را با چارچوب ویژه و بر اساس تلاش و همت همگانی ترسیم کرده‌ایم.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

طرح تفصیلی پایه های توسعه باغ شهر ارومیه پی ریزی شده است

[ad_1]

۱۷ May 2016 | 5:07 pm

ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: طرح تفصیلی پایه های توسعه باغ شهر ارومیه پی ریزی شده است.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

طرح تفصیلی پایه توسعه باغ شهر ارومیه را پی ریزی کرده است

[ad_1]

۱۷ May 2016 | 4:00 pm

ارومیه – مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: طرح تفصیلی، پایه های توسعه باغ شهر ارومیه را پی ریزی کرده و نیاز های حال و آتیه شهر در این طرح گنجانده شده است.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

تصویب طرح تفصیلی مناطق یک و دو شهر ارومیه در کمیسیون ماده پنج

[ad_1]

۱۶ May 2016 | 8:54 am

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌غربی، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در مراسم تودیع و معارفه مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: طرح تفصیلی، پایه‌های توسعه باغ شهر ارومیه را پی‌ریزی کرده و نیازهای حال و آتیه شهر در این طرح گنجانده شده است.

داریوش نصر با بیان اینکه مطالعات طرح تفصیلی شهر ارومیه با هدف تنظیم برنامه‌های معماری و شهرسازی در شهر ارومیه انجام شده، افزود: مناطق یک و دو طرح تفصیلی شهر ارومیه در کمیسیون ماده پنج استان به تصویب رسیده و سه منطقه از نواحی پنجگانه در کمیته‌های فنی و کارشناسی بررسی می‌شود.

وی از قانون مداری و رعایت نظم در حوزه مدیریت معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان ابراز رضایت کرد و گفت: خوشبختانه در حوزه مدیریت معماری و شهرسازی با صداقت و شفاف کاری اهداف سازمانی دنبال می‌شود و کمترین مشکلات و معضلات را در این حوزه شاهد هستیم.

مطالعات طرح تفصیلی ارومیه از سال ۹۱ آغاز شده و در این طرح نیازهای اجتماعی ، اقتصادی، فرهنگی و شهرسازی و تامین سرانه فضای شهری با کاربری‌های مختلف تامین و مطالعه می‌شود و همچنین در این طرح وضعیت توسعه شبکه معابر شهری بر حسب سطح سرانه مطالعه و در قالب یک سند با چشم انداز ده ساله به امضای مسئولان شهر در کمیسیون ماده پنج رسیده و پس از آن در شورای عالی شهر سازی و معماری به تصویب می‌رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان در جمع مدیران حراست و توسعه منابع و کارکنان مدیریت معماری و شهرسازی این اداره کل ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های محمدعلی پورعلی، مدیرسابق معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان، نادر اکبریان را به عنوان سرپرست جدید مدیریت معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان معرفی کرد.

در حال حاضر محمد علی پورعلی به عنوان مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی فعالیت دارد.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

راه آهن مهاباد- نقده آماده بهره برداری شد

[ad_1]

۱۶ May 2016 | 2:44 am

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: راه آهن مهاباد- نقده یکی از پنج قطعه طرح ملی راه آهن مراغه- ارومیه بعد از ۱۵ سال در آستانه بهره برداری قرار گرفت.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

یگان انتظامی مبارزه با زمین خواری در آذربایجان غربی راه اندازی می شود/جرائم خشن ۶۸ درصد کاهش یافت

[ad_1]

۱۵ May 2016 | 11:13 pm

رئیس پلیس پیشگیری آذربایجان غربی گفت: با همکاری نیروی انتظامی و اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی اقدامات اولیه برای تشکیل یگان انتظامی ویژه مبارزه با زمین خواری انجام شده و به زودی راه اندازی می شود.

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

محور ارومیه به اشنویه ایمن سازی می شود

[ad_1]

۱۴ May 2016 | 9:24 pm

تین نیوز | معاون راهسازی اداره راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: با حذف نقاط حادثه خیز، محور ارومیه به اشنویه ایمن سازی می شود.
ارسلان شکری محور ارومیه به اشنویه را یکی از محورهای پرخطر استان آذربایجان غربی عنوان کرد و اظهار داشت: امسال ایمن سازی این محور مورد تاکید و توجه ویژه ای قرار دارد.
وی با بیان اینکه با حذف نقاط حادثه خیز، محور ارومیه به اشنویه ایمن سازی می شود، تصریح کرد: در این خصوص اعتبار ویژه ای تخصیص یافته است که عملیات اجرای آن از ماه های آینده آغاز می شود.
معاون راهسازی اداره راه و …

[ad_2]

لینک منبع
بازنشر توسط urbanity.ir

پوسته وردپرس